Dotaz

Milusko, Ivane

– dcera trpi spatnym dychanim, velmi casto krka, boleni briska, caste krvaceni z nosu, ma tiky, casto se skrabe na prstech, ma uz mesice opary na puse, obcas velmi zarudne na genitaliich a velmi ji to boli. Druhym rokem navstevuju pravidelne detskou psycholozku, nechala jsem cistit energii, rodinna konstelace.

Budu vdecna za radu a popripadne spolupraci.

Dekuji a krasny den

Odpověď

Dobrý den,

vaše dcera nese veškeré zátěže všeho čištění rodových linií, které jste spustila. Je to velká nálož, kterou její fyzické tělo velmi těžko zvládá. Nevím, jakým způsobem ji podporujete fyzicky, jak ji léčíte na úrovni těla stravou, doplňky stravy, na úrovni mysli inspirací krásných vztahů rodičů a partnerů, krásného života plného naplnění v tom, co děláte, aby viděla praktickou cestu. Zda ji jen nezahrnujete duchovním světem, zda nezapomínáte na ten fyzický.

Vše, co popisujete, je totální zánět, boj, nesouhlas, protest její duše. Cítí se tlačená do něčeho, co nechce, cítí se dušená v tom, jak chce žít jako dítě bez hromad balastu dospělých. Ztrácí sílu, ztrácí krev. Má v sobě uzavřené veškeré emoce a cítí se totálně zneužita. Ona je tak citlivá, že bychom ji mohli nazvat indigovým dítětem, bytostí, která je tak napojena na budoucnost, na život v sounáležitosti se všemi bytostmi a přírodou a vesmírem, že je třeba ji chránit (tři a více dvojek). Ne psycholožkou, ale vy jako matka ji musíte chránit. Dát ji náruč, pochopení, zavřít ji u sebe a dát ji pocit bezpečí. Otec musí nastavit pevnou hráz kolem vás, být hranicí, o které dcera nebude pochybovat, že ji někdo může prolomit, musí být pevný a stabilní. Vaše dcera si kromě citlivost nese rodinnou karmu (číslo 6), kdy potřebuje cítit harmonii mezi rodiči, znamená to ale současně, že tuto harmonii pravděpodobně vidět nebude, aby na rodinné pohodě přestala lpět a začala věřit sobě a své intuici.

Vy jste úplně v mužské energii, máte jen dvě plné silné mužské roviny odhodlání a energie, navíc jste 4 Dřevo, což je energie vlastního názoru, přes který nejede vlak. Jak komunikujete s partnerem, jak komunikujete s dcerou? Jste naslouchající, přijímající, neorganizující ženská energie? Tuším, že ne…

Potřebujete se učit a žít v praxi ženskou energii, tak je pro vás vše v Žena je láska. Kurz Žena je láska zdarma, který vám ukáže základní principy pasivního ženství. Knížka Žena je láska, výzva sebelásky, ať se učíte být k sobě laskavá, a hlavně KRUH  – projděte si Probuzením zatím a pak vstupte do členské sekce, až ji otevřu.

Kupte si ebook Harmonické vztahy podle Astrologie 9 planet a naučte se vycházet v základu se svými nejbližšími i sama se sebou.

Děti přicházejí jako pomocníci, aby z nás stahovaly nemoce, které bychom dostali my, jak postupujeme vědomě na své cestě výzev a změny. Je třeba je podporovat fyzicky, čím víc jdeme do hloubky sebe a čištění, tím více podporovat děti, aby to daly. Děti jsou indikátorem, pokud jsou v takovémto stavu, znamená to, že spěcháme a chceme mít vyčištěno a pochopeno příliš rychle, aniž bychom dali příležitost vše se naučit žít i v praxi. Přečtěte si odpověď na dotaz Proč má nemocné dítě příčinu v matce.

A dceři dávejte:

AC Zymes 2-2-2 + probiotika na spravení sliznic, proti zánětu, na posílení imunity + Zenthonic 2 polévkové lžíce – na získání síly, energie, lepší dýchání, silný antioxidant + vojtěšku Green Health 2-2-2 – na odkyselení, zlepšení trávení, spravení zánětů, dodá klid a energii psychice, tzn. proti tikům + Virago 3 denně – na posílení imunity kvůli zánětům, oparům

Takto 2-3 měsíce, než se zbaví akutního stavu, poté nastavíme prevenci, která bude nutná dlouhodobě, aby dcera doplnila minerály a vitamíny, protože je totálně na dně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit všechny sladkosti, bílou mouku, cukr, mléčné výrobky. Teď velmi čistě a jednoduše – obilné kaše s ovocem v rostlinném mléce, žitný kváskový chléb, máslo, zelenina, zeleninové polévky, rizoto, ideálně i bez masa, uzenin, max. kvalitní rybu. Řiďte se našimi zásadami zdravého stravování.

Začněte ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře