Dotaz

Dobrý den,

bolí mě až boda na levé straně pod lopatkou. Občas se objeví úzkosti a před 8 lety jsem se léčila na plicní chlamydie a ty jsou v pořádku, a od te doby mě bolí ta levá lopatka, neni to každý den.

Zajímalo by mě co dělám špatně kde je příčina.

Děkuji moc za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

ty dvě věci spolu souvisí. Předpokládám, že jste chlamydie léčila ATB, přečtěte si dotaz na plicní chlamydie a co se děje při léčbě ATB. ATB totiž chlamydie nezlikvidují, jen je někam zastrčí, často do mezibuněčného prostoru, nebo kamkoliv jinam, kde se usadí a vytvoří si dokonce jakési hnízdo, mohou zůstat i v krvi a v ní tvoří tzv. líhně. Je dobré si přiznat, že mikroorganismy jsou mnohem silnější na přežití než my a rozhodně my lidé nemáme žádné páky je zlikvidovat. Můžeme s nimi pouze nějak koexistovat, ale vytlouct je ze svého těla ATB rozhodně nezvládáme. Všechny mikroorganismy včetně těch, které jsou označovány za nebezpečné a je třeba proti nim bojovat, třeba i očkovat, naším tělem prochází velmi často a většinou o tom vůbec nevíme. Dozvíme se to až ve chvíli, kdy najdou oslabené místo v těle, kde se usadí a začnou se množit a tvořit záněty a další problémy. To oslabené místo ukazuje na nedodstatečný imunitní štít, a jediná cesta, jak nedovolit žádným mikroorganismům se v našem těle usadit a rozmnožit je posilování aktivního imunitního systému.

Doporučuji vám cíleně a pravidelně posilovat svou imunitu přírodními doplňky stravy, užívat pravidelně vitamín C, minerály a stopové prvky, prostě každý den doplňovat talíř tím, co na něm kvůli prázdným potravinám nedostaneme. Přečtěte si, proč potřebujeme doplňovat talíř.

Teď vám doporučuji odkyselit tělo a posílit imunitní systém, zbavit se zánětu. Užívejte:

Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 na lačno + zapít 3 dcl vody s 1 polévkovou lžící Liquid Chlorophylll – tím zdetoxikujete komplet své tělo + přidejte C 1000 (3-3-0) + Super Mega 50 (1-1-1) po jídle – tím doplníte komplet výživné látky, takto 3 měsíce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravujte se podle své krevní skupiny a čistě – viz Zásady zdravého stravování.

Máte potíže s odpouštěním, protože jste 6 Kov a jste velmi přemýšlivá (rovina myšlení a empatie) a velmi zaměřená na druhé lidi, takový páchač dobra a vnucovač svých pravd, aby druzí byli šťastni. Přitom o sobě nedokážete mluvit, sdělit své vnitřní pocity, tlumíte v sobě vše, čím se trápíte (izolovaná sedmička) a tím se překyselujete a oslabujete sama sebe. Projděte si Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, vstupte do KRUHU Žena je láska, věnujte se své ženské roli. Postavte sama sebe na první místo ve svém životě a něco pro sebe udělejte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře