Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se prosím zeptala na to, co můžu udělat pro našeho syna, kterému bude v červenci 10 let, hraje aktivně fotbal, má ploché nohy a od malička takové zvláštní pupínky, které nesvědí, nejsou červené, jen tam prostě jsou a jsou na zadní straně paží a na stehnech.

Má vitamíny: Power Mins, C 1000, Super Soya Lecithin.

Tuším, že se to týká mně a mého vztahu s matkou – já se svou matkou nemám žádný vztah, když jsem byla malá, unesla mne a pak týrala. Tatínek se o mně soudil, ale trvalo to 4 roky. Viděla jsem ji už jen asi dvakrát. Píšu ji k Vánocům a k narozeninám, řeším si to asi čtyři roky… Zatím jsem k větším „akcím“ nenašla odvahu, nechci si na něco hrát. Jsem vděčná za dar života, mám její fotku a často na ni myslím.

Syna máme ve střídavé péči a já osobně si myslím, že mu pozornosti i doteků věnuji hodně (někdy mám pocit, že až moc). Jsem ale na všechno zařizování sama, takže mi hodně času zabírá péče o něj a v druhém týdnu o práci, kterou musím dohánět. V „mém týdnu“ jej nikam nedávám, vyzvedavam nejdřív, jak to jen jde a k dědovi chodí, jak si sám řekne (což už je teď docela často)  a jak to vyhovuje i mně. Řešili jsme i nějaké konflikty ve škole mezi spolužáky, byl drzý, urážel ostatní děti i fyzicky napadal. V posledním měsíci se to výrazně zlepšilo a žádné stížnosti na něj nejsou. Paní učitelka je skvělá a opravdu se mu snaží vyjít vstříc. V současné chvíli prý „jen“ děti sem tam uráží. S otcem syna jsme již na dobré komunikační úrovni, dokonce se spolu jdeme i pro syna vyfotit 🙂 Domlouváme se operativně na akcích, tak, aby mohl syn být všude, jak se domluví se mnou, nebo s otcem.

U otce má syn dva „nové“ sourozence s jejich matkou nemá žádný vztah, říká, že se jí vyhýbá. Nerada bych, aby přejímal nějaké moje „břemeno“, co mám s matkou, ale zatím nedokážu k matce najít bližší vztah. Nedokážu zatím pochopit, co mi dokázala dělat. Občas cítím velké závratě – nízký tlak. Vím o sobě, že se vyhýbám konfliktům, neumím si sama stát za svým, prosadit si svou, vždy, když to zkusím, dojdou mi argumenty a cítím se u toho být za „blbce nebo hysterku“.

Snažím se o ženský přístup nejen k partnerovi, ale i ke všem v okolí. Pracuji v mužském kolektivu poslední 3 roky. Je celkově pro mně těžké navázat kontakt se ženou, kamarádkou. Trvá mi dlouho, než některé začnu důvěřovat a s něčím se jí svěřím, jsem spíš ta, které se svěřují ostatní. Vím, že bych se vztahem s matkou měla něco udělat, pokud chci, aby se mně i synovi dobře dařilo. Nevím si ale rady s tím co mám udělat. Navázala jsem nedávno kontakt s babičkou z matčiny strany a zjistila jsem, že tak nějak máme přetrhané vazby v rodu. Babička se s mojí matkou neviděly 17 let a ani dřív nebyl vztah nijak vřelý. Mám nějakou vnitřní potřebu to ale tak v posledním půl roce prostě řešit, do této doby mi to bylo tak nějak jedno a o matce jsem nevěděla vůbec nic. Nevím zda je lepší postupovat nějak polehounku, napsat jí dopis nebo tak něco, nebo za ní rovnou zajet.

Prosím o Váš názor. Moc děkuji.

Dana Hladišová

Odpověď

Dobrý den,

problémy s kůží ukazují na vaše hluboce uložené negativní emoce, křivdy, ublížení, hněv, něco hnusného, co se snaží dostat ven. Pokožka je to zástupný orgán jater, naší nespokojeností, potlačeným hněvem, zlostí, vy jste energie 4 Dřeva, tedy vaše hlavní orgány jsou játra a žlučník. Váš syn vám pomáhá, abyste změnila svůj přístup, protože vy do toho nechcete rýpnout, na což ukazuje i váš nízký tlak, vyhýbání se konfliktům.

Vaše dvě sedmičky vám dávají velkou citlivost, až přecitlivělost, sedmička je citová karma, něco jste si jako dušička přinesla k dořešení z minulých životů, určitě to souvisí s odpuštěním, je třeba to dořešit. Není třeba si ke své matce hned hledat bližší vztah, začněte s tím, že ji odpustíte, uvědomte si, že i kdyby za nic jiného, jste ji vděčná za svůj život, a pokud k ní nebudete chovat žádnou zášť, vypustíte všechny křivdy a ublížení, vše, co  vám dělala, změní se i váš vztah k ní. Odpustit neznamená pochopit nebo souhlasit, s tím proč se tak chovala, co udělala, odpouštíme kvůli sobě, protože nedovolíme, aby nám to ubližovalo.

Chybí vám 2, schopnost naslouchat druhým, možná, že kdybyste naslouchala své mámě, jaké měla dětství, co ona zažívala, divila byste se. Máte čtyřku, to je číslo, které zmenšuje důvěru v sebe sama, o sobě pořád pochybujete, nevěříte si, je potřeba najít vědomí sebe tím, že budete sama sebe naplňovat, dělat, co vám přináší radost, co vás baví, a postavíte sebe na první místo. Vy na to jdete špatnou cestou, máte totiž silnou rovinu energie a dovednosti a převahu lichých čísel, tedy hodně mužské energie, a tak si myslíte, že je potřeba vše zargumentovat, o všem přesvědčovat. Není ale vaším úkolem, aby druzí pochopili nebo přijali vaše názory, vy jstei žena, máte komunikovat žensky, sdělením svých pocitů. Potřebujete se naučit nedržet v sobě to, co vás trápí, štve, bolí, ale jen říct jako svůj pocit. A je na druhých jak to přijmou nebo pochopí, to není vaše věc.

Kurz Žena je láska jste asi viděla? Protože ženská cesta je jednou z tvých důležitých výzev. Je mi jasné, že ti to jde těžko, protože ti chybí 5, schopnost udělat ten první krok, je to ale tvoje výzva, takže je třeba se donutit a začít.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska nebo na Tolerovat je láska.

Nejprve odpouštějte sama v sobě a pak, až vám to půjde, můžete zajet za matkou nebo ji napsat. Začněte ale s odpuštěním sama, nestačí jen jednou, je to proces, je potřeba to dělat opakovaně, vědomě. Synovi přidejte Noni 2 lžíce denně a vy si dejte taky 3 lžíce denně, pomůže vám to k pochopení a změkčení vašich postojů.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře