Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu jak podpořit zbavení se žlučníkových kamenů a vyhnout se operaci, která je dle doktorů už nevyhnutelná. Začátkem roku mi byl diagnostikován plný žlučník (bolesti a záchvaty jsem měla poslední 2 roky, ale netušila jsem, že jsou od žlučníku) na pohotovosti doporučená operace. Absolvovala jsem očistnou kúru karlovarskou solí a zbavila se zhruba 50 kamenů. Půl roku jsem měla klid, bez bolestí bez kolíky.

Bohužel poté jsem opět skončila na pohotovosti a žlučník stále plný. Kúru budu absolvovat znovu, ale ráda bych podpořila i jiným způsobem, protože operaci považuji opravdu za krajní řešení, kterému se chci za každou cenu vyhnout. A pokud by se i podařilo vypudit všechny, bojím se, aby se během pár měsíců nevytvořily nové.

Děkuji moc

Odpověď

Dobrý den,

je skvělé, že jste něco sama udělala a podařilo se alespoň něco, je to pro vás potvrzení, že je možné se uzdravit sama úplně bez řezání a odstraňování orgánů, získala jste tím odvahu, to je základ. Nemoc je ale signál naší duše o tom, že děláme něco v životě špatně, chce nás zastavit, abychom si to uvědomili. Přečtěte si o tom, proč sem přicházíme.

Přírodní léčení je cesta pochopení, změny chování a současně změny péče o tělo. Jsme trojjediné bytosti – tělo, mysl a duše, pokud člověk začne od těla jako vy, tak ho dlouhodobé starání k určité změně chování, mysli také dovede. Lepší a rychlejší je ovšem přijít si na všechno a postupovat všemi cestami současně. Přesto je důležitá trpělivost, protože nemoc určitou dobu vzniká, a pokud chceme obrátit proces, chce to čas. Přečtěte si o přírodním léčení. A pak je jasné, že se musí změnit i přístup k léčení jinak než léky, protože často si myslíme, že stačí použít přírodní produkt na vyléčení místo prášku, ale jde vlastně o úplně jiný přístup k vyléčení se – tady je o přírodním versus chemickém léčení.

Vaše duše vám ukazuje, že se plníte zlobou a negativitou, protože žlučník je orgán, který pracuje s negativními emocemi – tady je duchovní příčina žlučníkových kamenů i doporučená obecná přírodní léčba.

Vaším úkolem je učit se trávit, co k vám přichází a přijímat to jako to nejlepší pro sebe. Jste 2 Země a program pro vyřešení vašeho základního životního úkolu je Přijímat je láska. Teď právě skončil čas na řešení tohoto úkolu, tak vám doporučuji projít si jím a naučit se přijímat až zase za rok. Podívejte se na energetickou růžici, jak si orgány a emoce předávají během roku vládu.

Od nezvládnutí svého životního úkolu – přijímat pozitivně to, co je kolem vás a ve vás, od „netrávení“ a trápení se tím, co přijímáte, v sobě vše držíte, negativní emoce ve vás bublají a usazují se a tvrdnou a žlučníkové kameny jsou tu.

Vy v sobě vše držíte, neumíte vůbec komunikovat o svých pocitech, o tom, co vám vadí, čím se trápíte – máte tři izolované jedničky. Jde především o negativní emoce, které v sobě držíte – přečtěte si o své osmičce. A protože máte izolovanou trojku, tak vše držíte v hlavě, jste ovládaná svými myšlenkami, přímo rozený pohádkář, kdy si konstruujte, co by bylo kdyby, všechny negativní emoce v sobě, a protože nic neřeknete a o ničem nekomunikujete, tak si vytváříte představy a domněnky a prohlubujete víc a víc svou negativitu. Chce to z tohoto kolečka vyskočit, protože tohle je hlavní příčina vašich žlučníkových kamenů.

Předpokládám, že hlavní problémy s lidmi máte v partnerství nebo na úrovni svého vědomého pasivního ženství. Jde o to, že vám chybí ženská číslachybějící dvojka a chybějící šestka, tudíž komunikace o svých pocitech je výzva především vaší ženské stránky. Proto vás zvu na cestu vědomého pasivního ženství, kde se to postupem času naučíte. Začněte kurzem zdarma Žena je láska, kde najdete základní principy ženské energie. Můžete číst knížku Žena je láska. A pak plynule přejděte do KRUHU Žena je láska. Pěkně pomalu, trpělivě, laskavě sama k sobě. Nepůjde to hned…

Tím bych začala současně s podporou těla, a na jaře, až bude období negativních emocí, žlučníku a jater, bych si prošla kurzem Tolerovat je láska. Je před vámi krásná, i když dlouhá cesta změny sebe v komunikující, vděčnou a pozitivně naladěnou bytost, která sděluje, co cítí, nemá v hlavě bubáky a nebojí se vzít svou odvahu a sílu a kráčet světem pro radost sobě ♡

Pro tělo doporučuji:

Organic Noni na rozvolnění a změkčení všech tkání, aby žluč a případně žlučové kameny mohly odcházet – 3 polévkové lžíce + Nopalin 2-2-2 před jídlem na zlepšení trávení + Super Soya Lecitin 3-3-3 po jídle na podporu práce jater a změkčení tkání + Digestive Enzymes po každém jídle 2 tbl.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Strava by byla ideální podle vaší krevní skupiny, zkuste si ji zjistit, je bezezbytková, tudíž se vše dokonale stráví. Rozhodně je nutné jíst velmi jednoduše, nekombinovat na talíři hodně potravin, ideálně dělená strava, čím jednodušší talíř, tím méně starostí těla s trávením a tím méně zbytků. Vyřaďte potraviny, které jsou napsány v očistě jater a žlučníku, jsou tam i další doporučení, jak tělo podpořit.

Cvičení pro vás je nejvhodnější pohyb na čerstvém vzduchu v přírodě, ale současně i dynamické cvičení, abyste svou mužskou uzavřenou energii ze sebe fyzicky dostala.

Prostě začněte ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky
Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky

Sójový lecitin pomáhá zachovat zdravou hladinu krevních tuků a zdravý krevní oběh a také chrání játra a podporuje jejich činnost. Lecitin hraje významnou roli při podpoře mentální svěžesti, koncentrace a při procesech učení a také v boji proti poklesu mentálních schopností. Je rovněž považován za lipotropní látku (která pomáhá rozkládat tuky). Pro trojnásobný účinek si zvolte Triple-Potency Lecithin!

Detail produktu

Komentáře