Dotaz

Dobry den mila Empatio,
chci Vas poprosit o radu, jsem maminkou male holcicky a radi bychom s manzelem dalsi miminko v dohledne dobe. Trapi me vracejici se roupy, vlastne to bylo po porodu holcicky, ted po dvou letech opet a v mezicase mozna jeste jednou. Vzdycky se objevi a pak nic. Trapily me i v puberte.
Trapi me to, protoze stale kojim a chceme dalsi detatko. Uzivam kremelinu cca dva mesice, mineraly, vitaminy, zeleny jecmen…uprimne nevim co si s tim pocit…
Budu moc vdecna za jakoukoli odpoved. Dekuji

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si podobné dotazy a mé odpovědi – pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Roupi, Paraziti,…

Zbavit se jich je snadné, ačkoliv se to zdá nemožné 🙂 Je třeba odstranit ze své stravy živiny, které jim prospívají, tj. odkyselit organismus především. Vyřadit veškeré sladkosti, cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, stravovat se striktně podle své krevní skupiny. Hodně pít a jíst hodně vlákniny, tj. zelenina, ovoce, rýže.

Souvisí to nejen se stravou, ale i se spravením vnitřního prostředí mysli, nastolit spokojenost, vypudit ze své hlavy všechno, co vás štve, rozčiluje, a naučit se to vykomunikovat. Naučit se pracovat se svými negativními emocemi. Jste totiž 4 Dřevo podle Astrologie 9 planet – podívejte se na energetickou růžici – a vaším životním úkolem je učit se spokojenosti, starat se o svůj žlučník a játra – viz očista jater, v polovině února začne období jater a otevřeme kurz Tolerovat je láska, doporučuji vstoupit a vyřešit tento váš hlavní problém a příčinu roupů.

Kromě silné energie 4 Dřeva máte navíc v mřížce pouze tři silné plné roviny – odhodlání, dovednosti a energie – je to neskutečná, mužská síla, kterou disponujete. Tato síla musí přinášet problémy v partnerství, ve vztahu k mužům nebo k vaší seberealizaci, kdy jste nespokojená v ženské energii a ráda byste se realizovala. Prostě ve vás je boj mezi mužskou silou, kterou přirozeně disponujete, a tlakem okolí, které vás nutí fungovat žensky. Je to opravdu mazec 😀

Doporučuji kurz zdarma Žena je láska, knížku Žena je láska, a v květnu, až ho otevřu, vstoupit do KRUHU, potřebujete inspiraci ostatních žen, abyste tu sílu zvládla….

A užívejte:

Paraprotex (2-2-2) + AC Zymes (2-2-2) + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody), pokud by šlo přidat i Silymarin (2 po obědě a 2 před spaním) a Lecitin (stejně)

Takto 3 měsíce, pak si nastavit preventivní doplňování talíře multivitamíny a minerály (New Life, C 1000), aby vnitřní stav zůstal v pořádku a dokázal se bránit, zachovat případně chlorophyll na odkyselování…

Vše si pořídíte v empatia shopu

Nelekejte se, na produktech je napsáno něco o kojících a těhotných… jsou to doporučení, která jsou povinná a která odrazují běžné uživatele koupit si přírodní produkt, je to výsledek lobby farmacie. Příroda nemůže ublížit, ublížit může jen chemie v lécích.

Podívejte se na nadstavbové moduly Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu a Jak uživit své buňky

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře