Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Amen, pravím vám: neobrátíte-li se a nebudete jako děti, nemůžete vejít do království nebeského.

Ježíš Kristus

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta MagneZi B6 obsahuje tolik hořčíku jako 1 litr mléka?

Očkování proti chřipce

Dobrý den, jaký máte názor na očkování proti chřipce? Děkuji.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,
virus chřipky má úžasnou schopnost mutace. Nejen v tom smyslu, že se přes nás přežene chřipka jednoho typu a následně přijde chřipka dalšího typu. Jde o to, že virus chřipky mutuje stále, tudíž virus, který ve vás způsobil chřipku je naprosto jiný než ten, který vykašlete na dalšího člověka.

Pokud tedy neznáme původce, nevíme, kdo to vůbec je, jak můžeme najít proti němu zbraň?

Obecně se dnes přiznává pouze to, že na virus chřipky nezabírají antibiotika, ale není to tak dávno, co se antibiotika na chřipku běžně ordinovala. Teď je tedy v kurzu očkování.

Vzpomínáte na nedávno proběhlé poplašné až alarmující zprávy o ptačí, prasečí chřipce, která se na nás řítí a všechny nás skolí? Já tedy nevím, ale mám pocit, že po měsíci je ticho po pěšině. Že by se vyprodaly ty ležáky v lékárnách - očkovací látky proti chřipce? Nepřipadá vám to zvláštní? Úsudek si udělejte sám.

Kolem nás létá tolik virů, bakterií, roztočů a dalších mikroorganismů, které nám mohou ublížit, pokud.... Proč někdo onemocní, proč někdo je alergický na některé látky a proč jiný nic?

Odpověď znal již L.Pasteur: „Klíč je v ODOLNOSTI živých tvorů.“

To je jednoduché, viďte? Proč se lékařské kruhy neřídí tímto svým mistrem, proč nechtějí slyšet, co slyšet mají? Odpověď zní jasně - byznys.

V žádném případě nechci zlehčovat nebezpečí ptačí chřipky ani žádné jiné. Určitá ochrana by měla být samozřejmostí. Nechodit do center nákazy (do čekáren ordinací) a vědomě posilovat svůj obranný, imunitní systém. Jak?

Každý člověk by měl doplňovat svou stravu přísunem přírodních vitamínů, minerálů a stopových prvků, kterých stravou nepřijímáme ani 50% !!! PROSTĚ TAM NEJSOU...

Podívejte se na Základy celostního zdraví, jsou tam nadstavbové moduly - Jak uživit své buňky 

Co na chřipku je popsáno v této aktualitě
Téměř nic nejíst, naopak hodně pít. Toto je recept na zvládnutí chřipky, ale hlavně na její prevenci. A nejen chřipky, ale zdravého života vůbec.

Každý jednou přijde na to, že postarat se o sebe musí sám, i o své zdraví. Děkuji za dotaz Mějte se sněhově.
Empatia s láskou