Očista kloubů

Od té doby, co máme k dispozici jedinečný filtr a aktivátor vody Aquarion, každou očistu těla začínáme doporučením na to nejzákladnější, co můžeme pro naše tělo udělat – začít pít čistou, zdravou, zásaditou, “živou” vodu, která je mj. jedinečným antioxidantem.. Důležitost tohoto kroku jistě pochopíte po přečtení stránek aquarion.empatia.cz. Jsme ze 72% voda. Každá buňka potřebuje vodu. Zdravou vodu. Voda je tou nejzákladnější součástí naší “stravy”. Tak kde jinde bychom měli začít?!? To snad dává smysl, ne? Čtěte pozorně…

Očistě kloubů musí předcházet dokonalá očista střev,

jinak by se mohlo stát, že staré kaly a jedovaté usazeniny ve střevě se rozpustí dříve než soli v kloubech a pak může dojít k alergiím, kopřivce nebo svědění kůže. Doporučuje se provést očistu střev na podzim po úplňku klystýry a současně užíváním přírodního preparátu Pure Yucca. Po vyčištění střev postupuje yucca cévami do kloubů, kde čistí ty nejmenší cévky, zásobující klouby, a jejichž zanesení je právě tou pravou příčinou nedostatečné výživy kloubů a tím způsobené jejich vysychání. Kůra z yuccy musí být dostatečně dlouhá (minimálně 3 měsíce), aby se yucca dostala až ke kloubům.

Očista tlustého střeva se vším všudy je tady

Po této době, někdy však dříve se mohou projevit bolesti kloubů, může dojít ke zhoršení artrózy. To vše však ke kůře patří a není třeba se toho lekat, nebo dokonce kůru ukončovat, naopak je nutné vydržet, protože po dokonalém odplavení solí z kloubů nastane úplné vyléčení.

A nyní k samotné proceduře:

Postupujeme tak, že vaříme asi 5 gramů bobkového listu ve 3 dl vody asi 10 minut a minimálně 3 – 4 hodiny (nejlépe přes noc) louhujeme (nejlépe v termosce). Odvar pak přecedíme a pijeme malými doušky během 12 hodin. Pokud bychom vypili vše najednou, mohlo by dojít ke krvácení! Proceduru opakujeme po třech dnech, pak po týdnu a během prvního roku každé čtvrtletí. Během prvního dne očisty může docházet k bouřlivému procesu v celém organismu. Je proto dobré skončit s pitím odvaru kolem 20. hodiny a před spaním si udělat klystýr. Přesto vás v noci může probudit bolest v krku nebo vylučování hlenu z průdušek a z nosu. Záda vás mohou bolet jako byste nosili celý den pytle s cementem. Nebojte se, to vše k tomu patří, ráno vám bude dobře. Snažte se celou kůru jíst hlavně ovoce a lehká jídla, nejlepší je vydržet lehký půst, tzn. pít jen ovocné a zeleninové šťávy a vodu.

Pro maximální ošetření kloubů užívejte Lecithin (dávkování klidně 5-5-5  a pak snižovat na min. 2tbl. denně), který vám cévy vyživující klouby dokonale promastí, zvláční a tím zabrání opětnému usazování solí. K tomu kloubní výživu Joint Protex Forte (3 denně).

Kromě úlevy v kloubech a páteři má tato léčebná kůra další velice zajímavý vedlejší efekt: výrazné posílení libida a erekce.

Takže do toho!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře