Dotaz

Dobrý den,

hledala jsem zde, ale nenašla nic. Mám periorální dermatitidu, není to sice moc vidět, ale přetrvává už několik týdnů. Kožní lékařka doporučuje nulovou péči tedy nic na obličej nedávat měsíc, žádný krém na obličej, ničím nečistit a pleť umývat jen převařenou vodu a zubní pastu bez fluoru, tak v tom již pár týdnů jedu. Je zima, takže je velmi nepříjemné chodit bez krému na obličej venku. Zajímavé je, že to vzniklo po nějaké době částečné výměny chemické kosmetiky za přírodní (olejové odličovací sérum, hyaluronové sérum, maska na akne Tarika – nic jiného jsem v posledních letech neměnila). Samozřejmě zvažuji vnitřní příčinu, byť u nás to bohužel řeší jen kožní lékaři, ale i tato doktorka mně řekla, ať se nechám vyšetřit gynekologicky a také, že bych mohla mít helicobacter v žaludku. Praktická doktorka mně s tím vyhodila. Tuším, že očista by byla potřeba a zkouším to tak řešit. Co byste doporučila? Jaké mohou být příčiny? Střeva? Na gynekologii jsenm se objednala. Děkuji Vám

Odpověď

Dobrý den, přečtěte si podobný dotaz.

U vás jde o zánětlivé onemocnění kůže v oblasti okolí úst a nosolícních rýh, někdy může být kolem očí a na čele. Podívejte se na diagnostiku pohlavních orgánů – jejich oslabení se ukazuje kolem úst,.  

Tím spouštěčem může být větší stres nebo kosmetika, která vám nesedla, ale je potřeba si uvědomit skutečné vnitřní příčiny. To, že se nám někde objeví pupínky, není náhoda, jen se tak tělo pomáhá zbavovat něčeho, s čím si neví rady a chce to ven.

Kůže je zástupný orgán jater, naší zatvrzelosti, neústupnosti, tvrdohlavosti a souvisí i s neventilováním hněvu, nespokojeností. Vy jste velký perfekcionista, kladete důraz na detaily, nerada necháváte své pravomoci druhým, protože máte pocit, že vy sama to uděláte nejlíp a nikdo jiný to tak dobře nemůže udělat. Jste citlivá a špatně se přizpůsobuje náhlým změnám, těžko a nerada se měníte. Velmi důležitá je pro vás vaše práce, pokud vás to, co děláte, opravdu baví, dokážete o své práci mluvit s nadšením a práce je pro vás na 1. místě. Seberealizace je tedy pro vás v životě velmi důležitá, potřebujete najít něco, co by vás naplňovalo, v čem budete vidět vyšší smysl, ideálně pro vás je pomoc druhým lidem.

Jste energie 2 Země a vaším životním úkolem je učit se přijímat a trávit vše, co prožíváte, jako prospěšné pro sebe. I když zatím nevíte, k čemu vám je tato zkušenost, z nějakého důvodu jí potřebujete projít. Uvědomovat si vděčnost za vše, co dostáváte, a to, co se nám nelíbí, většinou nejvíc potřebujeme ke svému posunu. Vy ale máte 3 osmičky (nula za číslem posiluje číslo předešlé), které vám na jedné straně dávají obrovskou sílu zvládnou v životě cokoliv, na straně druhé vám přináší zatvrzelost, tvrdohlavost, umíněnost a především negativní pohled, s jakým přistupujete k situacím. Máte sklon vidět vše negativně, a často vám právě tento přístup brání se posunout, pustit se za svými sny, udělat to, co byste si přála. Vlastně se tímto postojem sama brzdíte, a tak je jasné, že v tom nemůžete být spokojená. Když totiž tuto svou silnou energii neuplatňujete, vnitřně se překyselujete a přetěžujete játra. A jako energie 2 země s dvojkou v datu narození máte problém s odpuštěním, jste spíše vztahovačná a některé věci berete jako křivdy. 

Pokud se nezbavujete silné energie prací, je třeba hodně aktivně sportovat.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma nebo si kupte knížku Žena je láska a pracujte na svém změkčování, ustupování a ženské cestě. V Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Přijímat je láska o vašem prvku Země, ale vhodný je i Tolerovat je láska a Odpustit je láska, a začněte se změnou svých postojů prakticky. je to ostatně vaše výzva chybějící pětky, udělat první krok. 

Doporučila bych vám užívat to, co je v dotazu výše – Green health- 2-2-2, 10 min před jídlem + Liquid Chlorophyll – 3 lžičky do 1,5l vody popíjet během dne (můžete jim i potřít kůži, když budete doma – barví do zelena) + Evening Primrose oil-1-1-1+ New life- 1-1-1. Přidala bych vám ještě AC Zymes PLUS -1-1-1 k posílení střevní mikroflóry a Chelated Zinc – zinek v chelátové vazbě na lepší hojení -1-1-1. Na jaře po 3 měsících užívání výše doporučeného  si určitě udělejte jaterní kůru!

Vše nakoupíte v empatia shopu.

A samozřejmě je potřeba upravit stravu vyloučit maso, uzeniny, mléčné výrobky, cukry a sladkosti, bílé pečivo – čím jednodušší, tím lepší. Podívejte se na zásady zdravého stravování, ideálně v souladu s vaší krevní skupinou.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?