Dotaz

Dobrý den,

Včera jsem narazila na Váš web, kde jsem shlédla video a přečetla si článek o problémech s močovými cestami, které mne trápí již 3. měsíce v kuse. Už před nějakou dobou jsem si uvědomila, že je to kvůli nedostatečné komunikaci s partnerem. Byla jsem na Bicomu a Diacomu (určitě znáte), zatím ale žádné výsledky, řekli mi pouze to samé, co jsem se dočetla u Vás (tedy problém v komunikaci). Také užívám homeopatika a různé tinktury pro podporu močových cest a ledvin ale zatím neúspěšné výsledky.

Můj dotaz zní: co vše bych měla ještě změnit popřípadě zda po vyladění komunikace problém sám zmizí?

A druhý dotaz: doporučila by jste mi ještě nějaké doplňky na pročištění či posílení močových cest? Četla jsem si o Yucce a taky o zvýšených dávkách vitamínu C.

Nevím však, jestli jsou pro mne vhodné a v jakém množství je užívat? Popřípadě zda si jít k lékaři pro antibiotika.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den,
Katka.

Odpověď

Dobrý den,

protože jste nenapsala svůj datum narození, nemohu vám odpovědět konkrétně přesně na míru, nemám z čeho číst skutečnou příčinu vašich potíží, které pramení z vašich nezvládnutých výzev. Jediné, co jste napsala, je vaše krevní skupina O, což je nejsilnější vůdcovská energie, takže z toho můžu vyjít a předpokládat, že jste velmi silná energie, která v partnerství nedokáže mlčet, naslouchat, být k dispozici, že nemáte zvládnutou pasivní ženskou roli.

Přidejte se ke hnutí pasivního vědomého ženství Žena je láska – projděte si kurz zdarma, čtěte knížku Žena je láska, mrkněte na videa na různá ženská témata, především ta o komunikaci, přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu.

Záněty močových cest jsou o strachu ve vztahu, o lpění na partnerovi, o tom, že chceme změnu po něm, tlačíme na něj a zlobíme se, zánět je vždy boj. U duchovní příčiny je i odkaz na přírodní léčbu, protože nestačí jen změnit myšlení a chování, ale je třeba i podpořit tělo, pokud už se nemoc promítla v něm. Léčit hmotné tělo hmotně, tzn. nejen bylinkami a energií, ale i stravou a doplňky stravy. To je odpověď na první otázku. Možná vám k pochopení, jak funguje přírodní léčení, pomůže tento článek – Co je to přírodní léčení.

Odpověď na druhou otázku, jak léčit a posílit močové cesty. Přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení, je důležitý pro pochopení jiného přístupu k přírodní léčbě než k chemické. Pokud člověk užije ATB (což někdy může být potřebné, pokud to  jinak nezvládáme), měl by si být vědom toho, že problém posouvá dál a vlastně se dostává do kolotoče stálých zánětů a vše se mu bude opakovat tak dlouho, dokud nezačne s posilováním těla a imunity, aby to zvládl sám – k tomu je článek Ach ty infekce.

Vám doporučuji toto:

Green Health – vojtěška na posílení močových cest, odkyselení 2-2-2 na lačno + AC Zymes – probiotika na osídlení sliznic 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Mega qProtect – antioxidanty, které stahují nečistoty 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Toto dávkování je pro stav, kdy nejste v akutní fázi, pokud je akutní stav, tudíž zánět, pak je třeba užívat každé 2 hodiny 2 vojtěšky + 2 AC Zymes + 2 C 1000 + 1 Mega aProtect, přidat bílou vrbu White Willow (přírodní acylpirin) 2 + Samburex – náhrada ATB 1 lžičku – takto než zánět zmizí, jde o dny cca 3-6 dní, ne více, tato kombinace zabírá jako ATB. Pak se vrátit k preventivnímu dávkování, vrbu a Samburex si nechat na příští akutní fázi. Čím vícekrát ATB užíváme, tím déle se bude tělo dostávat z deficitu, takže ataky zánětů jsou častější. Pak se četnost snižuje, až to úplně zmizí.

Důležité je stravu sladit se svou krevní skupinou, alespoň vyřadit mínusové potraviny, rozhodně po dobu léčení, což bude min. 3 měsíce, s ATB půl roku, vyřadit cukr a sladkosti a všechny mléčné výrobky.

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Vše zvládnete! Na pochopení partnerství skrze žité pasivní ženství vás zvu do KRUHU, který brzy otevřu, přidejte se na čekací listinu.

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Samburex: Přírodní antibiotikum
Samburex: Přírodní antibiotikum

Koncentrované vysoké dávky extraktu z bezinek zkombinované se speciální bylinnou směsí s obsahem třapatky, byliny, která se používá po staletí, a také s vitaminem C a zinkem. Všechny jsou představeny v chutném tekutém přípravku, takže každý člen rodiny může očekávat chladnější měsíce a období se zvýšeným rizikem chřipky s velmi dobře připraveným imunitním systémem. Neobsahuje přidané cukry, ochucovadla ani barviva.

Detail produktu

Komentáře