Dotaz

Dobrý den,
Načítam, pročítám a snažím se najít pro sebe ten správný směr, ale nějak se do všeho zamotavam a tak bych rada začala Vasim názorem a případnou radou.
Od 12let zvysena funkce štítné žlázy a léky, od 15let hormonalni antikoncepce 7let, asi 2 roky byla žláza v poradku a bez léků, po prvním porodu (2015) snizena funkce a léky do teď (euthyrox 137), opet antikoncepce s výjimkou těhotenství.
Asi před rokem jsem z ničeho nic dospela v nazor, ze takhle zit nechci a jsem se sebou nespokojena, uplne se mi pri slove antikoncepce a umělé hormony zacali dělat jak se říká „pupinky“
Rozhodla jsem se tedy vysadit letos v lednu HA a prozatím zvolila nehormonalni telisko (to již ted vim, ze taky není ma cesta, ale prozatím u něj zustavam)
Začala jsem cvičit hormonální jogovou terapii a bylo mi lépe, avšak furt jsem cítila, že to není ono a pak si řekla, že vysadim i euthyrox.
Jsem takový střelec, takže jsem to vzala vse asi celkem hopem a až ted hledám a pročítám informace.
Kadopadne umělým hormonům bych se ráda vyhla uz úplně, ale netuším v jakém měřítku a co vse musim doplňovat abych si neublizila nedostatkem vedomosti ci špatně zvolených doplňků, proto se obracím s žádostí o pomoc a mírného navedeni na správnou cestu na vas.
Mám celiakii, kterou posledních 10 měsíců přísně dodržuji.

Předem děkuji za vas cas a radu.
Pekny den
Kamila

Odpověď

Dobrý den,

je výborné, že si uvědomujete souvislosti a hledáte, jak se zbavit umělých hormonů. V každém případě si zatěžujete lymfatický systém, zhoršujete základní životní problém, který byste měla pochopit a vyřešit a to je učit se přijímat věci tak, nechat druhé lidi, ať si dělají, co chtějí, přestat být závislá na druhých, na vztazích, na rodině, na partnerovi, na dětech, a začít žít svůj život. Naplňovat si den každý den tím, co milujete, dělat si radost, umět se zakousnout do činností, které chcete dělat a opravdu je dělat, neoddalovat to, co byste ráda, kvůli druhým, rodině, dětem. Neustále se podřizujete a děláte vše jen pro druhé a nic pro sebe. Přečtěte si o svých dvou dvojkách a šestce v datu narození. Přečtěte si o svém dni narození, hodně doplní…

Podle Astrologie 9 planet jste 8 Země, což je ohromně silná energie, která musí dělat to, co miluje, a to ji bude také živit. Pokud neděláte práci, která vás úplně pohltí a díky které se koupete v penězích a hojnosti, tak si blokujete svou štítnou žlázu a zanášíte svou lymfu nespokojeností.

8 Země má nejohroženější orgány lymfu, štítnou žlázu, žaludek, slinivku a slezinu. Přečtěte si duchovní příčiny oslabení této skupiny orgánů. Na úrovni těla je třeba vyčistit lymfu, odkyselit organismus a následně podpořit imunitu (slezinu), která vás nakopne k tomu dělat to, co milujete.

Program pro váš prvek je Přijímat je láska a jeho čas nastane v polovině července, podívejte se zatím na videa zdarma a pak naskočte do členské sekce, tam vyřešíte svůj základní životní úkol.

Pokud jste nastartovaná začít se o sebe starat a také o svou rodinu, podívejte se na Jak mít zdravou rodinu. Následně doporučuji videa Žena je láska, a kurz zdarma Žena je láska.

Začněte s očistou lymfy a to takto:

Ocean 3 polévkové lžíce ráno na lačno (spolehlivě nahradí hormony na štítnou žlázu) + Spirulina Chlorella 2-2-2 + Immunaid 2-2-2

Vše si pořídíte v empatia shopu

V odkazu na očistu lymfy najdete i stravu. Je třeba vyřadit sladkosti, cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, maso, uzeniny. Vhodná je rýže a zelenina, občas ovoce, ryby.

Celiakie je stejný ukazatel neřešených výzev vašeho života jako 8 Země – přijímání – podívejte se na duchovní příčinu, je tam proklik i na přírodní léčbu. Doporučila bych vám užívat k výše uvedeným produktům, které nejenže vyčistí lymfu, ale zbaví vás zánětu ve střevech a odkyselení vás, přidat probiotika AC Zymes 2-2-2.

Vše užívat 3 měsíce min., pak se ozvěte a podle stavu vyřešíme, jak dál.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace
Spirulina Chlorella Plus: Alkalizující kombinace

Modrozelené řasy obsahují velké množství vitaminů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin, tím posilují a stimulují imunitní systém. Tento přípravek je vhodným doplňkem každého jídelníčku a nezbytným prvkem vegetariánského způsobu stravování. Pomáhá organismu v boji proti původcům nemocí.

Detail produktu

Komentáře