Dotaz

Dobry den, moc Vas prosim o radu.

Syn 4,5 roku ma dle lekare ORL zvetsenou nosní mandli a doporucuje operativni zakrok. S tim s manzelem nesouhlasime, tak se snazime zjistit pricinu vzniku. Poprve a prozatim i naposledy synovi pichali ucho v zari/rijnu 2018. V zari nastoupil do skolky. A od te doby se to s nami „tahne“. Napred syn chrapal, dochazelo k neklidnemu spanku a k lehke nedoslychavosti. Zkusili jsme cinskou medicinu a podle nas se vse zlepsilo. Celkem 3 mesice jsme pravidelne brali pridelene tabletky a snazili se drzet dietu (vynechani mlecnych vyrobku/sladkosti..). Do skolky chodil velice malo. Po 3 mesicich jsme tabletky vysadili a v mylnem domneni, ze mame „vyhrano“. Nyni je syn po 7 dennich atb do nosu, ma predepsane kortikoidy do nosu a opet navrh na odstraneni mandli a nyni trpi velikou nedoslychavosti. Za par dni jsme objednani na foniatrii. Zacala jsem cist knihu od Dr.Vogeltanze a snazim se najit pricinu, duvod a synovi pomoc. Cetla jsem par rad od Vas na stejne tema a zaujali me i Vase doporučení na urcite leky. Prosim bylo by mozne doporucit neco více na miru? Nyni syn nechrape, ale ta nedoslychavost je alarmujici. Mam strach, aby se synovi trvale neposkodil sluch. Nyni jeste bereme kazdy den na lacno Broncho-Vaxom pro infantibus. Moc dekuji za radu. Martina

Odpověď

Dobrý den,

to je dobře, že nechcete nechat mandli odstranit. Nemocí dětí do 6 let jsou nemoci matky. Tedy jeho potíže ukazují na vaše nezvládnuté výzvy. Je potřeba jemu posílit tělo, a vy musíte pracovat na duchovní příčině, změnit to, co vám nemoc ukazuje u sebe. Pokud budete jen léčit jeho tělo a nic sama nezměníte, je jasné, že se to vrátí. Děti jsou citlivým barometrem rodinné pohody a vnímají neshody v rodině, spory a hádky. I uši souvisí s tím, že nechce něco slyšet. Zadejte si do vyhledávače na empatii nosní mandle a vyjede vám tam spousta dotazů, například tento

Nosní mandle je kontrolkou tlustého střeva, tedy odpuštění. Vy máte dvě plné roviny, rovinu energie a rovinu dovednosti, to je opravdu obrovské množství energie, kterou potřebujete správně ventilovat, především seberealizací. Vy jako zaměstnanec nebudete nikdy spokojená, potřebujete dělat podle sebe na sebe, to co vás baví a naplňuje a tak ventilovat tyto tvořivé, silné energie, abyste pak ve vztahu mohla být měkkou, pasivní, ženskou energií. Jinak budete prostě doma chtít velet, aktivovat nebo bouchat jako papiňák.

Důležitý je pro vás pohyb, sport, kolo, brusle, plavání, prostě něco, kde se vybijete. Nemáte dvojku, tedy neumíte naslouchat, spíše prosazujete sebe a máte dvě osmičky, které ženám dávají tvrdohlavost, umíněnost, navíc jste energie tuhou energií 4 Dřeva, jehož životním úkolem je změkčovat své postoje, učit se ustoupit ze své pravdy, podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, je pro vás jak dělaný. Podívejte se na videa zdarma v Kruhu, kde učím ženy, jak být ženskou energií. Kurz na Akademii celostního zdraví pro váš prvek Dřevo je Tolerovat je láska, podívejte se tam na videa zdarma.

Doporučila bych dávat synovi Probiobalance – probiotika, kousací jako lipo, děti ho milují, dávkování  6 tbl denně, alespoň dvě balení po sobě, pak můžete dávat 3 denně.

Noni – tekutý džusík z vzácného ovoce, 3 lžíce denně, posílí imunitu, odhleňuje a máme skvělé zkušenosti právě s problémy s nosními mandlemi u dětí.

Vše si pořídíte v empatia shopu.

Takto 3 měsíce.

Ze stravy je nutné vyřadit všechny mléčné výrobky a sladkosti, cukr. Zvládnete to!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře