Dotaz

Dobrý den, Miluško, obracím se na Vás s radou, většinou u druhých lidí vše vidím lépe než u sebe. :-).

Je mi 46 let, matka dvou dospívajících dcer, v šesti letech mi zemřela maminka a zůstala jsem s bratrem – mentálně postiženým sama a s tátou, do toho ještě sexuální zneužívání od dědy, /to mám již zpracované/ . Dále jsem byla jak jinak v toxickém manželství 20 let, po té, co jsem se rozvedla, mně začala bolet kyčel. Pravá. /jak jinak- muži/ . Je to již deset let a poslední rok se dost omezil rozsah pohybu, především je tam artróza , ale dle fyzioterapeuta mám zkrácené vazy , jak jsem odlehčovala nohu po operaci kolene, kde mam plastiku vazů.

Půl roku jsem se denně starala o tátu, který zemřel necelý měsíc zpátky, bylo to krásné období plné odpuštění a lásky, kterou jsme si za celý život nestačili dát. Byla jsem u něj i při umírání a musím říci, že to bylo velice obohacující a zvláštní. Bratr zemřel asi před 12 lety a já teď zůstala úplně sama. Mám čas se konečně věnovat sama a tak prosím o radu jak pomohu uvolňovat vše nahromaděné životem v mé noze. Mámm často obavy a strachy hlavně v noci. Bojím se budoucnosti, jak to sama zvládnu, ale pak si říkám, že to vše je už za mnou a čeká mě vše hezké…

Ve své podstatě jsem krásná žena, milá, srdečná, která poznala sice až teď svojí hodnotu, vzdělávám se, ale ta moje noha jako by mě nechtěla pustit dál s lehkostí.

Moc Vám děkuji za Váš názor.
S láskou Lenka

Odpověď

Dobrý den Leni,

kyčel je kontrolkou jater, tzn. naší zatvrzelosti, kterou se držíme starých zarytých vzorců, které nám brání jít dál. Jde vždy o téma negativních emocí, zpracování vzteku, zlosti, nespokojenosti – viz duchovní příčiny oslabených jater. Játra ukazují náš pohled na svět, jak ho vnímáme, zda jako místo plné bolesti a trápení, nebo radosti a lásky. Játra ukazují, jak jsme si jisti naši duchovní stránkou, jak máme v sobě zaryto, že jsme duše, které nezemřou a jsou ve škole života jen ve škole, kde se něco učí. A kyčle jsou symbolem toho, jak touto školou kráčíme – s lehkostí a s radostným očekáváním všech zkoušek, nebo ztěžka a s obavami, co přijde.

Je skvělé, že jste odpustila svým učitelům, mužům. Jde o to, co jste si vzala do budoucna, jaké změny jste udělala prakticky. Všichni vás učili vážit si sama sebe jako ženy, najít k ženské energii vztah a ženskou energii v praxi žít. Ženská cesta je ve své pasivitě nejměkčí způsob kráčení životem, a takto „létat“ nad zemí máme právě my ženy, a naši muži mají stát pevně a držet nás za nohu ve své stabilitě. Nevím, jak jste pokročila v lásce ke svému ženství, co děláte pro sebe každičký den, jak si děláte radost, jak pracujete se svým pánevním dnem, se svou ženskou sexualitou. Protože to je vaše hlavní téma.

Vaším životním úkolem je stát se bytostí, která v sobě nechová žádné křivdy, naučit se odpouštět. Online programem pro váš prvek 6 Kov a váš životní úkol odpouštět je Odpustit je láska, můžete se utvrdit v tom, zda toto téma máte skutečně zpracované.

Vaší další výzvou je nelétat nad zemí, ale spojit svou intuici a duchovní napojení s praktickou stránkou života – máte plnou rovinu dovednosti s vícečetnými čtyřkami a jedničkami, ale současně prázdnou rovinu senzitivity, která odděluje praxi od pochopení. Proto je pro vás výzvou doplnit spojovací prvek – pětku – do svého života. Lidé bez pětky se uzavírají ve svých emocích, a nedokáží je vyjádřit jakýmkoliv způsobem – slovy nebo činností. Váš problém je uzavření (6 Kov je konzerva, která nepustí nikdy své emoce, aby nebyla zraněná), možná odpuštění znamená zakonzervování problému. Je potřeba si otočit pohled a být za tu školu vděčná, při vzpomínce na ubližování a trápení plakat vděčností. To je skutečné odpuštění v plné lásce.

Vaše rovina dovednosti vám dává velkou sílu a energii cokoliv v praxi dokončit, zrealizovat, jste velmi praktický člověk a pro vás je potřeba ventilovat energii prací, rukama. Tím, že to budete v praxi dělat, zbavíte se strachu ze samoty (máte karmickou šestku), která potřebuje druhé lidi, lpí na nich a má tendence upozadit sebe ve prospěch druhých, jen aby je neztratila. Je to výzva to zkusit a najít tím své sebevědomí a sebelásku sama v sobě díky aktivitám, které budete dělat v praxi.

Najděte si činnost, kterou milujete dělat a začněte. Vidím vás jako ženskou masérku, terapeutku, pracující s tělem klientů, do této práce byste mohla vložit svou potřebu uvádět lidi do pohody (číslo 6) a realizovat všechny své dary. Lidé s číslem 6 jsou rození obchodníci, protože milují dělat lidi šťastnými a pomáhat jim, proto nám (i já mám šestku) jde jakoby mimochodem v celkovém pomáhání druhým. Proto další činností, ve které byste mohla být úspěšná a zvládnout své výzvy, je spolupracovat s námi, pomáhat lidem ve zdraví.

Potřebujete se učit a žít v praxi ženskou energii, tak je pro vás vše v Žena je láska. Kurz Žena je láska zdarma, který vám ukáže základní principy pasivního ženství. Knížka Žena je láska, výzva sebelásky, ať se učíte být k sobě laskavá, a hlavně KRUH  – projděte si Probuzením a až Kruh otevřu, vstupte, potřebujete podporu ostatních žen na své nové cestě, protože nemáte dost energie vydržet (chybějící pětka). Žitím ženského principu se stanete magnetem a přitáhnete si muže, který bude konečně tím skutečným mužem, který vás podpoří a bude vás milovat. Vaše změna toto zaručuje. Přečtěte si článek Jak být v ženské energii, když jsem sama.

A pro tělo doporučuji jaterní kůru v souladu s tímto ročním obdobím zimy, projít si nejprve kurzem Soužít je láska a pak kurzem Tolerovat je láska:

vojtěška Green Health 2-2-2 + Silymarin PLUS 2 po obědě a 2 před spaním + Super Soya Lecitin 5-5-5 + Rise Up 1 odměrku rozmixovat do vody

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu sladit se zimním obdobím – znamená to žádné mléčné výrobky, cukry a sladkosti, a současně se zaměřit spíše na jinovou (ženskou) stravu. Když se podíváte na stravu podle vaší krevní skupiny, tak vidíte, že to docela sedí dohromady, snažte se vyřadit především mínusové potraviny. Mrkněte na naše zásady zdravého stravování.

Snažte se pít bylinné čaje, přes zimu teplé nápoje.

Zaměřte se na sebe, je čas ♡ Věnovat se sobě je nejdůležitější inspirací pro vaše dcery!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře