Dotaz

Dobrý den,

cca před třemi lety jsem byla na odoperování žlučníku. Velká chyba. Jelikož se ukázalo, že bolesti, které jsem měla nejsou od žlučníku ale od bederní páteře. Což jsem pořešila sama cvičením.

Sice jsem měla roky žlučníkové kameny ale ty nedělaly žádný problém. Po tomto zákroku jsem začala mít pochopitelně problémy s trávením. Průjmy, křeče. Bylo úplně jedno, zda jím dietně nebo nedietně. Vyzkoušela jsem spoustu výživových doplňků, trávicích enzymů, nepomohlo nic. Až jsem narazila na vaše stránky. Nasadila jsem Nopalin 2-2-2, Digestive enzymes 0-1-0, Probio Balance 0-1-0 a trávení začalo fungovat. Jsem jak na novém světě. A můj první dotaz. Mohu to takto užívat dlouhodobě?

Jako bonus jsem si bohužel častými průjmy vyseděla vnitřní hemoroidy. Zatím nekrvácí, jen bolí. A je to hodně nepříjemné. Nasadila jsem Green Health 2-2-2, qProtect 1-1-1, AC-Zymes 1-0-2, vitamín C, prášky na posílení žilních stěn z lékárny a čípky. Ale zatím se bohužel nedaří. K doktorům bych nerada. Mám strach abych nedopadla jako se žlučníkem. Říkala jsem si, zda už toho nejím moc dohromady? Nebo zda není potřeba upravit dávkování?

Nepiji alkohol, kávu, nekouřím, nejím uzeniny, maso minimálně, omezila jsem pečivo. Jím hodně polévek, luštěnin, ovesných vloček, ořechů, ovoce. Piju bylinkové čaje.

Děkuji moc za rady.

Odpověď

Dobrý den,

tak to máme radost, že se vám díky našim radám upravilo trávení! Aspoň jste poznala na vlastní kůži, že nemoci jsou léčitelné přírodní cestou.

Pokud člověk nemá žlučník, tak už jeho trávení nikdy nebude fungovat dokonale, jednoduše chybí a vždy bude chybět dávkovač žluči. Proto minimálně Digestive Enzymes a probiotika by měly být trvale, aby pomáhaly lepšímu trávení a předcházely problémům, které by se mohly vyskytnout v dolní části trávicího traktu. Jsou to doplňky stravy, takže doplňují to, co na talíři chybí a není třeba se obávat dlouhodobého užívání, naopak denní doplňování talíře je dnes nutností. V tomto článku najdete více.

Doplňování talíře tím, co na něm chybí, je každodenní nutností, a pokud léčíme nemoc, pak je potřeba vydržet min. 3 měsíce a pak rekapitulovat, poradit se se mnou, případně změnit doplňky i v souladu s ročním obdobím.

Přírodní léčení je totiž celostní záležitostí, nejde jen o léčbu těla, ale i léčbu, změnu naší mysli a posun duše. O nemoci a proč ji máme je tento článek. Pustit se do přírodního léčení je vzít zodpovědnost za svůj život, což je velmi důležitý krok na naší životní cestě. Přečtěte si, co je to přírodní léčení, abyste se pochválila, protože je za co.

Ne náhodou jste měla potíže se žlučníkem, jste totiž 3 Dřevo, která má za životní úkol učit se pracovat s negativními emocemi, zlosti, agresivitou, zlobou, nespokojeností – viz duchovní příčiny, a jejímiž nejohroženějšími orgány jsou právě játra a žlučník. Mrkněte na energetickou růžici.

Navíc máte dvě izolované devítky, které přináší hodně uzavření ve své hlavě, ale pokud člověk dokáže spojit tuto energii devítek s praktickými kroky, pak je to napojení na intuici a duchovní svět. Pro vás je nutné ventikovat tyto své myšlenky fyzicky, prací, aktivitou, protože máte plnou rovinu dovednosti s vícečetnými jedničkami, což je problém uzavřené komunikace především o svých pocitech. Jelikož nemáte žádné ženské číslo (chybějící dvojka a chybějící šestka), tak u vás vázne ženské fungování, netlačit na sebe a na druhé, neuvažovat logicky a nepoužívat v komunikaci argumenty, plynout a dovolit si být slabší, umět naslouchat a být pasivní.

A jsme u významu hemoroidů u vás. Uzavřené emoce, uzavřená komunikace o pocitech, uvnitř jste nespokojená a stojíte na místě, nevíte, jak své emoce sdělit…

Mrkněte se na videa Tolerovat je láska a doporučuji vstoupit do členské sekce, protože je to program pro váš základní životní úkol Dřevo, a navíc je právě teď období tolerance a žlučníku.

Určitě je třeba přijmout, pochopit a začít žít ženskou roli, to je onen uzel, na kterém sedíte. Zvu vás do KRUHU Žena je láska, do konce února za speciálních podmínek, můžete si projít základy v kurzu zdarma Žena je láska, číst mou knížku, prostě začněte.

Doporučila bych užívat:

Green Health 2-2-2 + AC Zymes 1-1-1 + Vein Protex 1-1-1 + C 1000 2-2-0 (plus Digestive po jídle), vnitřně mazat Every Moments

Můj shop je tady, jako člen naší skupiny získáváte vstup do uzavřených skupin na webu i FB a mou podporu na vaší cestě.

Doporučila bych sladit stravu podle své krevní skupiny, rozhodně vyřadit mínusové potraviny kvůli žlučníku a bezezbytkovému trávení.

Relaxace je pro vás pobyt v lese (sama i bez psa), stromy jsou vaše léčivá energie. Ventilovat své pocity prací, činností, aktivitou, a učit se je ventilovat ústy.

Takto bych to viděla na 3 měsíce a pak se mi ozvěte, a podle stavu domluvíme další postup.

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře