Dotaz

Dobrý den,

po 22 letech mě opustil manžel. Zamiloval se do jiné ženy v mém věku, znali se 4 měsíce a po dalším měsíci se rozešli. Nyní se chce vrátit domů. Dostihla ho realita života. Máme jedno dítě (15).

Delší dobu jsme byli ve vztahu odcizení, ale poslední rok byl, dle mého, celkem v pořádku. Manžel to viděl evidentně jinak. Komunikace u nás vázla. Vrátit se chce především kvůli dítěti, ale snad se pokusí najít cestu i k mě. Také jsme spolu 3x spali, to celkem funguje. Co měl milenku, mě odmítal. Teď říká, že se chce vrátit i ke mě. O tom, že by mě měl rád, nepadlo ani slovo. A ani po něm nechci, aby to říkal, když to není pravda. To mě jako ženu ničí.

Poslední měsíc jsme spolu občas mluvili, co a jak bylo a nebylo. Odpověděla jsem, že bych to celé asi dokázala odpustit, i když to bude těžké a výsledek může být jakýkoliv. Hodně mi ublížil, když odcházel tak z jeho strany padaly i urážky a ošklivá slova, vůbec si neuvědomoval, co udělal. Já jsem celou dobu celkem v klidu, to ho překvapilo, prožívám to uvnitř. Také po celou dobu vztahu s ní jí upřednostňoval před dítětem, to mi vadí as nejvíc. Milenka pro něj byla vším. Prý po dlouhé době pocítil to co doma už dlouho ne. Je mu 45 let, takže asi i krize středního věku.

Já bych si představovala, že se bude nějak snažit se ke mě a k rodině přiblížit, ale neděje se vůbec nic. Doma pomáhá s opravami. Vidíme se, když chodí za dítětem na návštěvy, ale nic víc. Nepíše, nevolá, já tedy také ne. Nechávám ho, aby se pořádně rozmyslel, jednu dobu nevěděl, co chce. Teď tvrdí, že ví, co chce, ale neřeší nic a nedělá nic. Možná je to momentálně jeho maximum. Já bych potřebovala o celé věci mluvit. To se tedy párkrát stalo, ale mě to nestačí. Hlavně jsem už 2 měsíce psychicky na dně, zhubla jsem 10 kg a často brečím a jsem nervozní, i když se to od počátku už zlepšilo. Pořád na to myslím. Nejvíc mě ubíjí to čekání. Nebo říká, že se chce vrátit a není úplně rozhodnutý nebo to nemyslí vážně, nevím, co si o tom myslet.

Když odcházel, řekl, že se bojí, že mu to budeme vyčítat a že se vrátit nemůže. Taky mám pocit, že si chce teď chvíli užívat, než se vrátí, protože se bojí, že už by pak nemohl. Nejsem žádní semetrika, vždy si mohl dělat, co chtěl, on to ale vidí jinak. Také mám pocit, že se chce vrátit, protože je to tak správné. Momentálně celou situaci ale vůbec řešit nechce. Říká, že s milenkou to definitivně skončilo, ale je mi divné, že to byla tak veliká láska, kdy pálil mosty a nic ho nezajímalo a měsíc po rozchodu by už nic necítil. Pravdou je, že nedává city najevo a je trošku chladnější, ale to nemusí nic znamenat. On za toho půl roku také hodně zhubnul, je vidět, že to také prožíval a neuměl řešit, ale nyní se zdá, že je už v pohodě, i to říká.

Prostě se v tom plácám a nevím, jak dál, sžírá mě nejistota. Možná si je se mnou i jistý, to nevím. Myslím ale, že v této situaci není čas na nějaké intriky a hry. Definitivní rozchod nechci, vím, že by bylo i pro mě dobré dát tomu víc času, ale je to pro mě těžké.

Omlouvám se za román a děkuji za názor, Jana

Odpověď

Dobrý den,

vše, co se nám děje a co nám druzí lidé dělají, je vždy proto, abychom něco pochopili o sobě a něco na sobě změnili. Pro vás je to výzva najít svou skutečnou ženskou podstatu a začít ji žít v praxi. Jste totiž ryze v mužské energii, je to pro vás životní výzva.

Máte pouze plné roviny odhodlání a energie, což je neskutečná síla. Chybí vám schopnost naslouchat (číslo 2) a další ryze ženské číslo 6. Je zbytečné pátrat po tom, co váš muž, co má změnit, co pochopit, jak se má chovat, je zásadní otočit prst na sebe a začít se svou vlastní změnou. Pro vás to bude hodně těžké, budete zažívat nepříjemné pocity, stavy nepochopení, protože máte pocit, že vy jste udělala pro vztah vše – určitě jste dělala mnoho, ale vše v mužské, tlačící, aktivní energii. Je potřeba zamilovat se do pasivního ženství, začít dělat kroky sama k sobě a pomalé kroky ke svému muži. Základem je, zda ho stále milujete, zda chcete vztah zachránit, protože vše se odvíjí jen a jen od vás. Stát se pasivním, naplněným magnetem, který táhne mužskou energii a dovoluje jí aktivovat pro vás.

Začněte kurzem Žena je láska zdarma, najdete tam základy pasivního ženství, pochopíte sama sebe a uvidíte první kroky, které můžete začít hned dělat. Můžete si pořídit mou knížku Žena je láska. Pokud vás to volá a potřebujete sílu a podporu Kruholásek, které mnohé prošly stejným procesem, jakým procházíte vy, vstupte do KRUHU Žena je láska, tam jdeme do hloubky sebe.

Ženská cesta je o zamilování se do skutečné ženské energie, která je pasivitou. Pokud ale v ženě je tolik mužské energie jako ve vás, potřebuje ji někde ventilovat, dostat ven, protože jinak jako potlačená a nežitá se někde projeví a negativně ovlivní nejen její ženskou cestu, ale třeba i její zdraví. Proto je třeba dělat práci, která vás totálně pohltí, kam vložíte veškerou svou mužskou aktivní sílu, kde se vyřádíte, vybijete, a pak doma ve vztahu s mužem můžete být v energii pasivní. Pokud takovou práci nemáte, zkuste se podívat na Zdravé bohatství, jsou tam základní principy, jak budovat práci jako poslání, jak své poslání vůbec najít a žít.

Pokud nemáte práci, kde se vybijete, pak to chce sport, fyzický pohyb, aktivně tuto mužskou energii ze sebe dostat. Přečtěte si článek Která cvičení jsou pro koho vhodná, najdete tam doporučení přesně na míru.

Váš základní prvek a základní životní energie vychází z 3 Dřeva, což s sebou nese emoci nespokojenosti, práci s negativními emocemi, zlostí, zatvrzelostí, naštvaností. Vašimi nejohroženějšími orgány jsou játra a žlučník, přečtěte si jejich duchovní poselství. Nevím, zda jste s něčím nemocná, po nějaké operaci, jak by to mohlo souviset s touto vaší nepřekonanou výzvou, ráda doplním. V každém případě je třeba o tyto své orgány pečovat, starat se, a stejně tak se věnovat práci s negativními emocemi. Projděte si kurzem Tolerovat je láska, je pro Dřeva a váš životní úkol.

V tuto chvíli bych vám doporučila zaměřit se na zklidnění stresu a psychiky, chodit do lesa (sama i bez psa), stromy vám pomáhají najít jiný pohled na to, co prožíváte a pomáhají vám zklidnit mysl.

Doporučuji vám užívat:

Organic Noni 3 polévkové lžíce – rozvolní stres, pomůže napojit se na podstatu, zklidní psychiku + Rhodiolin 3×2 na povolení stresu a trávení

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Odlehčete stravu, vyřaďte maso – snažte se stravovat podle své krevní skupiny, která by měla být ideálně vegetarián, a jangové (mužské) potraviny – tabulka jin jang potravin je tady. Je důležité zaměřit pozornost na plnění sebe nejen tím, co prožíváte – obracet pozornost na to, co vám dělá radost a činí vás spokojenou, a tím měnit své emoce, ale i na plnění buněk vašeho těla, protože tělo pak následně pomůže zase zpětně i mysli a pochopení. Vše je propojené a jsme trojjediné bytosti.

Zaměřte se na sebe ♡ a prostě začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře