Dotaz

Dobry den,

chtela bych vas moc pozadat o Vas nazor. Vim, ze odpovedi na problemy mych deti se budou tykat spise me nez jich, ale jsem v tom uz moc zamotana, nez abych byla schopna ted na odpoved prijit sama.
Nejvice me trapi stale se zhorsujici ekzem u zatim pouze kojeneho 7 mesicniho miminka – i pres to, ze se snazim najit, ktera potravina ji ekzem zpusobuje (aktualne jim pouze 5 potravin), ekzem se zhorsuje, uz ma pokryte nohy, paze, oblicej a zacina se rozsirovat i na ostatni casti tela.
U starsi dcerky se i v 7 letech objevuje nocni pomocovani, neni to kazdou noc, ale je dost caste, suche noci jsou spise vyjimka. Nema to vztah k narozeni miminka – frekvence je stejna jako predtim. Snazila jsem se ji doptat, jestli ji neco netrapi, ale neni mi to schopna rict, pry nevi. Snazime se o „domlouvaci“ vychovu – na vsem se domluvit, vysvetlovat, byt spolu co nejvic… Proto me tak mate, ze ji neco tak dlouhodobe vadi.
Budu vdecna za jakoukoliv radu, zacina toho byt na me uz trochu moc. Velmi vam dekuji a preji hezky den.

Odpověď

Dobrý den,

není to o dětech, o tom, jaký máte k nim vztah, je to o vás, o vašem ženství a partnerství … Výchova dětí zcela přirozeně vychází z toho, jak fungujeme v partnerství. Pokud se dokážete s partnerem na všem domluvit, pokud je mezi vámi láska, váš muž a otec dětí má své místo a roli, kterou může žít, vy žijete ženskou roli ve vztahu a tím i ve vztahu k dětem, pak ve výchově nejsou žádné problémy, plyne zcela přirozeně. Často se ale stává, že matky odstrčí svého muže na druhou kolej, začnou se věnovat pouze dětem, úzkostlivě střeží jejich „správnou“ výchovu a nedovolí otci, aby vůbec do výchovy zasahoval. Nebo ho poučují, jak se mají správně k dětem chovat, protlačují své rozhodnutí s tím, že ony jsou matky a ví to přece lépe. Je spousta slabých mužů, kteří se odstrčit nechají a pak tím pádem netvoří svůj autentický vztah ke svým dětem, ale jen kopii matky. Děti pak nemají mužský vzor, výchova je nevyrovnaná. Není to trošku váš případ?

Jste totiž velmi silná energie – máte charakter krevní skupiny O a dvě (a půl) energie čísla 8, hodně tlačíte na pravidla a bojíte se následků, máte strach ze změn. K tomu hodně praktičnosti, hodně kontroly, aby věci byly v pořádku – číslo 4. Podle Astrologie 9 Planet jste 2 Země, která vám přináší hodně závislosti na partnerovi, nejistoty v rozhodování se, v kombinaci s čísly jste hodně negativistická, máte strach o hmotné zajištění, ale neumíte partnerovi naslouchat a otevřít se mu, svěřit mu bez kontroly jeho roli. Všechno u dětí vychází z vás a z vašeho partnerství.

Přečtěte si duchovní příčinu nočního pomočování, hodně vnímám, že „domlouvající“ výchova, která je příliš dobrovolná, tak vyžaduje po dětech rozhodování, na které nejsou zralé. Dítě potřebuje lásku, ale součástí lásky je dát i jasné hranice (které většinou stanovuje otec, ale když je vyřazen  nebo odstrčen, pak chybí…). My si představujeme hranice jako potlačení dítěte, opak je pravdou. Přečtěte si článek Potřeba hranic pro dítě

Jste vnitřně vystrašená a cítíte se v tom sama, že vám v tom partner nepomůže. On by chtěl, ale není připuštěn, nebo o tom ani neví, nemáte číslo 2, takže komunikace je váš ohromný problém a základ všech problémů vašich dětí. Říci si o pomoc, a dovolit si pomáhat. Říci, co mi vadí, a počkat si, až to partner změní. Nemáte ani dvojku ani šestku, což jsou ryze ženská čísla, je třeba se učit být ženou v praxi.

Přidejte se k hnutí Žena je láska, je pro vás kurz zdarma Žena je láska, knížka Žena je láska, můžete se podívat na videa volně na různá témata,pro vás o komunikaci, je k dispozici uzavřená ženská FB skupina Žena je láska a brzy otevřu KRUH, přidejte se na čekací listinu. Uvidíte, jak se vše začne skládat. Je to to nejvíc, co my ženy máme v této době dělat. Těším se na vás!

Když si přečtete duchovní příčinu ekzému, tak vám to asi dá celý obraz. Uzavřené emoce v sobě, problém v tom je sdělovat, a tak lezou nějak někudy ven (přes dítě).

Vaším životním úkolem jako 2 Země je učit se přijímat věci tak, jak jsou, učit se přijímat chyby, nedostatky, problémy, starosti jako nedílnou součást života a nás lidských bytostí. Učit se trávit a strávit vše, i svůj stín a stíny života. Je pro vás kurz Přijímat je láska, až ho v červenci, až bude jeho období, otevřeme, tak rozhodně vstupte. Ale nejprve do KRUHU, tam je to omezeno časem do konce května!

Z duchovní příčiny ekzému je proklik na přírodní léčbu. Doporučuji toto:

Pro vás:

AC Zymes 2-2-2 probiotika + Green Health – vojtěška proti překyselení, lepší trávení, čistí mateřské mléko 2-2-2 + Omega 3 na hojení kůže 2-2-2 + C 1000 1-1-1 + Strong Bones 2-2-2 + Mega Chelated Zinc 1-1-1

Toto vysoké dávkování je nutné, protože v deficitu jste vy a je třeba doplnit masivně, aby něco zbylo i pro miminko. Přečtěte si článek Když všechno selže

Ideálně by bylo potřeba do mateřského mléka a lžičkou přidat pro miminko:

Bee Power – mateří kašička jako komplexní výživa 3 tbl. + AC Zymes 3 tbl. , mazat Hand and BOdy Lotion

Vše si pořídíte v empatia shopu

Není třeba mít obavy, produkty CaliVita jsou čistě přírodní a mohou je i miminka – podívejte se na článek Léčba zánětu průdušek u batolete, všechno se dá.

Pro vaše starší dítě doporučuji Organic Noni 3 polévkové lžíce

Stravu vám asi vysvětlovat nemusím, žádné cukry, živočišné mléčné výrobky, pečivo. Zeleninové polévky, zeleninová rizota, ryby, ovoce, ovesné vločky.

Takto 3 měsíce a pak se mi ozvěte, velmi rychle se to spraví..

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře