Dotaz

Dobrý den,

moje 6 letá dcera trpí na zaseklou rýmu, zahlenění, zánět nosohltanu, což se téměř vždy promítne do ouška a je z toho prasklý bubínek. Ouška se střídají, ale opravdu už to měla hodněkrát. Vše se děje i přesto, že rýmu léčíme kapkami, inhalací, sirupem atd. Z nějakého důvodu se stále zahleňuje a končí to samovolným prasklým bubínkem.

Chtěla bych se zeptat, co byste nám poradili?

Co zánět středouší z pohledu psychosomatiky znamená?

Na čem zapracovat a co kromě klasické medicíny zařadit.

Mockrát Vám děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

duchovní příčina zánětů středního ucha je tady, je tam i přírodní léčba, ale konkrétnější by bylo, kdybych znala vaše iniciály a mohla dát přesnou odpověď pro vás (můžete mi napsat na mail a doladíme to).

Nemoci dětí do šesti let jsou nezvládnuté výzvy jejich matek – přečtěte si vysvětlení tady, takže je třeba se podívat především na vás a vaše výzvy, ráda to udělám.

Největší příčinou zahlenění jsou cukry, sladkosti, bílá mouka a mléčné výrobky, tudíž ty je třeba vysadit. A doplňků stravy bych doporučila toto:

Organic Noni 3 polévkové lžíce + Liquid C 3 čajové lžičky + Probiobalance 6 tbl. denně

Takto 3 měsíce v kuse, pokud by se znovu objevil zánět, místo ATB nasadit Samburex 6 čajových lžiček, je to spolehlivá náhrada ATB, nebo mne kontaktujte a domluvíme léčebnou kůru podle stavu.

Pokud by to ještě vyšlo, tak popíjet Liquid Chlorophyll, který zezásaďuje a je proti zahlenění – 2 polévkové lžíce buď ve vodě nebo jen tak.

Vše si pořídíte přes tento link, tím se dostanete do skupiny našich členů a získáte vstup do uzavřených skupin pouze pro ně a především mou podporu na vaší nové cestě přírodního léčení.

Prostě začněte a pro víc informací mi napište na mail.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře