Dotaz

Dobrý den.

Přečetla jsem si vaši knihu. Některé věci na mě sedí ale některé ne. Spíš mám od každého něco. Mám krevní skupinu B a u ní je napsáno že jsem psychicky odolný člověk. A to je můj největší problém.

Už několik let se léčím s panickou úzkostí.

Beru asi 15 let antideptesiva. Už mám ty největší dávky. Čím jsem starší tím víc navyšuji léky ale teď není co navyšovat. Vím že léky nejsou řešením. Neskutečně po nich tzv. hloupnu. Nevím co bylo před týdnem. Někdy ani co bylo včera. Mám problém s komunikací, prože jsem hodně slov zapomněla. Nepamatuji si děti jako miminka ( 6,13) Před několika týdny jsem se rozhodla pro změnu. Vysadila jsem mléčné výrobky a cukr. Začala jsem mnohem více zeleniny a bílí chléb jsem nahradila celozrným a žitným. Stav se ale zhoršil. Nemám žádnou energii. Je mi na zvracení. Začal mě bolet žaludek a vyprazdňování se sice zlepšilo ale je bolestivé a myslím dost bouřlivé a řídké. Chci se konečně cítit zdravá a šťastná. Už od dětství jsem se necítila šťastná ani zdravá. Mamka na nás byla sama a asi to nezvládala. Občas jsme dostávali. Při jakémkoli ublížení od druhých se cítím jako největší chudina a že jsem k ničemu. Jsem vdanná ale moc šťastná. Manžel je mamináček. Radí se s ní o všem a já jsem na druhé koleji. Ona je generál vše má být podle ní i můj život a vše kolem něho a to hodně špatně nesu.

Velmi vás prosím o radu. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčiny deprese, je tam i přírodní léčba. Pokud si zadáte do empatie do vyhledávače Antidepresiva, vyskočí vám opravdu množství dotazů a mých rad…

Vy jste člověk, který má Rovinu Saturnu, to jsou lidé opravdu silní, kteří si vybrali v tomto životě větší úkoly a výzvy, protože věděli, že mají dost síly to zvládnout. Věřte si.  Přečtěte si o svém dni narození, životním čísle 5, 4 jedničkách a bude vám jasné, že máte dost energie zvládnout všechny těžkosti.

Máte dvojku, dokážete druhým naslouchat, ale některé věci v sobě ukládáte jako křivdy, neumíte odpouštět. Vaše osmička na jedné straně představuje sílu a odvahu přestát všechny těžkosti, ale na straně druhé vám přináší negativní pohled, s jakým přistupujete k životu, tendence vše vidět černě, deprese.

Pro vás je to obrovská výzva hledat pozitivní přístup k životu, měnit své myšlenky, najít drobné radosti v každém dni, být vděčná za to hezké, za maličkosti. Osmičky představují tvrdohlavost, umíněnost, zatvrzelost, a tak i vy se nechcete pohnout a trváte si na svém, že život je těžký, že to nezvládnete, a tak raději užíváte antidepresiva, než byste začala měnit své myšlení, pracovat na svých výzvách. Podívejte se na kurz  Žena je láska  zdarma, najdete tam spoustu informací k ženské cestě.

Jste energie 1 Vody, jejím životním úkolem je otevřít své nitro, netvářit se jako hrdinka a nedržet to v sobě, ale sdělit své smutky, strachy a trápení. Máte se učit pochopit vztahy s druhými lidmi, uvědomit si, že bez jejich tréninku byste nevěděla na čem pracovat. Na vás záleží, jestli se budete cítit jako chudinka, které všichni ubližují nebo ten, kdo řídí svůj život a druhé bere jako trenéry, díky nimž se posouvá. Vy rozhodujete o tom, jak se budete cítit, vezměte zodpovědnost za svůj život do svých rukou. Začněte hledat v tom, co vám život přináší to dobré, buďte vděčná za maličkosti, přijměte se taková, jaká jste a odpouštějte sobě i všem okolo.

Podívejte se na program v Akademii celostního zdraví Soužít je láska, jsou tam i videa zdarma.

Doporučila bych vám Strong Boness –vápník+hořčík v chelátové vazbě, ten vám jistě chybí, pro správnou funkci nervového systému a neutralizaci, dávkování 2-2-2 po jídle

Stress management – komplex vit. B – pro podporu mozku a nervové soustavy, dávkování 1-1-1 po jídle

Rhodiolin – přírodní adaptogen, harmonizuje psychiku, zklidňuje, pomáhá při úzkostech, stresu, dávkování 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu, ideálně podle své krevní skupiny, a začněte pracovat na svých výzvách. Věřím, že po čase antidepresiva nebudete potřebovat.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře