Dotaz

Dobrý den,

Jsem ve vztahu s pracovně vytíženým partnerem, kterému jsem poskytovala prostor, podporu, vůbec mi to nevadilo. Ale začala jsem mít pocit strádání. Hodně jsem do toho investovala. Zahrnovala láskou, nabízela domov, kam se může vrátit. Ale vůbec jsem nevnímala žádné projevy lásky. Jsou pro mě hrozně důležité. Cítila jsem se vždy spíš jako kamarádka. Nikdy žádná květina, romantické gesto párkrát, nemá rád držení za ruce, pusy a doteky na veřejnosti. Pro mě to je první vážný vztah a byly to pro mě přirozené věci, ale úplně mě zarazil. Mám pocit nenaplnění, netrávili jsme spolu čas, žili spíš jako spolubydlící. Téměř nic jsme spolu nedělali, partner mě odbíjel, jednal se mnou jako s někým, kdo ho brzdí. Začala jsem mít stavy úzkosti, vzteku. Začalo se to lepšit, řekl, že na to není, ale že se bude snažit. Teď se mu začíná dařit v práci a tráví hodně času s různými lidmi. Začala jsem neskutečně žárlit, mám pocit méněcennosti, neúspěšnosti.

A proč vůbec píšu. Teď se mi nesmírně zhrošilo fyzické zdraví. Trávím se žárlivostí a přemýšlením a lpěním zevnitř, vypouštím do těla jedy. Začala jsem se přejídat, protože jsem hladová po lásce a nedostává se mi jí tak jak bych si přála. Měla jsem zánět močových cest, svědí mě močová trubice, konečník. Svědí mě celé tělo. Pokožka hlavy.

Co s tím? Jak změnit mindset? Mám HPO.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčinu zánětu močových cest, úplně to sedí na stav, který prožíváte. Dobře vše odhadujete, máte rozvinutou intuici, dokážete šifrovat a rozumět svému tělu. Je to tak … vaše tělo je plné nepříjemných myšlenek a pocitů, z toho překyselení a přemnožení nepříznivých mikroorganismů, svědění je výzva začít konečně něco měnit. Překyselení tělo řeší tak, že používá na alkalizaci krve vápník, který je usazený v tkáních, tím ztrácíme psychickou stabilitu, vzniká stres a úzkost.

Velmi dobře cítíte, že příliš lpíte. Jste podle Astrologie 9 planet 9 Oheň, je to energie, která potřebuje zářit, být na výsluní lásky, být obdivovaná a milovaná. Potřebujete s partnerem souznít, být na jedné vlně, lpíte na jeho lásce a přítomnosti – přečtěte si o svých dvojkách (máte sice jednu, ale nula za číslem násobí energii daného čísla, takže vy si přečtěte o třech a více dvojkách), a o své šestce. Tato kombinace přináší velkou míru strachu, malého sebevědomí, neschopnosti být v radosti sama se sebou. Přijměte, že jste si toto vybrala jako svůj životní úkol – učit se radovat sama se sebou, naplňovat se tím, co milujete dělat a to dělat nezávisle na partnerovi. Naučit se věnovat sama sobě, stát se silnou a samostatnou, nezávislou. Toto se naučíte pouze pravidelnou praxí, kdy každý den uděláte něco pro sebe, co vás baví. Toto je pro vás zásadní, protože jako 9 Oheň jste inspirátor a vůdce, a k tomu máte prázdnou rovinu oddanosti věci, takže je třeba svůj život směřovat k tomu, čím můžete zanechat otisk, pomoci ostatním lidem, lidstvu a společnosti.

Každý člověk má výzvy a dary. Jen skrze přijaté výzvy a skrze cestu, kterou se vydá za jejich překonáváním, může najít své dary a rozvinout je. Ideální je v radosti a lásce k sobě přijímat své výzvy, chyby a s lehkostí je překonávat s laskavostí sama k sobě. A naplňovat svůj život tím, co vám dává smysl. To je vaše cesta.

Projděte si kurzem Radovat se je láska, je pro váš prvek Oheň a časné léto je jeho ideální čas, čas na řešení těchto emocí. Najdete tam kromě základních lekcí spoustu bonusů k vašemu problému – jak najít seberealizaci, jak se věnovat sobě, jak si dělat radost, jak se starat o své tělo.

Ohromně důležité je pro vás začít se sebeláskou. Partnerovi dát svobodu tím, že se budete věnovat sama sobě. Dostat se do stavu, kdy i vy nebudete mít čas s ním být, protože budete raději dělat to, co vás baví. Dostat se do stavu, kdy dokážete říci NE. Inspirujte se výzvou sebelásky, přečtěte si články o vědomých bohyních. Jste v ryze ženské energii, ale místo sebevědomé pasivní bohyně, která je naplněná a je magnetem pro mužství, jste prázdná a místo abyste muže přitahovala, ho odpuzujete. Pro muže je žena, která na něm visí a neudělá bez něj jediný krok sama, nepřijatelná, změňte to, pokud partnera milujete, jinak ho ztratíte.

Na úrovni těla je třeba odkyselit, doplnit minerální látky na zklidnění psychiky, zklidnit psychiku, pokud užíváte ATD, nahradit přírodními produkty. Doporučuji toto:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce denně do vody naředit a popíjet přes den + AC Zymes – probiotika na upravení střevní a slizniční mikroflory po ATB 2-0-2 + Rhodiolin – bylina na zklidnění psychiky, svědění, náhrada ATD 2-2-2 + Strong Bones – vápník s hořčíkem na stabilizaci 2-2-2 + Stress Management B komplex též na zklidnění 1-1-1

Až si budete nakupovat produkty a bude vám nabídnutý dárek za registraci, vyberte Magnezi B6, tím pak na nějaký čas nahradíte vápník s hořčíkem a b komplex.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je třeba vyřadit cukr, sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku. Ideálně se stravovat podle vaší krevní skupiny, vyřadit mínusové potraviny.

Začněte s cestou k sobě, začněte si všímat sebe. Vaše pocity vychází z vašich myšlenek, naučte se je směřovat na to, co v životě chcete, a to žijte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře