Dotaz

Ahoj Miluško,

od mládí/dětství mám dle kardiologů hraniční QT, prolaps MI se stopovou nedomykavostí, lehká asymetrie dilatace aorty. Ani pořádně nevím co to znamená. V mém dětství se to hodně řešilo až mě doktoři chtěli dat na operaci na kterou mě rodiče naštěstí nedali. Dnes mi kardiolog řika ze je to spíše kosmetická vada. Jinak se cítím dobře. Jen občas mivám šelesty když si třeba lehnu na břicho. Ráda bych se zeptala jak mohu své srdíčko vyléčit přírodní a duchovní cestou. Protože už vím že to možné je :-).

Co znamenají tyto výše popsané problémy?

Děkuji za odpověď a za to co pro lidi děláš 🙂

Odpověď

Ahoj,

o svých životních výzvách víš a také víš, že podle toku energií v energetické růžici srdce vyživují kvalitní vztahy a současně ho špatné vztahy ničí – Voda je učitelem Ohně. Pro tebe je nejpodstatnější spravit své vztahy a především spravit své ženství v sobě. Jsi ryze mužská energie a velmi (máš pouze plnou rovinu odhodlání), velmi silná a k tomu 1 Voda, kerá vše odkýve, ale má problém prakticky se změnit, k tomu narozená 5 a krevní skupina O. To je pro duši v ženském těle výzva jako hrom! Nerovnováha ve fungování ženského a mužského principu v nás se projevuje i na srdci, kdy stah a povolení je znovu projev ženské a mužské energie a pokud je tam nerovnováha, pak je to další ukazatel – ale až ten druhý, prvním jsou problémy s ledvinami a vztahy.

Pokračuj na ženské cestě žití své skutečné podstaty, kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, knížka Žena je láska, Probuzení a KRUH Žena je láska.

Potřebuješ neustále podporovat a posilovat své ledviny a přidat k tomu cokoliv na podporu srdce, rozhodně něco na stabilitu a rovnováhu, což jsou především minerály. A změkčovat své mužské postoje, na jaře si udělat kvalitní jaterní očistu, užívat pupalku na zjemnění a ženství.

Doporučila bych ti stále užívat Liquid Chlorophyll + Mega qProtect + Super Q10 + C 1000 + Strong Bones + Evening

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Přidej se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Jinak kompletně o srdci je program Radovat se je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

S láskou tvá empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty
Super COQ10 Plus: Koenzym Q10 s antioxidanty

Super CoQ10 Plus vhodným způsobem zajišťuje vaši denní potřebu CoQ10. Tuto látku jsme ještě doplnili dobře známým spolupůsobícím antioxidační triem: betakarotenem, vitaminem E a selenem. S těmito látkami můžete zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit hladinu energie, posílit srdce a imunitní systém a přispět tak k zachování svého zdraví.

Detail produktu

Komentáře