Dotaz

Zdravím Vás, Ráda bych Vás poprosila o radu, jak si mohu pomoci zbavit se roupů. Je mi 40 a trápí mě cca od puberty. Brala jsem několikrát Vermox a to i ve vyšších a delších dávkách a vůbec mi to nezabere. Vždy zase nakazím děti, těm ale Vermox zabírá. Je to ukrutné trápení, svědění a někdy se neudržím a škrábu se až do krve. Děkuji Jana

Odpověď

Dobrý den,
roupy jsou cizopasníci, kterým se daří jen tam, kde mají dobrou živnou půdu, nejde tedy jen o to zbavit se jich, ale především změnit své vnitřní prostředí, aby se jim tam nelíbilo. Přečtěte si článek o parazitech.

Všechno, co se nám děje, je proto, že my to potřebujeme, že my máme něco pochopit a pak změnit. Vy jste velmi silná (mužská) enrgie, máte rovinu energie s vícečetnými osmičkami, což je nejen silná energie, ale také plná negativity a vidění světa spíše z té horší stránky. Navíc máte energii krevní skupiny O, která je vůdce a potřebuje být vidět, potřebuje dělat práci, kterou miluje, cítit se platná a realizovat aktivně své sny. K negativnímu pohledu na život se přidává i energie 4 Dřeva, což je nejzatvrzelejší z energií, která lpí na své pravdě a na svých názorech. K tomu ještě izolovaná trojka a izolovaná jednička, což vás nutí své názory držet v sobě, nemluvit o nich, ale myslet si, že pravdu máte stejně vy a ostatní jsou mimo. Nemáte schopnost naslouchat a pochopit druhé, chybí vám dvojka a šestka, chybí vám přirozená ženská energie. Chybí vám ženský přístup, je to výzva učit se změkčovat své názory, ustupovat a nelpět na své pravdě, učit se vstřícnosti, mlčení a naslouchání druhým. A aby vás vaše silná mužská energie neničila zevnitř (což dělají parazité), tak je třeba učit se dělat, co milujete a jít za svým snem, realizovat se v práci. Spolupracujte s námi!

Přidejte se do Žena je láska, je třeba pomaličku postupovat na své ženské cestě a pomaličku se měnit, protože to vůbec nepůjde snadno, pokud vůbec do toho půjdete, energie 4 Dřeva je opravdu hodně, hodně zatvrzelá a odmítá jakékoliv změny. 

Podívejte se na váš základní program Tolerovat je láska (4 Dřevo má úkol učit se tolerovat a být spokojená) na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Teď je právě ideální čas podpořit orgány, které s tímto souvisí, což jsou játra a žlučník. Očistu najdete tady.

Pro tělo doporučuji toto:

Paraprotex (2-2-2) + AC Zymes PLUS (2-2-2) + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody)
Pokud by šlo přidat i Silymarin a Lecitin z podpory na játra, bylo by to super!
Vše si pořídíte v empatia.shopu

Takto do té doby, než roupy nezmizí, ale min. 3 měsíce v kuse.

Poté si udělat odkyselovací detoxikační kůru na střeva, ráda vám pak pomůžu s výběrem doplňků podle vašeho stavu. 

Stravu hodně omezit na pouze rýži, zeleninu a ovoce, rozhodně vyřadit na dobu vypuzování parazitů všechny cukry, sladkosti, mléčné výrobky, pečivo, … můžete max. kvalitní rybu. Opravdu hodně striktně. Bylo by dobré naučit se zdravému stravování nejen kvůli sobě, ale především kvůli dětem. Pro ně jsou také důležitá probiotika ProbioBalance, i Paraprotex mohou děti. Co používáte z lékárny jen zhoršuje stav vnitřního prostředí a zlepšuje prostředí pro parazity. 

Začněte! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře