Dotaz

Dobrý den ,

mohla bych Vás poprosit o radu , jaká je duchovní příčina sluneční alergie , která postihuje nejsilněji jen ruce a dekolt ? Jak ji mám odstranit , na čem mám zapracovat a jakou přírodní léčbou si od ní můžu pomoci ?

Ještě bych potřebovala poradit s vyrážkou na krku převážně na levé části, která se mi před pár týdny udělala. Se kterým orgánem se krk páruje  , co mi tím chce tělo říci ?

Moc vám děkuji za rady a Váš čas a přeji krásný den.

Odpověď

Dobrý den,

alergie na slunce je stav, kterým vám tělo ukazuje, že nevidíte radost, lásku, teplo ve svém okolí. Nechcete ji přijímat, nechcete ji vnímat, vidět, odmítáte ji. Nebo ji chcete tak, jak vy chcete 🙂 Protože každá nemoc je naše a vypovídá přesně pouze o nás, obecná duchovní příčina je super znát, ale je třeba si ji napasovat na sebe, na své životní úkoly a výzvy. Vy jste 5 Země podle Astrologie 9 planet, což je energie, která si myslí, že má vždy pravdu a dost na své pravdě trvá. Může mít pocit, že když nejsou věci podle ní, že si jí lidé neváží, nerespektují ji.

Podívejte se na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ na Harmonické vztahy, dozvíte se tam o sobě víc.

Vyrážka na krku velmi úzce souvisí s alergií na slunce. Přečtěte si o svých dvou izolovaných sedmičkách v mřížce, a když si to spojíte s energií 5 Země, je to jasné. Neumíte sdělovat to, co cítíte, neumíte vyjádřit, co se vám líbí, ale hlavně co se vám nelíbí, držíte v sobě všechny nespokojenosti a problémy. Základem všeho je nedostatek sebevědomí, nevěříte si, máte strach, že druhé lidi ztratíte, bojíte se říct, co si myslíte, že nebude přijímáno. A tak si blokujete svůj lymfatický systém, ale škodliviny někudy musí jít ven, a tak jdou kůží v podobě vyrážky. Levá strana je ženská, takže je to o vás, o tom, jak žensky projevujete své pocity ven, jak je umíte sdělovat. Přečtěte si o vyrážce obecně.

Doporučuji vyčistit si lymfatický systém a přidat stabilitu tělu, minerální látky. Užívat toto:

Spirulina Chlorela Plus (2-2-2) +  Liquid Chlorophyll (2 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přes den) + Power Mins (1-1-1) + AC Zymes PLUS (1-1-1)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky, chemii a uzeniny. Vydržet 3 měsíce a poté se dát do očisty tlustého střeva na podzim, protože základ imunity a problémy s kůží tkví ve střevech. A určitě bych postupovala postupně až k očistě jater, protože kůže je zástupným orgánem jater.

Pro vás je připravený program podle růžice Přijímat je láska, podívejte se na něj, najdete tam rady a doporučení přesně pro to, co máte dělat.

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o sebelásce, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte, co vás čeká…

Těším se na vás kdekoliv!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře