Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych moc poprosit o pomoc.
Je mi 42 let, za posledních dvacet let mám za sebou plicní chlamydie, boreliózu i mononukleózu dovezenou že studií v Jižní Koreji. To vše mi negativně ovlivňovalo život v tom, že se mi střídaly horší i lepší roky, kdy v těch lepších jsem vydělávala na ty horší, kdy si tělo vynutilo kratší přestávku od práce. Bohužel v l. 2014-2015 jsem že zoufalství udělala obrovskou chybu a nechala se natlačit do 9mesicni léčby atb, což mě přivedlo do plného ID a zničilo celé tělo – zkazily se mi zuby, zešedivěly vlasy a zhubla jsem 15 kg, objevily se neurologické problémy a přestaly spolu správně komunikovat vitální orgány. Zkrátka ze sportovní holky, která měla spoustu zájmu, se stala troska, která se následně celé roky snažila své tělo za pomoci bylin, suplementů a stravy navrátit ke zdraví. V reálu to znamenalo držet tělo nonstop na bylinách na ledviny a v cyklech na játra, slinivku, léčit střeva vývary a stravou bez lepku, laktózy, konzervantů apod. Čas od času vznikla rezistence na byliny, a tak bylo třeba hledat nové, coz bylo celkem stresující. Fungovalo to tak na 40 procent a umožnilo mi to postarat se o sebe v základních věcech, ale návrat ke zdraví se mi nepodařil, naopak v lednu 2020 pod vlivem menšího stresu jsem začala na byliny reagovat paradoxně. Vidělo mě několik čínských praktiku, kdy každý měl na věc jiný názor, dostala jsem hodně směsi opatrně na vyzkoušení, což byl pro tělo i psychiku obrovský stres, až jsem nyní ve stavu, kdy nefunguje de facto nic, vše se vcucava dovnitř do těla, energie se nehýbe, při nádechu se nezvedá břicho a od pupíku až po hlavu je tělo zepředu i zezadu doslova placaté a seschle, nezvedá se hrudník a nic neproudí do hlavy, kromě špatného trávení tedy nefungují hormony ani mozek. Nemám chuť jíst ani pít, v těle pocitově chybí voda a krev, orgány jsou seschle a vydrenovane a pár minut cchi kungu, ani strava, kvalitní vitamíny a minerály nic neřeší. Bolí kosti, je to pocit jako by byly z papíru, špatně se dýchá, protože nic neproudí a plíce jsou taky vyschlé. Doslova se zdá, jako by mi něco vyžíralo hmotu z těla. Horko v játrech, bílé rty.
Pocházím z rodiny, kde byl velký důraz na výkon a dá se říct, že nebylo dovoleno vyjadřovat volně emoce, překračovaly se hranice, život se nežil v obyčejné každodenní radosti, bránilo se žít své sny, které nebyly v souladu s očekáváním.
Tohle vše jsem bohužel v hlubších souvislostech pochopila až teď v průběhu nemoci.
Jsem opravdu zoufalá, protože bych moc ještě chtěla tvořit, ale zhoršuji se z hodiny na hodinu a jsem opravdu v hrozném stavu – mám pocit, že střeva jsou v v nepořádku a bez žádoucích bakterií a to má možná vliv na ostatní? Před atb jsem se sice necítila úplně zdrave, ale fungovala a vážila si dobrych let.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

v každém případě vše vychází od střev a „spálených a suchých“ sliznic, které nic nejsou schopné vstřebat, živiny ani vodu. Všechno neskutečně sedí a je až neuvěřitelné, jak moc tělo volá po plnění úkolu duše …

Jste podle Astrologie 9 Planet 4 dřevo, což je energie zatvrzelosti a ohromné síly vzrostlého stromu. Do tohoto prvku patří orgány játra a žlučník – viz energetická růžice, a duchovní výzva je učit se být spokojený s málem, učit se radovat z toho, co je a co máme, netlačit se do výkonu – viz duchovní příčina oslabených jater. Borelioza a mononukleoza jsou nemoci oslabených jater, což bylo první důraznější upozornění. Určitě před tím bylo víc, ale možná jste tomu nevěnovala pozornost. Jste totiž neskutečně silná i podle dalších indicií, v podstatě čistě mužská energie – máte pouze dvě plné mužské silné roviny odhodlání a energie – opravdu velká, veliká síla. Jela jste na výkon v mužském režimu, málo naslouchání, ustupování, vcítění do druhého, málo ženských pasivních vlastností. Zřejmě velká nespokojenost v partnerství, nežití ženské role.

Po ATB přichází devastace vodního prostředí a měkkosti mechu mikroflory, další ukazatel přemíry tvrdosti a mužského principu. To vysychání přímo souvisí se ženskou rolí, vodní živel je energie ženská…

Cesta zpět je přivést do těla i do mysli a chování ženský princip. Doporučuji projít si videa on-line kurzu Tolerovat je láska – čas jater je na jaře, takže až na jaře si uděláte jaterní očistu a projdete členskou sekcí, teď se podívejte jen na videa zdarma kvůli nastavení na základní životní úkol, který byste měla napíchnout a začít zpracovávat.

Současně je třeba vpustit do sebe ženský princip – podívejte se na kurz Žena je láska zdarma, na videa na ženská témata, pro vás jsou Návraty k ženské podstatě, ale i videa o komunikaci, ustoupení, dovolit si nechat pomáhat, zapište se do KRUHU a vstupte mezi vědomé ženy, podržíme vás. Kupte si knížku Žena je láska a praktikujte ženství každičký okamžik.

Ženský princip je jen být, nic nekontrolovat, neřešit, nic neorganizovat. Možná jste do tohoto stavu byla už dotlačena nemocí, pokud ho vědomě do sebe pustíte, budete si ten stav užívat, spojíte ho s úkolem vaší duše pro prvek Dřevo, pak se uzdravíte.

Pro tělo doporučuji:

Organic Noni 6 polévkových lžic – na rozvolnění tkání, zvyšuje prostupnost, zlepšuje vstřebatelnost všeho + AC Zymes 6×2 tbl. – živá probiotika + Oxymax 6×20 kapek na zvýšení okysličení tkání + Chewable Koenzym Q10 6×1 kapsli rozkousat v ústech

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Doporučuji stravu podle krevní skupiny, ideální pro vás jsou rýžové, jahelné, pohankové kaše v rostlinném mléce s ovocem, zeleninové polévky, občas ryby. Žádné maso, mléčné výrobky, sladkosti.

Najděte si něco, co milujete dělat a do toho se ponořte, vyventilujte tímto pozitivním způsobem ze sebe mužskou aktivní energii, a v partnerství fungujte prakticky jako žena.

Vše půjde ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Chewable COQ10: Koenzym Q10 se snáze vstřebává za přítomnosti tuků a že to zajišťuje softgelová kapsle
Chewable COQ10: Koenzym Q10 se snáze vstřebává za přítomnosti tuků a že to zajišťuje softgelová kapsle

Žvýkací CoQ10 obsahujepotřebný koenzym Q10 s příchutí pomeranče. Může se konzumovat bez tekutin, a proto jej můžete užívat na procházce nebo během jízdy autem. Softgelová kapsle se rozkládá v žaludku, takže se její obsah může rychleji vstřebat, aniž by došlo k podráždění.

Detail produktu

Komentáře