Očista kloubů

Od té doby, co máme k dispozici jedinečný filtr a aktivátor vody Aquarion, každou očistu těla začínáme doporučením na to nejzákladnější, co můžeme pro naše tělo udělat – začít pít čistou, zdravou, zásaditou, „živou“ vodu, která je mj. jedinečným antioxidantem.. Důležitost tohoto kroku jistě pochopíte po přečtení stránek Aquarion. Jsme ze 72% voda. Každá buňka potřebuje vodu. Zdravou vodu. Voda je tou nejzákladnější součástí naší „stravy“. Tak kde jinde bychom měli začít?!? To snad dává smysl, ne? Čtěte pozorně…

Očistě kloubů musí předcházet dokonalá očista střev,

jinak by se mohlo stát, že staré kaly a jedovaté usazeniny ve střevě se rozpustí dříve než soli v kloubech a pak může dojít k alergiím, kopřivce nebo svědění kůže. Doporučuje se provést očistu střev na podzim po úplňku klystýry a současně užíváním přírodního preparátu Pure Yucca. Po vyčištění střev postupuje yucca cévami do kloubů, kde čistí ty nejmenší cévky, zásobující klouby, a jejichž zanesení je právě tou pravou příčinou nedostatečné výživy kloubů a tím způsobené jejich vysychání. Kůra z yuccy musí být dostatečně dlouhá (minimálně 3 měsíce), aby se yucca dostala až ke kloubům.

Očista tlustého střeva se vším všudy je tady

Po této době, někdy však dříve se mohou projevit bolesti kloubů, může dojít ke zhoršení artrózy. To vše však ke kůře patří a není třeba se toho lekat, nebo dokonce kůru ukončovat, naopak je nutné vydržet, protože po dokonalém odplavení solí z kloubů nastane úplné vyléčení.

K juce se doporučují užívat podpůrné antioxidační a protizánětlivé látky, aby byla očista snesitelná. Více se inspirujte z odkazu na přírodní léčbu u duchovní příčiny artritidy.

Pro maximální ošetření kloubů užívejte Lecithin (dávkování klidně 5-5-5  a pak snižovat na min. 2tbl. denně), který vám cévy vyživující klouby dokonale promastí, zvláční a tím zabrání opětnému usazování solí. K tomu kloubní výživu Joint Protex Forte (3 denně).

RiseUp Multiactive Collagen od Calivita obsahuje biologicky aktivní kolagen druhé generace UC-II® a velkou dávku hydrolyzovaného kolagenu 2. typu. Tato kombinace má trojí účinek: pomáhá zmírňovat zánět a bolest a také opravovat a obnovovat poškozené klouby. Pro optimální účinek obsahuje náš přípravek také šípek (Rosa canina), kyselinu hyaluronovou, dále glukosamin, chondroitin a MSM – tedy látky, které podporují chrupavky, a také vitaminy. To vše je v přírodní formě, která se snadno vstřebává. RiseUp Multiactive Collagen je nápoj v prášku s chutí pomeranče, který neobsahuje žádný cukr, konzervační látky ani barviva.

Kromě úlevy v kloubech a páteři má tato léčebná kůra další velice zajímavý vedlejší efekt: výrazné posílení libida a erekce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Takže do toho!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky
Super Soya Lecitin: Sojový lecitin rozkládá tuky

Sójový lecitin pomáhá zachovat zdravou hladinu krevních tuků a zdravý krevní oběh a také chrání játra a podporuje jejich činnost. Lecitin hraje významnou roli při podpoře mentální svěžesti, koncentrace a při procesech učení a také v boji proti poklesu mentálních schopností. Je rovněž považován za lipotropní látku (která pomáhá rozkládat tuky). Pro trojnásobný účinek si zvolte Triple-Potency Lecithin!

Detail produktu

Komentáře