Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi poradila o očkování proti meningokoku pro dceru 14 měsíců. U obou dcer nechávám pouze povinné očkování, nic navíc, nyní mi ale lékař řekl, že bych měla zvážit jestli dcerku nenaočkovat, protože je ,,riziková” ve 3 měsících prodělala zánět močových cest a byl ji zjištěn reflux ledvin (který se věkem prý spraví) já osobně si myslím že už je v pohodě, ale na kontrolu jdeme až za měsíc. Od těch 3 měsíců již žádné problémy neměla…
Takže upřímně si myslím, že riziková není.
Bojím se ale každého očkování, zároveň se bojím i nemoci meningokok a vůbec tedy nevím co teď mám dělat. Velice děkuji za Vaši radu a přeji krásný den.

Odpověď

Dobrý den,

smutné. Místo toho, aby lékař hledal způsob, jak posílit imunitu vaší dcery, tak doporučuje další chemii a navíc další snižování vlastní obranyschopnosti. Vyměnila bych lékaře, nebo se alespoň poradila s nějakým jiným…

Je dobře, že odmítáte zbytečné očkování, přečtěte si článek Očkování z pohledu tradiční čínské medicíny. Očkování není způsob, jak se ochránit před okolními patogeny, které na nás každým okamžikem útočí. V konečném důsledku se každý člověk jednou dostane do fáze, kdy je přitlačen starat se alespoň nějak o své zdraví sám. Je skvělé, když na to přijde dřív, než je devastace nevratná.

Pokud se staráte o své zdraví a zdraví svých dětí sama, zdravě jim vaříte, podáváte kvalitní doplňky stravy na doplnění živin, které dnes na talíři chybí, pak je to to nejvíc, co můžete dělat. Silná imunita, která ve střetu s patogenem dokáže pracovat sama, bojuje a je aktivní, je základ toho vypořádat se s čímkoliv. A pak už není problém vypořádat se i s případným očkováním, protože silný imunitní systém zvládne i to. Je lepší se očkovat, užívat léky, jít na operaci, než se stresovat každým okamžikem a bát se. Posilováním silné imunity a zkoušením zvládnout běžné infekce a nemoci přírodním způsobem posiluje naši víru v sebe, sebevědomí, že dokážeme zvládnout i horší nemoci sami, každičkou další nemocí a tím, že ji zvládneme přírodně se zbavujeme strachu a jsme sebevědomější a samostatnější, nezávislejší na tom, co nám řekne někdo jiný, i když s papírem. Získáváme vlastní nadhled a vlastní schopnost rozhodnout se, klidně i oponovat a nesouhlasit.

Doporučuji vám podívat se na online program Jak mít zdravou rodinu, jsou tam základy, jak to zvládnout.

Nemoc vaší dcery jsou vaše nezvládnuté především ženské výzvy. Základ je ve vašem mužském způsobu komunikace (rovina myšlení) a v neschopnosti odpouštět, držíte v sobě staré nevyřešené křivdy a odmítáte se s tím vypořádat. Doporučuji pro vás kurz Odpustit je láska, řeší váš základní životní úkol 7 Kovu. A přidat se k Žena je láska – do kurzu zdarma, přečíst si knížku, přidat se k FB uzavřené skupině a do KRUHU.

Proti zánětu mozkových blan je zbytečné se očkovat. Přijde mi to stejné jako si nechat preventivně odstranit prsa, abych nedostala rakovinu…. není to prevence. Je třeba zbavit vaši dceru překyselení, které je živnou půdou pro záněty všude v těle. Posílit vlastní obranný systém.

Doporučuji:

ProbioBalance 3tbl. denně rozkousat – probiotika na posílení imunity + Lion Kids C a Lion Kids D – přírodní vitamíny pro děti od každého 3 rozkousat (vše je ve formě Lipa) + Organic Noni na srovnání imunity po ATB – 3 polévkové lžíce + dávat ji Liquid Chlorophyll – zelený výtažek z vojtěšky, který léčí ledviny a močové cesty, odkyseluje, má mentolovou příchuť, dětem velmi chutná – 1 polévková lžíce do vody a přes den pít

Vše si pořídíte v empatia shopu

Určitě takto dlouhodobě, posilovat dál imunitu.

Snažte se nepřekyselovat organismus – viz odkyselení. Ze stravy je nutné vyřadit všechno sladké, cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, chemii. Doplňovat hodně minerální látky, což je ve věku vaší dcery problém, ale v Noni např. jsou, pak je dobré vyměnit na zimu za Zenthonic (obsahuje nejsilnější antioxidanty, které zabraňují zánětům), přes léto Ocean (čistí mimo jiné lymfu a tělní tekutiny).

S láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře