Dotaz

Dobry den,

v unoru jsem upadla, pohmozdila si pravou cast tela. Nejvetsi bolesti kycel a koleno. Tyto bolesti kycle v kombinaci s bolestmi podbrisku, bricha v prave casti a zad vychazejici z kycle dosud pretrvavaji, zaroven pocit zchvacenosti a vycerpani. Noha je pro me klicova pro vykon povolani, nemohu pracovat a nemam zadny prijem (covid me pripravil o zivnost v ktere ted kdyz uz to jde nemuzu kvuli noze pokracovat a nedostavam zadnou nemocenskou) a brzdi me to jiz 3 mesice v celem zivote. Vetsi zatez se okamzite projevi zvysenou bolesti a zchvacenosti/zimnici. Lekari co se tyce nohy nic a co se tyce unavy a bricha, uz je ani nevyhledavam protoze z me zivotni zkusenosti nikdy s nicim podobnym nepomohli. Unavu smerovali na spojeni se stitnou zlazou (autoimun zanet), popr nizky tlakem, ci prodělanou infekci.

Snazim se letite vse resit praci na sobe, alternativním/celostni lecbou. Nyni ale nevim kam se obratit. Opravdu potrebuji se uzdravit a zacit normalne fungovat ve vsech sferach zivota/uplne me to vyloucilo i ze spolecenskeho zivota, jsem ve vsem sama/osamela, prochazky a chuze, ktere mi driv pomahaly se udrzet i v psychicke pohode ani jine aktivity ted taky nemuzu Jsem dlouhodobe ve stresu, coz muze mit vliv, ale nejsem schopna bohuzel prilis eliminovat. Snazim se vse procházet v co nejvetsim klidu, jak to jde. Ale uz moc nevim kudy kam, prototr tohle cele je pro me dalsi obrovsky stres. Prosim poradite?

PS jsem vysoce vnimavy clovek

Odpověď

Dobrý den,

nemoc tělo zastavuje, aby tělo zastavilo nás, pokud jedeme v režimu, který neprospívá tomu, co si vybrala naše duše, pro co si sem přišla, co chce řešit. Přečtěte si Duchovní příčiny nemocí.

Pravá strana těla je mužská, tzn. zastavení na pravé straně souvisí s vaší přílišnou mužskou aktivitou a nežitím ženského principu ve vašem životě, pokud jste žena. Podle čísel vašeho data narození jste ryze mužskou energií, tzn. vaše duše si vybrala probudit ženskou sílu v sobě a žít ji. Jste podle Astrologie 9 planet 8 Země, což je jedna z nejsilnějších energií, která má svá pravidla a své pravdy a velmi těžce je mění. K tomu máte pouze dvě silné plné roviny – dovednosti a odhodlání, které vás vedou neodbytně k aktivitě, k práci, k fyzické činnosti. Dovršuje to charakter vaší krevní skupiny O – vůdce za každých okolností. Je to ohromná mužská aktivní síla, kterou jste žila a která se teď obrací proti vám, aby vám dala najevo, že jste žena a že je potřeba žít jinak, žensky.

Pro 8 Zemi je extrémně potřebné realizovat své dary, s vaší energií dokážete cokoliv, co si usmyslíte, ovšem číslo 8 je současně výzva najít a žít harmonii, rovnováhu, nic nepřehánět. Naznačujete, že jste sama, tuším, že sféru pasivního ženství a tvorbu harmonického partnerství jste nevyvážila. Teď vás Vesmír vyzývá extrémní silou k zastavení, k žití pasivní ženské role, když tělo nemůže dál…

Projděte si kurzem Žena je láska, je zdarma, sledujte videa zdarma na Žena je láska, k dispozici je i knížka Žena je láska. Zkuste najít svou ženskou sílu, přijmout ji a zkoušet ji žít. Naprosto vím, co se ve vás teď odehrává, ale vězte, že není jiná cesta…

Přečtěte si článek Bohyně miluje dělat nic

Je třeba začít s ženskými činnostmi a to především směřujícími k naplnění sebe – klidné meditace, pomalé procházky, sezení v přírodě, prostě jen být a cítit vděčnost za život, za prosté věci, které můžete vidět a cítit, prosté jídlo, drobné činnosti v domácnosti, naplňovat své tělo péčí a láskou k sobě, dovolit si koupele, masáže, uspokojování těla sebeuspokojením (plná rovina dovednosti je rovinou sexuality, kterou jste místo ženského milování obrátila ven do mužských aktivit).

Jako 8 Země se máte učit přijímat věci tak, jak jsou, nebojovat s nimi, nepřetlačovat vše mužskou silou, dovolovat věcem, ať se dějí, učit se plynout. Díky harmonii, kterou v sobě vytvoříte, najdete ve své seberealizaci mnohem větší uspokojení než doposud, doteď to bylo víc tlak na výkon v mužské síle, v budoucnu to může být ženské plynutí v intuici, skrze kterou vám vaše duše bude přistrkovat všechny příležitosti, které vás povedou a to mnohem snáz a s lepším výsledkem. Dovede vás k mnohem větší síle, než kterou jste žila doposud, k většímu sebevědomí, k mistrovství ve svém životě. Pro váš prvek je program Přijímat je láska, najdete tam spoustu informací zdarma.

Tělo také dává jasně najevo, kde je třeba nejvíc změnit životní směr. Kyčle i problém s termoregulací jsou kontrolkou přetížených jater a žlučníku – viz diagnostika, játra přetěžuje vysoká dynamičnost našeho života, problém s přesycením aktivitou, směřující k nespokojenosti a zavrzelosti – vid duchovní příčiny oslabených jater. Kyčle nás zastavují v cestě, kterou kráčíme vpřed, je třeba změnit směr, zimnice ukazuje chlad, který v životě žijete. Kolena jsou symbolem pokory a schopnosti se přizpůsobit, podřídit a ponížit – podívejte na duchovní příčiny nemocí. Spodní část břicha skrývá naše ženské orgány, které jsou v mužské aktivitě totálně přetíženy…

Pro tělo doporučuji toto:

Organic Noni 6 polévkových lžic denně a to tak dlouho, dokud bolesti nepoleví, a dokud nespočinete v klidu a nebudete si ten klid užívat, potom bychom domluvily, co dál.

Pořídíte si ho v empatia shopu

Pokud je pro vás nemožné si ho dovolit, zjemňujte svou vnitřní energii stravou – vyřaďte maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, sladkosti a cukr (překyseluje a tuhnete díky němu). Jezte zeleninu čerstvou nebo jakkoliv upravenou, hodně polévky a obilné kaše, dost tekuté potravy, voda je symbol ženství. Ačkoliv strava podle vaší krevní skupiny vyžaduje živočišné produkty, tak teď do uzdravení je třeba v rámci navracení se do rovnováhy vychýlit ručičku na druhou extrémní stranu – žádné živočišné. Ze zeleniny, ovoce, obilovin a ostatního vyřaďte mínusové potraviny.

Nepochybuji o tom, že všechno zvládnete, pokud se pro to rozhodnete. Nejtěžší bude ukočírovat svou vnitřní sílu, která se bude extrémní pasivitě bránit, ale jiná cesta není…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře