Dotaz

Dobrý den,

Moc prosím o radu jak na mé úzkostné až panické stavy. Úzkostná jsem byla již v dětství (strach o rodiče, z nemocí, ze smrti) Všechno se to ale zhoršilo před třemi roky na dovolené, kdy jsem z ničeho nic nespala dvě noci za sebou, tlouklo mi srdce, měla jsem závratě, sevření na hrudi, pocit jako ve snu, polévalo mě střídavě horko a zima. Měla jsem tou dobou před svatbou a hodně jsem se jí bála (mám obrovskou trému před lidmi).  Začala jsem brát antidepresiva, které jsem vysadila když jsem otěhotněla. Kupodivu těhotenství bylo pro mě nejpohodovější období i přesto, že jsem si myslela, že to bez léků nezvládnu.  Nyní máme osmi měsiční dceru a úzkosti se začínají vracet.  Všeho se bojím, vždy mě popadne nějaká myšlenka (panika) které nejsem schopná se zbavit a trvá to třeba i týden. Nedávno jsem byla na koncertě a měla jsem hlídání, tak jsem se opila a následující týden jsem měla šílené výčitky, že jsem máma a přeci tohle dělat nesmím. Přepadaly mě myšlenky, co když se ze mě stane alkoholik a dceru mi vezmou a takto to trvalo několik dní. Uvědomuji si, že jsem paranoidní, ale ty nutkavé myšlenky tam jsou pořád.

Vztah s manželem je někdy jako na horské dráze. On je hodně výbušný a reaguje nepřiměřeně na určité situace. Nejhorší je, že se to nedá předem odhadnout, vždy to přijde jako rána z čistého nebe. Tento problém s ním nemám jen já, ale všichni v jeho okolí (máma, dcera, kolegové v práci).  Sprostě nadává  a hází s věcmi.

Další takovou mou nespokojeností je jeho přístup k jeho dceři. Z mého pohledu a z pohledu našeho okolí jí nepřiměřeně vynahrazuje to, že má rozvracenou rodinu. Rozešel se s její maminkou když jí byly čtyři roky. Máme střídavou péči a  když je u nás, tak je neustále středem pozornosti, děláme co ona chce a koupí jí co jí na očích vidí.

Léčím se na zpomalenou funkci štítné žlázy.

Začala jsem se zajímat o duchovní rozvoj, meditace a jógu.

Předem moc děkuji za vysvětlení  duchovní příčiny mých potíží a budu ráda za Váš názor, co s tím dělat.S pozdravem.

Odpověď

Dobrý den,
doporučuji studovat empatii – zadat si do vyhledávače problémy, které máte, vyskočí vám spoustu podobných dotazů, odpovědí a souvislostí. 

Pokud chceme najít skutečnou příčinu svých potíží, musíme hledat u sebe, proč my ji potřebujeme a co máme na sobě měnit. Vy jste podle Astrologie 9 planet nejzatvrzelejší ze všech energií 🙂 – jste 4 Dřevo. Podívejte se na Harmonické vztahy a vysledujte svůj charakter a vztahy s druhými lidmi, uvidíte, jak se vám ozřejmí všechny problematické situace, které máte. Životní úkol Dřeva je učit se být spokojený se vším, co mám a hlavně nemít na nic svůj vlastní názor, který budu prosazovat navzdory všemu okolo, stávat se pružným a měkkým. Proto máte tak skvělého učitele, jakým je váš muž – ukazuje vám celou energii Dřeva – zlost, nespokojenost, vztek, výbušnost – abyste viděla, jak se „vaše“ energie projevuje, když se správně neventiluje. Vám se to nelíbí, ale chováte se ke své energii stejně – také jí nesprávně ventilujete, jen jinak nesprávně 🙂 S tím souvisí i další tvrdá, mužská energie, kterou nesete – máte rovinu energie, která vám dává velkou vnitřní sílu a tlak na druhé. Ženy s touto energií jsou tlačounky, tlačí a tlačí podle sebe, mají svůj názor, přes který nejede vlak. Neumí se přizpůsobit, poddat, dovolit muži, aby byl hlavou a aktivoval. Výzvou pro ně je učit se ženské roli, pasivitě ve vztahu, možná je to pro vás slovo, při kterém vám vstávají všechny chlupy 😀
Věnuji se ženám a pomáhám jim, třeba v Žena je láska je teď aktuálně otevřený ženský prostor Jsem skvělá žena, přidejte se. Je tam video Co se mám učit já, kde si najdete své ženské výzvy. Každý týden přidávám nové a nové video a další téma, otázka nevlastních dětí se tam probírá – a bude probírat taky. 
Ženy s vaší vysokou mírou energie mají za úkol najít způsob, jak tuto svou mužskou, aktivní energii vybít formou realizace se v práci nebo sportem nebo jakoukoliv fyzickou činností, aby mohly být doma pasivní a nenutilo je to tuhle energi dávat ven druhým lidem. Pokud nenajdete způsob, jak aktivitou vybít tuhle energii, budete mít ve vztazích problémy – a jsme u vaší snížené funkce štítné žlázy. Ta ukazuje, že tohle vybití nezvládáte, že neděláte nic, co by vás naplňovalo a čím byste tuhle energii dostala ze sebe ven. Tak se obrací proti vám a vy máte „nemoc“. 
Hormonální systém je úzce spojen s nervovou soustavou a naší psychikou. Pokud pomalu teče lymfa (nefunguje hormonální systém), tak se na úrovni těla překyselujeme, zbavujeme své tělo minerálních látek, především vápníku, ten nutně potřebuje ke stabilitě každá nervová buňka, a nestabilita, deprese, úzkosti jsou tu. Srdce potřebuje ke svému stabilnímu fungování taky spoustu vápníku s hořčíkem, proto se všechno projevuje i jako bušení srdce. Dává vám to smysl?
Program pro vás na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ je Tolerovat je láska, doporučuji si ho projít. 
A podpořit tělo tímto:
New Life (1-1-1) – multivitamín s hodně minerály na doplnění deficitu + Strong Bones (2-2-2) – vápník s hořčíkem + Rhodiolin (1-1-1) – na zklidnění psychiky + Stress Management B komplex (1-1-1) na nervy + Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přs den.
Ze stravy vyřadit všechny sladkosti, mléčné výrobky (zachovat pouze kysané), bílou mouku, chemii, uzeniny. 
Po 3 měsících užívání se pustit do očisty lymfy, od srpna je její nejlepší čas. Pusťte se do starání o sebe, aktivujte ve směru sebe, svého léčení štítné žlázy.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře