Dotaz

Dobrý den,

Mám syna 10 let a 11. září to budou 2 roky, co onemocněl cukrovkou typu 1. V rodině ji nikdo nemáme,tedy vrozená není. Já v roce 2014 měla melanom, po narození dcery, ale již je vše v pořádku. Jinak trpím na záněty mocaku a měla jsem ledvinovou kolíku, toto se projevilo tak dva roky zpět. Jinak z mé strany asi nic.

Tatinek děti se od nás odstěhoval když měl synek 2 roky a dcera půl roku. Radinek se s odchodem tatinka nesmířil ani teď, což mi řekl. Myslim si, že může být příčina vzniku nemoci i psychického rázu (nedostatek lásky ze strany otce, strádání). Tatínek si děti bere pravidelně, ale příchodem nové partnerky se syn opět zaseknul a nemá tuto ženu moc rád neb pobyt u tatínka se značně omezil na to, jak chce teta atpod. Radimek od malička trpěl na kašle, ale teď je to již v pořádku, nic jiného ze zdravotního hlediska není. Je tedy vzteklý a moc nezvládá emoce, ale čím je starší, tím je to podstatně lepší.
Je možné, že se cukrovka dokaze vyléčit, případně stáhnout na léky? Nyní si píchá inzulín

Děkuji Vám moc za možnou pomoc 🙏

Odpověď

Dobrý den,

diabetes 1. typu může souviset s nepřirozeným porodem císařským řezem nebo nedostatečnou dobou kojení, v každém případě kašel v dětském věku znamená nedostatek příznivé střevní mikroflory. Cukrovka je onemocnění, které nevznikne ze dne na den, ale dochází roky díky zánětům v těle k postupnému ničení slinivky, která přestává produkovat inzulin. Záněty jsou způsobeny nesprávným stravováním především, které vede k překyselení a následně k zánětům a snížené, pomatené imunitě, která se může obrátit proti nám.

Přečtěte si článek 7 přírodních způsobů léčby přediabetu a Jak zvrátit průběh cukrovky přirozenou cestou, najdete tam především rady ke stravě, ale i souvislosti s ledvinami…

Nemoci dětí do šesti až deseti let jsou nezvládnutými výzvami jejich matek, takže se dá říci, že cukrovka vašeho syna souvisí prioritně s vámi, s něčím, co vy jste nezvládla. Nejde o peskování se a ukazování chyb, obviňování se z něčeho, je to tak zařízeno, že děti se nám rodí proto, aby nám v našich životních úkolech pomohly a to tak, že onemocní za nás. My bychom ale měli pracovat na vědomém zvládnutí problému, tzn. duchovní příčina cukrovky je vaše výzva.

Jste energie 4 Dřeva podle Astrologie 9 planet, kam patří emoce vztek a rozčilování (tady zrcadlí váš syn vás, vaše nezvládnuté emoce). Máte navíc jednu izolovanou sedmičku, což jsou uzavřené emoce, které nedokážete vyjádřit a držíte je v sobě. Čtyři izolované jedničky a dvě izolované devítky vše završují, problém s komunikací o pocitech, problém s tím, že vše držíte v hlavě, o všem přemýšlíte, dusíte v sobě a jste velmi, velmi nespokojená. Protože máte samá lichá čísla v datu narození, jste ryze mužská energie, takže máte tendence vše řešit aktivním mužským principem, tuším, že partnerství bylo velmi napjaté, kdy dlouho bylo ticho a pak jste bouchla a vše negativní lítalo ven. Tyto uzavřené emoce ve vás způsobují tlak, kterým ničíte sama sebe. Zánět močových cest je strach ve vztahu, zánět ledvin jsou vztahové problémy, zánět je velký tlak a nespokojenost. Všechno naprosto odpovídá….

A teď si představte energii svého syna – je 7 Kov, je to nejuzavřenější z energií, která neodpouští staré křivdy, je váš učitel – podívejte se na vztahy podle A9P. Je téměř stejná energie jako vy – má pět jedniček a izolovanou devítku, tzn. vy na něm vidíte, jak to vypadá, když člověk nekomunikuje a pak z něj vzteky všechno lítá, protože to děláte taky. On má ale dvojku, což je ženské číslo a číslo, které dává schopnost vyjádřit slovy své pocity, toto vás on učí. Teď je na vás, zda jste k dispozici a umíte vedle něj jen být, aby měl prostor mluvit a ty pocity vyjádřit, nebo zda se ho stále na něco ptáte a tlačíte na odpověď (což bych předpokládala víc, protože komunikace je váš velký problém).

Doporučuji vám začít ženskou cestu, je otevřený KRUH Žena je láska, vstupte. Nebo si můžete projít všechno na Žena je láska – kurz zdarma, videa zdarma, číst knížku Žena je láska. Prostě začněte se svou vědomou proměnou, váš syn (ne náhodou máte syna) vás k tomu vede a povede. Pasivní vědomé ženství je cesta k vyléčení sebe i syna.

Programem pro zvládnutí vašeho základního životního úkolu je Tolerovat je láska, je to program pro lidi prvku Dřevo s emocemi vzteku, rozčilování a nespokojenosti. Jeho období je ale na jaře, proto teď začněte se ženskou cestou a až na jaře se vrhnete na toto.

Píšete, že váš syn onemocněl díky nelásce od otce, vypadá to ale tak, že onemocněl dávno před jeho odchodem a spouštěčem byla neláska, kterou viděl mezi vámi rodiči. Vy jste trpěla ve vztahu do takové míry, že jste místo otevření komunikace o pocitech vytvořila ještě větší bariéru na své kůži v podobě melanomu. Není důležité, že je váš muž pryč, důležité je, kým se chcete stát kvůli sobě, protože jste žena a jedinou cestou ke štěstí a spokojenosti je žít ženskou roli, a poté se uzdraví vše kolem včetně vašich dětí, a přitáhnete si do života muže, který bude vaší vnitřní energii odpovídat. Je třeba ale nejprve uzdravit sama sebe…

Syn je v zánětu a překyselení, takže základem je strava – vyloučit mléčné výrobky a nahradit obilnými (ne sojové), vyloučit sladkosti a cukr, což určitě děláte, vyloučit bílou mouku, vyloučit maso kromě občasného podávání kvalitních ryb. V podstatě jde o trvalou změnu stravování a není možné stravovat syna jinak než zbytek rodiny, je třeba nastoupit novou cestu zdravého životního stylu všichni. Podívejte se na naše zásady zdravého stravování. Určitě by vám pomohlo projít si nadstavbovým modulem Základů celostního zdraví – Jak mít zdravou rodinu. Předávám v něm, jak se starat o zdraví svých dětí, jak přivést rodinu k tomu, aby vnímali přírodní přístupy ke zdraví stejně jako vy, je to návod, jak jsem to dělala já.

Synovi dávat:

AC Zymes 2-0-2 – probiotika proti zánětu, je to základ pro nastavení správné imunity a základ pro dobré trávení a vylučování, je důležité ohlídat každodenní stolici, jak Kov má tendence k problémům s tlustým střevem, zácpou a nemocemi dýchacích cest, léčba ATB je pro něj riziková + Nordic Pure Omega 3 1 polévkovou lžíci denně + Zenthonic, velmi silný antioxidační produkt z ovoce mangostan, umí nastartovat slinivku, likviduje její zánět, možná by byl ještě čas cukrovku zvrátit – dávkování 2 polévkové lžíce 3x denně

Takto 3 měsíce nebo do kontroly u lékaře.

Vše si pořídíte v empatia shopu

A pro vás toto:

C 1000 2-2-0 + AC Zymes 2-0-2 + vojtěška Green Health 2-2-2 proti překyselení

Oba dva popíjet naředěný Liquid Chlorophyll na odkyselení.

Až začnete užívat produkty, dostanete pozvánku do Calivita KLUBU Empatia do uzavřené webové i FB skupiny, kde si pomáháme a radíme si jako komunita. Budeme dál v kontaktu, ale připravte se, že vaše změna a uzdravení syna nebude na půl roku. Buďte se sebou trpělivá, dejte si čas, netlačte na sebe, chápu, že odhodit aktivní mužskou energii pro vás nebude moc lehké, ale v KRUHU vám s tím pomůžu já i stovky ostatních žen.

Prostě začněte s novým životem ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře