Dotaz

Dobrý den,
moc ráda bych se Vás zeptala na Váš názor, protože všechni lékaři si myslí, že si jenom vymejšlím. Mávam silné bolesti na hrudi, pocit akoby na mně nekdo sedel, pocit tlaku na srdci a silná bolest v levej ruce. Podstoupila jsem mnoho vyšetření, no žádné mi nepomohlo. Problém je, že tyhle stav se běžne nestávají, jenom bezprostredne když požiju alkohol. tvrdý alkohol nepiju, jenom víno. Druhý den mné chytí tyhle ukrutné bolesti především v noci když si lehnu. Prosím, myslíte, že alkohol s tím muže byt spojen? Existuje nějaké vyšetření, které by dokázalo tento problém odhalit?
Děkuju za odpověď a Vás názor.

Odpověď

Dobrý den,
samozřejmě to spolu souvisí. Potíže tlaku na hrudi a bolest v levé ruce jsou jasným příznakem srdečních potíží. A když by lékaři znali orgánovou růžici, bylo by jim jasné, že stav jater, tzn. požití alkoholu, přímo ovlivňuje stav srdce.

Vy tyto potíže nemáte náhodou, jste energie 9 Oheň, kam právě srdce a tenké střevo patří, je to váš životní úkol a výzva. Program pro váš je Radovat se je láska

Doporučila bych vám udělat si jaterní kůru, abyste svému srdci odlehčila, samozřejmě přestat pít alkohol, a po třech měsících se uvidí 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Kdyby něco, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře