Dotaz

Dobrý den, ve 23 letech jsem přišla o žlučník,v 53 letech akutní zánět slepého střeva a následná peritonitida, následky, břišní kýla, srůsty v břiše.
Dnes, přestože nejím moc, nedaří se mi zhubnout, přehnaně se potím, jídlo se mi vrací, nadýmáni a krkáni po jídle i během dne. Je mi 70 let a vážím 89 kg.
Děkuji. Kamila

Odpověď

Dobrý den,

bohužel pokud člověk přijde o žlučník, už nikdy netráví dokonale tak jako s ním. Žlučníku se říká “dirigent organismu” a pokud chybí, tak je jednoduše orchestr hraje falešně… Po odstranění žlučníku je vlastně naše tělo v mnohem horším stavu než s ním, měla by se držet mnohem přísnější dieta, což se v praxi vůbec neděje.

Vy jste velmi silná energie 5 Země podle Astrologie 9 planet a k tomu máte rovinu odhodlání s vícečetnými jedničkami a pětkami – ohromná síla, tlačení na svou pravdu. Trošku vás zjemňují dvě dvojky, které jsou o velké citlivosti. Máte pocit, že pokud druzí lidé nevnímají a nepřijímají vaši pravdu, tak vás tím zraňují, neumíte přijímat věci tak, jak jsou a neměnit svět kolem sebe. Z toho vyplývá duchovní příčina oslabeného žlučníku a trávení – přijímání. Možná že už dnes ve vašem věku jste “obroušená” a spoustu jste toho změnila.

Učit se přijímat a trávit vše, co k vám přichází, je váš životní úkol. Podívejte se na Přijímat je láska, jsou tam videa zdarma a v červenci, až otevřeme členskou sekci, vstupte, tam vyřešíte svůj základní životní úkol.

Pokud nepřijímáme vše, jako to nejlepší pro sebe, tak ani naše buňky nepřijímají potravu jako nejlepší živiny pro sebe a někam je ukládají do zásoby, na potom, co kdyby,… z nedokonalého trávení vždy vzniká nadváha. Přečtěte si článek o redukci tělesné hmotnosti.

Doporučuji vám začít takto:

AC Zymes 2-2-2 – probiotika na srovnání zažívání + Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 na odkyselení a rozhýbání trávicího traktu + Liquid Chlorophyll 1 polévkové lžíce do 1/3 vody a 3x denně zapít tyto 2 produkty + na doplnění živin C 1000 2-1-0 + Super Mega 50 1-1-1

Vše si pořídíte v empatia shopu

Doporučuji stravu podle vaší krevní skupiny, rozhodně vyřadit cukr, sladkosti, mléčné výrobky kromě kysaných, bílou mouku, uzeniny a maso kromě ryb.

Podívejte se na cvičení, které vám prospívá – Která cvičení jsou pro koho vhodná, stačí chodit, ale denně.

Vydržte se změnou 3 měsíce a pak se podle stavu domluvíme, jak pokračovat.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře