Dotaz

Dobrý den,
mám dotaz ohledně občasného chrápání. Není to každý den, ale dost často. Je pravda, že ráda spím na zádech. Nevím, kde je problém, prosím o radu.
Děkuji s pozdravem Zlatuše

Odpověď

Dobrý den,

problém je v komunikaci. Jste neskutečně uzavřená osoba (1 Voda podle Astrologie 9 Planet) a máte k tomu navíc izolovanou sedmičku. A protože máte tři dvojky v mřížce, jste neskutečně citlivá a všechno, co byste ráda řekla, držíte v sobě jen abyste nezranila druhé. A zraňujete sebe, jste plná zlosti, agresivity a nevyjádřené nespokojenosti. Chce to vyjádřit to, co nechcete, naučit se to říkat…

Když si přečtete duchovní příčinu chrápání, sedí to přesně.

Doporučila bych vám podívat se na videa Soužít je láska, je to program pro váš prvek Voda. Voda má za životní úkol pochopit vztahy a zbavit se strachu, a ideální čas na to řešit tento problém je zima – podívejte se na Energetickou růžici.

Pokud to nestihnete, vstupte do Tolerovat je láska, je to program nespokojenosti a řešení zlostných emocí, které v sobě držíte. Je jedno, kterým programem začnete, ale začněte. Vím, že pro vás udělat první krok je velký problém přešlapujete na místě a máte strach (chybí vám číslo 5, jste velmi nerozhodný člověk) – chce to prostě skočit.

Určitě potřebujete najít své ženské hranice a vybalancovat vztah – podívejte se na Žena je láska kurz zdarma, pořiďte si knížku Žena je láska, sledujte videa na Žena je láska a přidejte se v květnu mezi ženy do KRUHU. Budeme se těšit!

Nevím, zda máte nějaké další zdravotní potíže, předpokládám, že nějaké potíže se sliznicemi, např. ženské výtoky, potíže s rýmou, štítnou žlázou,… V každém případě to chce pro tělo dodat na sliznice probiotika a vyšší dávky vitamínu C. Pokud se ozvete s dalšími potížemi, můžeme léčbu nastavit přesně.

Vše si pořídíte empatia shopu

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře