Dotaz

Dobrý den,

dostala jsem se do začarovaného kruhu a nedokážu vše hodit za hlavu a myslet jen na sebe. Hodně věcí jsem se už snažila v životě změnit, ale stále se nemůžu zbavit strachu. Strachu nejen o sebe, své blízké, strachu, že se něco stalo, stane a s odtupem času mám bušení srdce, zrychlený tep, závrať a k tomu strach o sebe, aby se příznaky nezhoršovaly….

Nevím, zda se mi v minulosti něco přihodilo, ale určitě to má souvislost i s mým synem, který mě toho hodně moc učí. Snažím se ho nechat žít svůj život, je mu 30 let, je veselý, bývá fajn, ale i nespolehlivý a nezodpovědný, má rád i alkohol a má problémy s penězma, které se snaží řešit. Občas musím zasáhnout, řešit problémy, neboť nemůžu dělat, že se mě to vůbec netýká, syn bydlí stále u mne. Budu moc ráda, pokud mi poradíte, co ještě můžu pro sebe udělat a přeji Vám krásné sluníčkové dny.

Děkuji Alena

Odpověď

Dobrý den,

strach je opakem lásky, ale i když se nám nelíbí, je pro nás velmi důležitý. Je to stejný impuls jako nemoc, stejný dáreček, se kterým máme pracovat, přijmout ho, uvědomit si, čeho se bojím a snažit se strachu zbavit vědomě. Pokud se něčeho bojím, musím se ve chvíli, kdy mám strach, vědomě cvičit, říkat si např. pozitivní afirmace, větičky, které myšlenky strachu přemění v myšlenky lásky a důvěry.

Říká se, že pokud se člověk má zbavit strachu, má si na tu věc, keré se bojí, sáhnout, a tak stejně když prožíváme strach a nedokážeme ho vědomě vyřešit, prožijeme si to, čeho se bojíme. Teprve potom si uvědomíme, že nebylo čeho se bát, protože i to, čeho jsme se báli, jsme museli zvládnout, a život jde dál. Strach souvisí s mnoha nemocemi, zadejte si do vyhledávače v Empatii Strach a uvidíte, kolik souvislostí se strachem najdete.

Vše, co prožíváte, potřebujete! Přečtěte si o své plné rovině Odhodlání, dvou pětkách a dvou dvojkách, možná pochopíte svůj životní úkol. Dvě pětky souvisí nejen s velkou citovou hloubkou, ale současně rizikem srdečních potíží, tudíž vidíte, jak se vám to krásně ukazuje na tělesné úrovni. Navíc sedmička je citová karma, touha každému pomoci, neschopnost nechat druhé být, ať si řeší své životní úkoly sami.

Je potřeba si uvědomit a denně na tom pracovat (učení v životě je reálný proces, je třeba to myšlenkově, vědomě zpracovávat, dělat to, jako když se učíme psát :-)), že nikdo, NIKDO není důležitější pro mě, než já sám. Sám jsem si zvolil své úkoly, sám je řeším, sám budu bilancovat, jak se mi to povedlo – nikdo druhý se mnou nepůjde, nikdo druhý nebude zodpovědný za můj život. Tak stejně nemohu, ani kdybych moc chtěla, převzít zodpovědnost za život druhých. Děti jsou naprosto skvělými trenéry v tomto úkolu – milujeme je a moc rády bychom za ně vytrpěly všechny bolístky, které jim život přináší, klidně převezmeme jejich úkoly a myslíme si bláhově, že je to z lásky k nim, ale to je přesně obráceně! Je to ze strachu! Láska je důvěra, že každý, i naše dítě, má své úkoly a přesně prožívá to, co potřebuje, všechno, co si přitahuje, je pro něj, ne pro nás. A tak čím dříve své děti pustíme a přestaneme za ně řešit jejich životy, tím dříve oni začnou fungovat. Jejich zdánlivá neschopnost, problémy, které jakoby neuměly samy řešit, je jen náš trénink 🙂

Váš syn už skutečně nepotřebuje od vás vůbec nic… jen lásku a to je právě ta důvěra, že on vše zvládne (nebo nezvládne, to není důležité) sám.

A začněte s láskou u sebe tím, že začnete o sebe pečovat. Stejně k tomu jednou dojdete, záleží jen na vás, kdy. Možná potřebujete ležet na nemocničním lůžku a tak být ve stavu, že už nebudete moci nic za druhé dělat, každý má svůj čas.

Pokud chcete, užívejte:

Rhodiolin přírodní adaptogen na stres, zklidňuje srdeční záležitosti, dodává nám sílu vypořádat se s neklidem a zbavit se strachu, dávkování 1-1-1 po jídle.

Strong Bones = vápník s hořčíkem, které stabilizují psychiku, pro stabilizaci činnosti srdce jsou to nezbytné minerály, zklidňuje, dávkování 2-2-2 po jídle.

Ceonzym O Q10 na posílení činnosti srdce, dodání energie, 1tbl.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pijte bylinný čaj podporující funkci ledvin. Ze stravy je třeba rozhodně vyloučit všechny mléčné výrobky, především sýry. Občas je možné bílý jogurt či kysaný nápoj bez cukru. Vyřadit sladkosti, kávu a bublinkové vody. Ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu, úžasná a komplexní záležitost ve starání se o sebe 🙂

Kdyby vám něco nebylo jasné, jsem tu
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře