Dotaz

Dobrý den, moc Vás zdravim, jsem z Vašich stránek unešená.

Myslím a věřím, že tohle je ta moje správná cesta. Jsem matka dvou malých dětí, a po porodech zažívám velké strachy, neustálé obavy ze všeho možného, hlavně z nemocí sebe a svých blízkých. Před 3mi měsíci mi odstranily polyp a hemeroidy ze střeva a konečníku, nyní, po stálých průjmech jsem byla na vyšetření, a náhodně se našla jiná diagnóza. mám vícečetné polypy až 9mm na žlučníku. Operaci se vyhýbám, ale bojím se. Nechci na operaci, kde by mi vzali celý žlučník, proto zkouším vše možné. Také mám cysty v prsou, řeším i neustálou únavu.

Prosím moc a moc o doplňky, které mi pomůžou.

Strašně si vážím Vašeho času.

Odpověď

Dobrý den, děkujeme ♡

Základem všeho uzdravení je nadhled, začít vnímat život jinak, pochopit, o čem život je, že není čeho se bát, ani nemoci ani smrti. Že život v tomto těle je jeden z mnoha, do kterých se naše duše rozhodla narodit, něco si prožít, pochopit, změnit a tak se posunout blíž k bezpodmínečné lásce. Mohl by vám pomoci tento článek o tom, proč sem přicházíme.

Vy jste se narodila proto, že máte druhé lidi inspirovat, máte svítit a zářit, radovat se ze života, užívat si ho, naučit se vnímat všechny překážky jako výzvy ke změně a radostně je překračovat. Jste totiž 9 Oheň podle Astrologie 9 planet a vaším životním úkolem je radovat se. Doporučuji program pro váš prvek Radovat se je láska, tam pochopíte a vyřešíte svůj základní životní úkol.

Máte karmické číslo 8, které vám dává možnost koupat se v hojnosti, pokud budete radostně naplňovat své poslání, dělat práci, kterou milujete, do které se ponoříte a na veškeré obavy a strachy už nebude místo, budete věnovat pozornost jen té činnosti. Pak budete mít peněz jako šlupek! Toto karmické číslo s sebou nese spoustu pochybností a negativity, proto výzvou pro vás je stát se Radovánkem – znáte ten večerníček? – radovat se ze všech problémů a starostí, protože bez nich byste nevěděla, k čemu měnit postoj z negativního na pozitivní. Číslo 8 je současně číslem rovnováhy, kterou máte ve svém životě udržovat. Vy jste velmi napojená na rodinu, děti, vztahy, nevím, zda se vůbec věnujete sobě, protože máte tendenci sebe postavit na to poslední místo, nejprve všichni ostatní a jejich zájmy a když zbyde čas a energie, tak potom možná něco pro sebe.

Máte plnou rovinu myšlení s vícečetnými jedničkami, dvojkami i trojkami, což je energie, která vám nedovolí uvolnit si hlavu a nepřemýšlet. Stále to ve vás jede – co kdyby, když, co se stane, stálé obavy, pochybnosti, … Stojíte ve svém přemýšlení na místě a těžko se odhodláváte ke změně, nebo k trvalé změně – chybějící pětka. Pokud ale najdete pevný bod, ke kterému se vydáte, začnete krok za krokem, pak najdete most mezi dáváním sobě a druhým, mezi seberealizací a věnováním se rodině a partnerství. Máte karmickou rovinu Saturnu, takže jde o hluboký problém, výzvu vaší duše, pokud to dokážete, vyléčíte nejen sebe, ale i celou rodovou linii, předpokládám že ženskou. Protože ženy s podobnou energií mají velký problém v partnerství. Nedovolí si dělat to, co milují dělat, mají pocit, že musí sloužit rodině, být oddané a podřídit se, ovšem ta energie v nich, která volá po naplnění sebe, se obrací proti nim a leze ven a ony jsou nespokojené v partnerství, jsou nespokojené samy se sebou, jsou ve stresu, že nejsou dost dobré, ve stálých obavách, zda je partner neopustí. Přitom nevěnovat se na prvním místě sobě je nejsilnějším motivem, proč nás naši partneři opouštějí. Pokud si nevážíme samy sebe, neváží si nás nikdo. Chce to začít od sebe….

Přidejte se ke hnutí žen z Žena je láska – projděte si kurz zdarma, čtěte knížku Žena je láska, mrkněte na videa na různá ženská témata, především ta o dětech, přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu.

Velmi vhodné by bylo projít si kurzíkem Jak mít zdravou rodinu, tam sdílím svůj příběh a předávám ženám návod, jak to udělat stejně jako já, myslím, že by se vám také ulevilo a pomohlo by to.

Všechny vaše potíže vyplývají z toho, že nežijete pro sebe. Únava je první nemoc, která nás potká, první upozornění těla, že jdeme na doraz, že se přetěžujeme. Cysty jsou ukazatelem blokace, pokud se lymfa hromadí v prsou, máte zablokovaný vztah k mateřství, dětem, výživě, dávání. Polypy na žlučníku jsou projevem držené nespokojenosti v sobě a neschopnosti o tom komunikovat. Pokud začnete se svou změnou v Žena je láska, pokud pochopíte svůj úkol radovat se a opravdu začnete, vše za čas odezní.

K tomu na vyléčení těla, protože jsme trojjediné bytosti a pokud se nemoc projeví na hmotném těle, je třeba ji řešit hmotou, tj. změnou stravy a doplňky stravy, si zadejte do vyhledávače v empatii polyp, cysty v prsou a čtěte podobné dotazy a mé odpovědi.

Polypy jsou nezhoubné výrůstky, vyskytující se většinou v trávicím traktu a nezpůsobují vůbec žádné potíže, většinou bývají zjištěny až při lékařském vyšetření kvůli úplně jiným potížím. Lékaři se vůbec neshodují v tom, že je souvislost mezi polypy a rakovinou, převážná většina polypů se v rakovinu vůbec nikdy nevyvine, jsme zbytečně strašeni. Žlučník si chraňte, je to dávkovač žluči, potřebujete ho kvůli dobrému trávení, bez žlučníku budete mít mnohem horší potíže než teď, polypy nejsou důvod operace.

Pro vás je toto:

Nopalin – kaktus Nopál, který zharmonizuje práci žlučníku a vyčistí ho, přestanete mít průjmy – 2-2-2 na lačno před jídlem + AC Zymes – probiotika na spravení sliznic celého trávicího traktu 2-2-2 na lačno + Rhodiolin na zklidnění, zbavení stresu a napětí 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto určitě 3 měsíce a poté se domluvíme, jak pokračovat. Přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení a Co je to přírodní léčení, abyste věděla, do čeho jdete.

Po nakoupení se stanete členem naší skupiny v CaliVitě a získáte naši podporu v členské sekci a uzavřené FB skupině CaliVita KLUB Empatia, tam najdete nejen informace, které vám pomohou na vaší cestě, ale tam si i pomáháme, radíme, inspirujeme.

Co se týká stravy, podívejte se na naše zásady zdravého stravování, je třeba vyřadit maso (kromě ryb), uzeniny, mléčné výrobky, sladkosti a cukr – to vše překyseluje a blokuje odvod škodlivin a je příčinou vzniku všeho „hmotného“ v těle. Snažte se sladit svou stravu se svou krevní skupinou, začněte tím, že vyřadíte mínusové potraviny.

Držím palce a do toho ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Nopalin: Zdravý kaktus
Nopalin: Zdravý kaktus

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Detail produktu

Komentáře