Dotaz

Dobrý den Miluško, moc prosím o nasměrování, jak se rozloučit s polypem v děložním hrdle. Děkuji. Věrka

Odpověď

Dobrý den,

pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Polyp, vyskočí vám vícero podobných dotazů a mých doporučení. Polyp je zhmotnělá nevyventilovaná emoce, nedostatečně fungující detoxikační systém na úrovni těla. Polyp v děložním hrdle souvisí s naší ženskou stránkou, s naším vztahem k dětem, s naším vztahem k partnerovi v rámci rodiny, zda není páté kolo u vozu až za dětmi…

Vzhledem k tomu, že jste neskutečně silná mužská energie, jste vůdce podle své krevní skupiny, jste zásadová energie 7 Kovu podle Astrologie 9 planet, máte samá lichá čísla, navíc pouze 2 plné roviny – odhodlání a pochopení, bije se ve vás potřeba vše zařídit sama, být v rodině dirigent, a vaše potřeba a touha podporujícího partnerství a harmonie v rodině. Jste velmi citlivá, hodně emocí držíte v sobě, cítíte se často nepochopena partnerem, ale nedokážete o svých emocích mluvit tak, aby je váš partner slyšel.

Doporučuji kurz Odpustit je láska – v polovině září, až začne období odpouštění, vstoupit do členské sekce, videa k tomuto tématu. Současně kurz Žena je láska, ženská videa k odpuštění, ale nejen k tomu, přidat se na čekací listinu KRUHU a až ho otevřu, vstoupit, kupte si knížku Žena je láska, přidejte se k uzavřené FB ženské skupině Žena je láska – cesta k vědomému ženství.

A pro tělo doporučuji:

Ocean (3 polévkové lžíce mezi jídly) + Pure Juka (2-2-2 na lačno, zapít 3 dcl vody s 1 polévkovou lžící Liquid Chlorophyll) + Culevit (2-2-2 po jídle) + C 1000 (3-3-0 po jídle) + pupalku Evening Primrose Oil 1-1-1

Vše si pořídíte v empatia shopu

Hodně pít, stravovat se podle své krevní skupiny a zohlednit období žaludku, slinivky a sleziny z pohledu stravy. Doporučuji napařovací stoličku a léčit se i tímto. Takto min. 3 měsíce.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře