Dotaz

Dobry den.

Chcem sa opytat, mam problemy s crevami, nefunguje mi travenie, je spomalene a v crevach mam usadeny bordel, ten nema z tela kam vyjst a zacal sa mi usadzat na lavom vajecniku a vytvara mi cystu. Uz 2x mi ju laparoskopicky vybrali, ale je tam znova a uz ni hrozi, ze mi vyberu cely vajecnik.

Prosim o radu, kde robim chybu?

Odpověď

Dobrý den,

je potřeba začít od očisty střeva, nyní je jeho období, doporučila bych vám yuccu, ta nejenže pomůže vyčistit tlusté střevo, ale současně i rozpouští cysty. Přečtěte si o cystě v pohlavních orgánech ženy tady.

a zadejte do vyhledavače na empatii cysta na vaječníku a najdete podobné dotazy.

Je potřeba ale užívat juku se silnými antioxidanty, aby posbíraly uvolněné nečistoty.

Doporučuji:

Pure yucca – k očistě střeva a rozpuštění cysty 1-1-1 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít, pokud nemáte v těle žádný kov!

AC zymes PLUS – probiotika k osídlení střeva a sliznic 2-2-2

Mega Q protect – silný antioxidant k yucce, dávkování 1-1-1

Evening Primrose Oil – pupalka, změkčuje pohlavní orgány 1-1-1

Noni – 3 lžíce denně změkčuje a rozvolňuje tkáně můžete potom vyměnit, po 3 měsících vyměnit za Zenthonic

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu, podívejte se na zdravé stravování, vyřadit cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky, maso jen rybu nebo krutí omezeně, zvýšit pitný réžim (až 3 l vody denně).

Podívejte se na duchovní příčinu cysty na vaječníku, najdete tam i přírodní léčbu.

Jde o vnitřní pláč, neochotu přijmout svou ženskou rolí.

Problémy s tlustým střevem souvisí s neodpuštěním, uloženými křivdami a ublížením, které nechcete pustit.

Vy jste energie 4 Dřevo, tedy vaším životním úkolem je učit se změkčovat své postoje a názory, máte sklon k negativitě a nespokojenosti s druhými, je potřeba učit se toleranci, netrápit se divnými názory druhých, tím, co dělají.

Navíc máte silnou akční Rovinu energie, a Rovinu saturnu, dvě sedmičky, dvojku, jste člověk velmi citlivý, empatický, dokážete se vcítit do druhých, chcete, aby všichni byli šťastni, ale často hodně tlačíte na druhé. Prosazujete své názory, chcete, ať je po vašem, a pokud tomu tak není, držíte to v sobě a vnitřně pláčete, jste nespokojená, berete to jako křivdu a neumíte odpouštět.

Podívejte se na kurz Tolerovat je láska pro váš prvek, ale teď v toto období s očistou tlustého střeva začněte kurzem Odpustit je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

S vašimi silnými energiemi  je jasné, že jednou z vašich důležitých životních výzev je ženská role, změkčování, pasivita.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma nebo si kupte si knížku Žena je láska. Měla byste dělat práci, která vás naplňuje, kde můžete uplatnit své silné energie, řídit, organizovat, dělat podle sebe, pokud takovou práci nemáte, nutně potřebujete alespoň takového koníčka.

Spolupracujte s námi!

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny
Pure Yucca: Detoxikace přírodními saponiny

Saponiny, přírodní sloučeniny v juke podobné steroidům, mají diuretické, protizánětlivé, protikřečové a antioxidační účinky. Extrakt z této rostliny obsahuje několik enzymů, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Pure Yucca může podpořit detoxikaci trávicího systému tak, že zrychlí metabolismus, a tím urychlí i vylučování škodlivých látek.

Detail produktu

Komentáře