Dotaz

Dobrý den Miluško,

prosím o radu. Před mým druhým těhotenstvím, před cca 3 lety mi začaly potíže se střevy/ trávením.

Několikrát týdně mi bylo zle po jídle, vetšinou po obědě a pak po večeři. Bolest břicha nebyla nijak velká, ale projevovalo se to hlavně ohromným nadýmáním a až nekontrolovatelnou plynatostí, která hrozně zapáchala. Trvalo to celé těhotenství, a  cca měsíc po porodu nastal klid. Mohla jsem jíst zas normálně. Potíže se vrátily tak před půl rokem, po roce a půl, nebylo to ale často. Teď to však zase přišlo a mám to každý den už týden v kuse. Ať sním, co sním, jsem nafouklá a plyny jdou ven. Navíc jsem dost zhubla, za posl. roky jde váha dolů (řekla bych, co mám děti (4 a 2 roky), ale teď když jsem stoupla na váhu, tak to byl šok – 55 kg při 173 cm výšky, to už u mě není standartní.

Ještě doplním – další potíže – studené ruce, nohy, zima, v zimě kožní problémy-suché ruce, nohy, výtoky, a co mám děti i větší nervozita a vztek (to jsem nikdy nemívala – spíše obavy, protože jsem rak 🙂

Prosím o radu, už jsem zoufalá, přítel mě žene na kolonoskopii, už má taky strach. A mě je zas šíleně nepříjemné kolem něj pořád prdět.

Moc děkuji za odpověď a moc vám a Ivanovi fandím. Mám vaše knížky Žena je láska a Základy celostního zdraví, jsou úžasné, vše dává ohromný smysl. Z toho zhruba tuším, proč potíže mám, jen nevím jak to řešit, zda už teď zkusit produkty z Calvita, nebo se nejdříve zajít ke klasickému lékaři, zda tam není něco většího..věřím, že ne.. + samozřejmě odbrourat vztek a negativitu, ale nevím jak, teď mi to nějak nejde..

Děkuji

Lucka

Odpověď

Dobrý den, vaše potíže pramení z vašich uzavřených strachů, nejste schopna mluvit o to, co cítete a čeho se bojíte (když se bojíte kolonoskopie, je třeba to příteli sdělit) – jste 1 Voda a máte dvě izolované jedničky, všechno vám probíhá pouze v hlavě – dvě trojky, máte tam katastrofické scénáře, co kdyby, především na ohrožení druhých, strach o druhé, lpění na tom, abyste se všemi vycházela dobře a o nikoho nepřišla, kdybyste náhodou řekla nějakou nepříjemnost – rovina empatie. Tak mlčíte a držíte to v sobě, a ve vás to bublá a z toho nadýmání. Vaše dvě trojky vás utvrzují v pocitu, že nebudete nikomu nic vysvětlovat, protože vy to chápete a druhým to nebudete nutit, když odmítají, jenže takto si osobní důležitost nevybudujete 🙂 Chce to naučit se mluvit o svých pocitech, o tom, co vás trápí, čeho se bojíte, co vám vadí.  Z držení všeho v sobě máte přetížený a zablokovaný žlučník, který nepouští žluč a tak trávení nefunguje správně – z toho kvašení a hnití potravy místo strávení a přibývání na váze je hubnutí. Žluč se vrací zpět do jater, která jsou přetížená a vy jste nespokojená a vzteklá, což je emoce jater. Cesta je jednoduchá – očista. Ne náhodou je právě teď období žlučníku a jater. Výtoky souvisí s partnerstvím, takže tipuju na nespokojenost v partnerství.  Doporučuji vám Žena je láska a trpělivě se učit sdělovat, co vás trápí a vadí. Kurzem pro energii 1 Vody je Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Doporučuji. Doporučuji vám toto: Nopalin (2-2-2) + AC Zymes PLUS (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2) na rozvolnění žlučníku a proti stresu – na lačno + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody) na odkyselení, pohlcuje pachy protože zbavuje trávicí trakt zánětu Nevím, zda užíváte nějaké multivitamíny na doplnění živin po těhotenstvích a kojení, protože je potřebujete – New Life 1-1-1 min.Vše si pořídíte v empatia.shopu Snažte se o stravování podle své krevní skupiny, rozhodně mrkněte na naše zásady zdravého stravování. Pusťte se do toho! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?