Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu, jak pomoci svému synovi, již dobré tři měsíce má neustále průjem a bolesti břicha, pokaždé, když neco sní, musí okamžitě na toaletu a má průjem. Zkoušel i dietu, vynechal mléčné výrobky, nejí maso, nic nemastí, jí jen suché rohlíky nebo rýži, občas si dá suché brambory, vydržel to tři týdny, chvíli (asi dva dny) se zdálo, že dieta zabírá, ale pak se vše vrátilo zase k „normálu“, zase měl průjmy.

Prosím poraďte mi.

Děkuji Lucie

Odpověď

Dobrý den,

průjem nás postihuje tehdy, když se dostáváme do situací, které chceme mít rychle za sebou. Váš syn je aktivní energie Ohně, potřebuje své silné energie ventilovat, najít si něco, co ho naplňuje, seberealizovat se, musí pro to, co dělá hořet, dokáže strhnout druhé lidi svým našením. Vše hodně prožívá a nesnáší kritiku nebo pocit, že něco dělá špatně.

Navíc má plnou rovinou myšlení a prázdnou rovinou oddanosti věci, je velmi citlivý, chápavý, empatický a napojený na druhé lidi.  Jeho schopnosti jsou jakoby zesílené, protože jeho duše si vybrala vyšší cíle. A tak může vnímat situace jako silně stresující, stres ničí naší střevní mikroflóru stejně jako třeba antibiotika, přečtěte si článek: Na psychické potíže probiotika

Doporučila bych synovi:

Nopalin – sušená dužina kaktusu nopál, harmonizuje celé zažívání, čistí střevo a zahušťuje stolici, dávkování 2-2-2, 10 minut před jídlem

AC zymes plus – přátelské střevní bakterie, které osídli sliznice střeva, dávkování 2-2-2 společně s Nopalinem,

Stress management – komplex vitamínu b pro podporu psychiky, a vstřebávání živin v tenkém střevu, dávkování 1-1-1

Pokud prožívá nějaké stresové období, vhodné by bylo přidat Rhodiolin 1-1-1 na zklidnění a harmonizaci psychiky.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Dejte mu přečíst o stravování podle jeho krevní skupiny, ze stravy nyní pouze rýži a dušenou zeleninu, bez mléčných výrobků, bílé mouky a cukru.

Akademii celostního zdraví se může podívat na kurz Přijímat je láska, který je zaměřený na trávení nebo o svém prvku oheň na Radovat se je láska.

Podporujte ho v tom, aby si našel něco, co ho opravdu baví a naplňuje, něco, co bude vnímat jako své poslání a věnoval se tomu. A věnujte se sobě!

Projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Nopalin: Zdravý kaktus
Nopalin: Zdravý kaktus

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Detail produktu

Komentáře