Dotaz

Dobrý deň , prosím o radu .

Haluxy na oboch chodidlách , na pravej nohe palec a druhý prst medzi nimi z každej strany otlaky ktoré sa o seba obtierajú a štípu , bolia , potom doslapujem na nohu obmedzene a boli práve chodildlo v oblasti nartu, vonkajší bok chodidla , medzi maličkom a 4. Prstom vyššie ..

hľadám odpovede no stále necítim úľavu .

Haluxy mi začali v 4. Triede základnej školy (bolesti ,plač väčšiinou práve chodidlo )

Otlaky začali po operácii haluxov ( nesprávna voľba druhu operácie od Mudr ) recidíva haluxov

Len pre info :Mudr kozna mi povedala že sa otlakov nezbavim lebo sú na mieste medzi prstami

Prava strana mužský princíp bolest pri chôdzi pre bolest otlakov ..

viete mi prosím poradiť

Ďakujem krásne 😇🧚‍♀️👣

Odpověď

Dobrý den,

vbočený palec se nazývá vdovskou kostí, protože přesně vyjadřuje to, co jste naznačila – zatvrzelost v mužské principu, vztahu k mužům nebo vztahu k sobě a svém mužské stránce, problém s měkkostí a ženskostí. Souvisí s přetížením jater a žlučníku – viz duchovní příčina oslabených jater, no a představte si, že jste „náhodou“ 3 Dřevo, což je prvek, který má nejohroženější právě tyto orgány a životní úkol je úkol jater. Takže vše sedí – mrkněte na energetickou růžici.

Ačkoliv máte i dvojku i šestku, což jsou ryze ženská čísla, takže předpoklady tuto výzvu zvládnout jsou velmi dobré, tak máte i rovinu dovednosti, což je silná rovina praktičnosti, připojení k materiálu, práci, co vše má být hotovo a jak správně, prostě brambory v řádku. Tato rovina souvisí s naší sexualitou, kdy člověk s touto rovinou potřebuje sex jako sport, jako vybití vnitřní energie. Je potřeba mít partnera podobně nastaveného, ale většinou to tak není a pak se ženy stávají závislé, muže vystavují tlaku, vydírají ho, a tím se vše ještě více kazí. Protože máte ženská čísla, cestu vidím především v nalezení své ženské podstaty a síly, napojení se na své pánevní dno, svou ženskou sexualitu, začít se zabývat cykličností. Tím naplníte sebe a získáte spokojenost, uvolníte tlak a závislost na partnerovi a on začne aktivovat více (možná, ale je to předpoklad).

Přečtěte si články o návratech k ženské podstatě, tam uvidíte základ a směr, kudy se můžete ubírat. A moc se na vás těším v KRUHU Žena je láska

Váš životní úkol spokojenosti řeší kurz Tolerovat je láska, ale aktivita této emoce a vašich nejohroženějších orgánů je na jaře, proto bych se jim věnovala až v ten správný čas. Teď v tuto chvíli je jasné, že je třeba rozvolnit zatuhliny a protože to trvá už dost dlouho, tak tuším, že do jara to bude akorát, kdy to pak doťukneme a vše bude OK.

Doporučuji užívat pouze Organic Noni, rozvolňuje zatuhliny, působí proti bolesti, povoluje všechna stažení, pomalu bude rozvolňovat léty stažené tkáně, tuším, že půl roku je tak akorát… to se uvidí. užívejte 3 polévkové lžíce.

Pořídíte si ho přes tento link, náš shop na Slovensku, díky tomu se dostanete do naší skupiny a získáte mou podporu a pomoc, vstup do uzavřených skupin pro víc informací a sdílení. Doporučuji pořídit si Organic Noni 3+1 zdarma, využijete to. Na jaře se mi ozvěte a budeme podle stavu pokračovat dál, nebo dřív, pokud bude něco ke sdílení.

Co se týká stravy, je třeba ji sladit se svou krevní skupinou, ale rozhodně vyřadit mínusové potraviny (kuře je nutné dát pryč!), hodně pít.

Věnujte se sobě ♡

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře