Dotaz

Dobrý den,

moc rád bych Vás poprosil o radu ohledně svědění konečníku, které mě s přestávkami trápí už pár let. Občas je to lepší, občas je to úporné svědění každý den. Na proktologii nic nenalezeno.

K tomu se přidávají suchá svědivá místa na těle – pravé ucho, hrudník, dlaně, stehno – vše jen malé flíčky, které občas téměř vymizí.

Cukr se snažím jíst co nejméně, stejně tak alkohol. Po obojím cítím brzké zhoršení-svědění. Děkuji za každou radu.

Dívám se na duchovní příčiny svědění a nedostatek doteku a blízkosti by seděl.

Děkuji, hezký den

Honza

Odpověď

Dobrý den,

jakékoliv svědění nás vyzývá, abychom se už konečně začali zabývat tím, co v nás leží, co uzavíráme, co nechceme pustit, bojíme se to žít. Je to neúprosné volání duše po změně, nedá nám to spát, stále to dotírá…

Vaší výzvou je váš den narození, čtěte především slabiny, tam jsou výzvy ke změně. V numerologické mřížce máte dvě dvojky. Znamená to hodně citlivosti, potřeby mít partnera, který vám bude vyjadřovat lásku, pocit sounáležitosti, souznění. Jste hodně nastavený na důvěrné partnerství, ale možná tuto důvěru nedostáváte, protože málo žijete mužskou energii, energie dvojek vám dává hodně ženskosti. V praxi to může znamenat, že váš partner se cítí tlačený do mužské energie, kterou nežijete, má potřebu ji doplnit, žít ji místo vás. A mužská energie je aktivita, akčnost, projevování pocitů ne slovy, ale činy, starostí o partnera, dělání aktivních kroků k tomu, aby s vámi byl šťastný. Mužská energie zabezpečuje svou lásku a vztahy zvenku tím, že aktivuje pro ni, pro pasivní ženskou sílu. Jste jednoduše příliš hodný, laskavý, příliš toužíte po blízkosti, která se vám nedostává právě proto, že je to vaše výzva – začít fungovat v silné energii muže. Přečtěte si článek 7 Kopanců pro muže.

Lásku, blízkost a něžnost získáte od partnera tím, že budete muž v mužské energii. Takového muže žena zahrnuje láskou a péčí, pak dostanete vše, po čem toužíte. Doporučila bych vrhnout se do práce, začít se věnovat mužským koníčkům, žít s muži, nepodřizovat se příliš své ženě, být prostě mužem.

Práce je pro vás nesmírně důležitá, jste 9 Oheň, která musí hořet pro to, co vytváří, musí velmi aktivně pracovat, vytvářet cosi smysluplného, co ji pohání dál. Oheň musí vidět smysl ve svém životě, stagnující práce, zaměstnání, do kterého chodí jen pro peníze, ji ubíjí. Pokud takovou práci nemáte, najděte si koníčka, který vás totálně pohltí a kam tuto svou silnou energii vybijete a ona vám to vrátí.

Program pro váš prvek je Radovat se je láska, projděte si videa zdarma a vstupte do členské sekce. Je třeba zbavit se závislosti na partnerovi a začít si naplňovat život sám, tím se stanete magnetem pro partnerství, žádaným chlapem.

Díky tomu všemu jste nespokojený, držíte v sobě nevyjádřené pocity, touhy a potřeby být s druhým člověkem v souznění. Z toho jste překyselený a díky tomu se ve vás množí nepříznivé mikroorganismy, flíčky na kůži tipuji na plíseň. Je to jedno, co to je, ale v každém případě je třeba posílit sebe jako muže, posílit svou vnitřní mikrofloru, odkyselovat.

Doporučuji:

AC Zymes – probiotika 2-2-2 + vojtěška Green Health – na odkyselení 2-2-2 + Liquid Chlorophyll – na odkyselení 3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě + pokud by to po 3 měsících neustalo, pak Paraprotex 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Se stravou to děláte dobře, snažte se vyřadit mínusové potraviny pro vaší krevní skupinu.

Pusťte se do všeho a já se těším na vše, co vás čeká ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře