Dotaz

Dobrý den,

od 14 let se lecim s tezkymi periodickymi depresemi a uzkostmi,ve 14 me tata odvezl nasilim do psychiatricke lecebny, po rozvodu rodicu, v detstvi jsem casto slysela hadky a nemela jsem moc citovou nadrz, z taty jsem nela strach, deprese se mi pravidelne vraci, kdyz mam pred sebou nejakou zkousku, nebo když prijdu o praci, nyni je mi 32, narodila jsem se o měsíc driv, mamka se stresovala často.. Nyni jsem se po 2 letech vratila ze zahranici, tam jsem deprese nemela i kdyz beru plno leku antidepresiv deprese se stale vraci, nyni vubec nevim co se zivotem, jsem v lecebne jiz po 3. Jeste se lecim se snizenou funkcí stitne zlazy, deprese mam tak tezke ze si preji zemrit aby uz to utrpeni skončilo, lrky mi nezabiraji, nevím uz jak dal.. Jeste dodam, ze jsem v 19 potratila, mela jsem peitele co me byl a pil, dalsi pil, další vel dvoji zivot, atd neco delam stale spatne

Odpověď

Dobrý den,

je skvělé, že obracíte prst na sebe a ptáte se, co máte změnit vy, protože tento přístup je prvním krokem k tomu, aby se cokoliv v našem životě okolo změnilo. Všechno, co v životě prožíváme, jaké lidi potkáváme, co máme za nemoci, problematické vztahy, rodiče, kteří nás nenaplňují nebo dokonce ubližují,… to vše si přitahujeme sami, protože to my sami potřebujeme, abychom si něco uvědomili o sobě a pak se změnili. Život je škola a trénink a jde o naši osobní proměnu směrem k větší lásce.

Přečtěte si článek: Duchovní příčiny nemocí a Proč sem přicházíme

Vy si nesete rodinnou karmu (šestka v datu narození), k tomu den narození to násobí, a máte sklony vidět život a vše, co se vám děje, negativně (dvě osmičky). K tomu jste velmi uzavřená (dvě izolované jedničky) a nedokážete mluvit o tom, co cítíte, nezvládnete vyjádřit své pocity. K tomu jste 4 Dřevo, což je energie zatvrzelosti a pevných zásad, co má jak fungovat správně, spousta pravidel pro „správný“ život, neumíte žít s lehkostí a radovat se, užívat si život jako malé dítě.

Snížená funkce štítné žlázy ukazuje na to, že stojíš na místě a nic neměníš (chybějící číslo 5). Pokud užíváte hormony, blokujete si lymfu a odvod zplodin z těla, tělo se překyseluje a odebírá z tkání uložený vápník, tj. stabilitu, a jsme u problémů s psychikou a depresí.

Cesta ven je přestat řešit minulost, obrátit se směrem do budoucnosti, začít hledat pozitivní přístup ke všemu, co se děje, dělat si drobné každodenní radosti, dávat do praxe lehkost, krásu, vděčnost za vše, co je teď. Odpustit a vypustit to, co už nepotřebujete, odstřihnout se a poděkovat za trénink, a začít nově.

Podívejte se na Tolerovat je láska, je to program pro váš prvek Dřevo, nechte to ale až na jaro. Teď je vhodné kvůli období začít s odpuštěním – Odpustit je láska

Začněte, vstupte do členské sekce, je otevřeno teď na podzim, nastartujete tam svůj nový přístup k životu.

Pro tělo doporučuji začít s očistou od hormonů a masivně doplnit minerální látky a přidat rozchodnici růžovou:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně do vody + Strong Bones 2-2-2 + Super Mega 50 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu velmi zjednodušit, vyřadit cukry, sladkosti, mléčné výrobky, maso, uzeniny, veškerou chemii, přečtěte si naše zásady zdravého stravování, ideální by bylo nechat si zjistit krevní skupinu – viz Výživa podle krevních skupin, a stravovat se podle ní.

Začněte! s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře