Dotaz

Hezký den,

jmenuji se Veronika chtěla bych se zeptat na své zdraví trpím alergii cca od 15let v podstatě mě draždí kde co. Někdy je to prach někdy seno jindy jídlo. Omezila jsem maso jim zdravě a začínam i s vitamínama. Další můj dotaz je maminka se léčí na alkohol tchana mám alkoholika a muj manžel denně vypije cca 4 piva. Já už jsem abstinent když vydím co to s lidma dělá.

Co jsem ve svem životě ještě nepochopila ?

děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

alergie vždycky ukazuje na skrytou agresivitu, hněv a neschopnosti sdělit své pocity, přečtěte si o duchovní příčině alergie. Vy jste energie 7 Kovu, to je uzavřená energie, která všechny křivdy, ublížení, ukládá v sobě, neumí sdělit, co cítí. Vaším životním úkolem je naučit odpouštět, netrápit se nad chováním druhých, nad životem, který si druzí zvolili, neukládat si v sobě lítost, zlost, nepochopení a křivdy, ale odpustit druhým a přijmout jejich rozhodnutí. Láska je důvěra, že každý dostává to, co potřebuje, a že vždycky má na to, aby to zvládl, pokud bude chtít. Kurz na Akademii celostního zdraví pro odpuštění je Odpustit je láska, podívejte se na něj.

Vy máte rodinnou karmu, tedy něco, co jste v minulosti nedořešila, jste přišla zvládnout nyní. Člověk přichází na tento svět, aby na sobě pracoval, aby se v něčem zdokonalil a postoupil ve svém vývoji dál. Přečtěte si článek: Proč sem přicházíme

Máte dvě silné mužské roviny Rovinu energie a Rovinu dovednosti, tedy opravdu hodně mužské, aktivní energie, kterou pokud neventilujete, obrací se proti vám. Potřebujete je vybít – fyzicky sport, aktivita a najít něco, co vás baví, naplňuje, kde můžete aktivovat. Jednou z důležitých výzev je pro vás práce na své ženské energii.

Podívejte se na kurz ZDARMA Žena je láska a na videa zdarma z Kruhu, kde ženy pracují na své ženské cestě.

Podívejte se na přírodní léčbu alergie, najdete ji u duchovní příčiny. Je potřeba posílit imunitu, která souvisí s tlustým střevem (ne náhodou je tlusté střevo nejohroženějším orgánem prvku KOV, tedy vaším)

Doporučila bych vám probiotika AC Zymes PLUS 1-1-1 na osídlení střeva, podporu imunitního systému, vitamín C 1000 2-2-0 antioxidat, snižuje příznaky alergie, Strong Bones, který snižuje reakce imunitního systému na alergeny, dávkování 2-2-2.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Alergie na sluníčko Alergie ? Alergie, ekzém

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře