Dotaz

Dobrý den,

beru již několik let cipralex (antidepresiva) na OCD a uzkosti, měla jsem i panicke ataky. Nicméně už delší dobu přemýšlím ze bych léky chtela vysadit. Jednou jsem to zkousela ale nedopadlo to dobre, stavy se vrátily a byly opravdu silné. Jenže bráni antidepresiv se příčí s mym přesvědčením ze vše je jen z hlavy a chemické látky které si spravuji do těla jsou zbytečné….

Nicméně v dobách kdy jsem je začala brát byly první pomoci, ale zůstaly mi do dnes….

Je něco co byste mi doporučila?

Odpověď

Dobrý den,

předpokládám, že neužíváte žádné jiné léky a s ničím se neléčíte, pokud ano, tak mi to prosím připište, ať něco případně nepřehlédnu.

Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii panická ataka, úzkosti, antidepresiva, vyskočí vám ohromné množství dotazů a mých doporučení. Obecně jde vždy o duchovní příčinu deprese. A podíváme se, jak to je přesně o vás.

Deprese vychází z nespokojenosti, což je úkol lidí Dřeva, a vy jste „náhodou“ 3 Dřevo. Vašimi nejohroženějšími orgány jsou žlučník a játra – žlučník je o nespokojenosti a játra o motoru pro život, více o duchovním poselství těchto orgánů je tady. K tomu máte velmi silné dvě mužské, aktivní roviny, plné roviny – dovednosti s vícečetnými jedničkami a energie s vícečetnými devítkami. Tudíž výzvou vašeho života je dělat to, co milujete dělat, najít si práci jako poslání, dát do ní všechnu tuto energii, realizovat své dary. Pokud to neděláte, tato silná energie se obrací proti vám a přináší nespokojenost, deprese, zklamání ze života. Protože navíc s touto silnou mužskou energií a chybějící dvojkou a chybějící šestkou, což jsou ženská čísla, musíte mít potíže i v partnerství, nespokojenost s partnerem, v partnerství, sama se sebou.

Obsedantně kompulzivní porucha je o potlačeném vztahu ke své sexualitě, rovina dovednosti ukazuje, že potřebujete sex jako sport, touto cestou ventilujete hodně energie, ale pokud nemáte partnera stejně založeného, pak nastává problém. OCP také souvisí s ženskou stránkou, kdy nedokážete pustit kontrolu, nedokážete důvěřovat, nedokážete plout s proudem života, ale snažíte se změnit tok řeky podle sebe. Potřebujete pravidla, protože máte pocit, že váš život nikam nevede, nemáte žádné naplnění, nic, co byste milovala dělat a co by vám dělalo radost a při čem byste se cítila šťastná, tak si hledáte „blbosti“, na kterých lpíte, protože nic jiného nemáte…

Cesta ven je přijmout své výzvy a začít krok za krokem měnit své postoje. Pro Dřevo je připravený online kurz Tolerovat je láska, doporučuji si projít členskou sekcí, pochopíte tam základy i uvidíte cestu ven. Bonusem je přednáška o seberealizaci.

Dále vás zvu na ženskou cestu, najít, pochopit a přijmout pasivní vědomé ženství, začít ženskou energií žít, tím se zbavíte napětí, úzkosti. Je pro vás připraven kurz zdarma Žena je láska, můžete číst mou knížku Žena je láska, nebo si projděte Probuzením a vstupte mezi Kruholásky do KRUHU Žena je láska. Tam se zbavíte tlaku na sebe, přestanete se úkolovat, začnete se přijímat s láskou taková, jaká jste, naučíte se milovat své ženství, najdete napojení na své pánevní dno a ženskou sexualitu – a jako bonus začnete tvořit své partnerství a vztahy jinak.

Je potřeba začít, udělat jeden krok a pak druhý a tak pokračovat. Vaše nová cesta musí být plná laskavosti sama k sobě, bez tlaku a mužské energie. Tu je třeba ventilovat tím, že začnete každý den dělat to, co milujete dělat, až se do toho plně ponoříte. Takto vzniká z koníčka poslání.

Stejně tak pomalu je třeba zbavovat se antidepresiv. Vaše tělo je vypnuté, neumí fungovat samo, je potřeba ho nejprve zvednout, znovu nabít energií, a pak nejdříve po 3 měsících se pokoušet antidepresiva vysazovat, nebo po poradě s lékařem pro váš klid snižovat dávky. Prostě pomalu.

Vysadit léky a ničím je nenahradit, je největší problém, který lidé dělají při zbavování se léků. Nikdy se tělo nezvedne samo bez pomoci přírody, bez pomoci kvalitních, účinných doplňků stravy. Přečtěte si článek Když všechno selže a Přírodní versus chemické léčení, věřím, že vám pomohou pochopit, co je před vámi a do čeho se pouštíte. Na první pohled velká změna, které se člověk děsí, zda ji zvládne, na druhou stranu to nejkrásnější, k čemu se můžete dostat – umět si svůj život včetně zdraví řídit sama.

Z přírodních doplňků vám doporučuji toto:

Rhodiolin – rozchodnice růžová na zbavení se napětí a stresu 3×2 + hořečnatá sůl Epsom na rozvolnění úzkostí 3×1 + Stress Management B komplex na posílení nervových vláken 3×2

Takto 3 měsíce, pak se mi ozvěte, jak se cítíte.

Můžete si vše pořídit přes tento link, náš shop, díky tomu se dostanete do naší skupiny a získáte naši podporu a pomoc, vstup do uzavřených skupin pro víc informací a sdílení.

Stravu je třeba sladit se svou krevní skupinou, určitě vyřadit mínusové potraviny, cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky kromě kysaných, vyřadit maso, nechat občas kvalitní, vaše cesta je vegetariánská.

Pokud nemáte práci, kterou milujete dělat, pracujte, sportujte, aktivujte do roztrhání těla, to je zatím vaše terapie.

Těším se na vaši novou cestu a znovu opakuju, je třeba udělat krok, pak druhý, třetí, držet se mě pevně a jít ♡ jsem tu pro vás!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře