Dotaz

Dobrý den,

Juka pro mě není vhodná, mám v koleně kov. Proto prosím o radu, čím nahradit.

Nyní mám problém se zahleněním, v únoru 2023 jsem měla 14 dní silnou rýmu a kašel, týden v práci dobrý, pak se mi to vrátilo a doteď trvá zahlenění, trochu kašel a smrkám.

Je to asi 5let, byla mi zjištěna borelioza, teď podle měření přístroje Bicom v těle borelioza není. Na levém chodidle mě neustále svědí kůže, byli i puchýřky, zřejmě z prácovních bot. Ruce mi praskají do krve a nic nepomáhá, pracuji v chladu. Nevím jak hodně se mám rozepisovat, jestli Vám to pomůže vidět v tom souvislost???

Vztah je teď spokojený, snažím se na něm pracovat dle Vašich rad a funguje to ☺️

Děkuji za odpověď a Vaše rady,

s pozdravem Horká Lenka

Odpověď

Dobrý den,

doporučila bych začít kolečko podpory jednotlivých orgánů podle energetické růžice. Teď je čas na očistu jater a žlučníku, borelioza i problém s kůží je také projev přetížených jater.

Začala bych tím a to přesně vzhledem k vašemu stavu takto:

Silymarin Plus 0-2-2 + Super Soya Lecitin 0-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + Liquid Chlorophyll 3x 1 polévkovou lžíci do vody a vypít + ruce mazat Hand and Body Lotion

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto 3 měsíce a poté se mi ozvěte, velmi ráda vám pomohu, jak pokračovat dál podle aktuálního stavu.

Problémy, které máte, vychází z vaší silné energie 8 Země, což je energie, která chce mít vždy pravdu a má svá pravidla, přes která nejede vlak. Vaším životním úkolem je učit se přijímat věci tak, jak jsou, netlačit vodu proti proudu. Mrkněte na program pro váš prvek Přijímat je láska. Období přijímání je na konci léta, teď se věnujte tématu negativních emocí ve vás. Projděte si členskou sekci Tolerovat je láska, pochopíte tam souvislosti s problémy, které aktuálně řešíte.

Doporučuji obrátit pozornost ke svému ženství, začít se zabývat ne partnerem, ale sebou, začít rozvíjet ženskou energii ve vás, změkčovat své postoje. Přečtěte si článek o vědomých čarodějkách a vstupte do KRUHU.

Vaším úkolem je netlačit na to, aby vše bylo podle vás především v materiální rovině. Odhoďte úklid, tlak na pořádek, obraťte pozornost na naslouchání a ženskou pasivitu, magnetismus, který dovoluje, aby se ostatní postarali sami o to, co je třeba, ale jak oni chtějí.

Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, určitě vyřaďte mínusové potraviny.

Obraťte pozornost z venkovního světa k sobě, do svého nitra ♡ v kurzu Tolerovat je láska najdete praktické nástroje, jak se vnitřně nastavit na cestu pokojného bojovníka.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře