Dotaz

Dobrý den, moc vás prosím o radu.

Už od mala mě trápí pár zdravotních problémů. Začalo to zánětem středního ucha, později mi vzali nosní mandle,  pak pibližně v 10 letech mě začalo trápit nadměrné pocení na rukou a nohou, před nedávnem se to rozšířilo a potím se i v podpaží a na vnitřní straně stehen.  Navíc tak rok potom jsem začlala mít silný zápach z úst, který vychází z čepů z mandlí. Pak alergie a ucpaný nos a psychické problémy – úzkosti ve škole, a strach z komunikace s lidmi. Všechno to přetrvává dodnes. Brala jsem antibiotika, i jiné prášky. Na pocení jsem zkoušela různé spreje a  antiperspiranty, brala jsem homeopatika a zatím nic nepomohlo.

Včera jsem zrovna dostala angínu, tak jsem si vyhledala co je duševní příčinou angíny a narazila jsem na to, že většina těch mých problémů má něco společného s uzavřenou krční čakrou.

Úplně tomu nerozumím, tak vás moc prosím o jakoukoliv radu, co by mi mohlo alespoň trochu pomoci.

Odpověď

Dobrý den,

vaše problémy souvisí s oslabenou imunitou a překyselením. Nosní mandle je kontrolkou stavu tlustého střeva, tedy imunitního systému, protože základ imunity je v tlustém střevu. Odstranění nosní mandle oslabuje celý prvek a problém oslabené imunity se projeví někde jinde, třeba jako alergické projevy, rýma, častější virózy.  Antibiotika vše jen zhoršují, protože vymlátí přátelské bakterie, a v holém střevě potrava kvasí, zahnívá a vzniká překyselení, kterým se přetěžují játra (pocení) a lymfatický systém (čepy na mandlích, angína – krční mandle jsou kontrolkou lymfy). Navíc se tělo snaží vyrovnávat překyselení minerály, které bere ze zásob určených pro nervový sytém, a přichází potíže s psychikou. Přečtěte si o překyseleni článek.

Jste energie 8 Země, vaším úkolem je naučit se přijímat vše, co k vám přichází, vzít si z toho to potřebné, to vstřebat a ostatní vypustit. Nepitvat se v křivdách a ublížení a tím nepřetěžovat lymfu, ale své emoce ventilovat, mluvit o nich.

Duchovní příčina angíny vám ukazuje, že neumíte sdělovat své pocity, neumíte říct svůj názor. Krk symbolizuje schopnost ubránit se, projevit se a vyjádřit své myšlenky. V krku začíná proces přijímání a zažívání potravy, proto, když něco nemůžeme přijmout, odrazí se to na našem krku – třeba zánětem (potlačená agrese, kterou neumíme vykomunikovat) nebo čepy na mandlích. Přečtěte si dotaz: Čepy na mandlích

Máte plnou Rovinu myšlení, často byste chtěla vyložit své názory, ale protože máte 4 dvojky (nula za číslem posiluje energii před ním) a izolovanou sedmičku, které vám dávají silnou citlivost, empatii, schopnost napojit se na ostatní,  máte strach, že byste druhé mohla zranit nebo byste se cítila zraněná vy, kdybyste řekla, co cítíte. A tak raději mlčíte, držíte vše v sobě, a protože máte problém odpouštět, v hrdle se objevuje zánět (agrese). Je potřeba otevřít se a učit se sdělovat své pocity, říct to a posílit imunitu, zbavit tělo překyselení a rozproudit lymfu.

Doporučila bych vám:

Liquid Chlorophyll – zbavuje překyselení, neutralizuje, navíc dezinfikuje a čistí, stahuje zápachy, naředíte si 3x denně 1 lžičku do 2dcl vody, proplachovat ústa, kloktat a následně spolknete

AC Zymes PLUS  – probiotika k osídlení sliznic2-2-2 před jídlem, alespoň 3 balení za sebou

Ocean 21– s výtažky z mořských řas, který rozhýbává lymfu, čistí ji, pomáhá i při angíně, dávkování  3 polévkové lžíce ráno na lačno dlouho povalovat v ústech

Strong Boness – přírodní vápník a hořčík v chelátu, minerály k neutralizaci a podporu psychiky, dávkování 1-1-2

Rhodiolin – rozchodnice růžová, pomůže vám harmonizovat psychiku, zklidnit, pomůže vám zvládnout lépe úzkosti, strach z komunikace, dávkování 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví, pro váš prvek je tam kurz Přijímat je láska.

Podívejte se na kurz Žena je láska, naučíte se jak sdělovat své pocity žensky.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře