Dotaz

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat mám problémy s uzlinami nebo spíše zatvrdlinkami a nerovnostmi v oblasti od pravého podpaží k pravému prsu, které mám i menší než levé, ale obě prsa mám hodně malá. Někdy tam necítím skoro nic, ale poslední dobou mě to v pom místě i pobolívá nechci hned panikařit, ale prosím o radu, protože již jste mi jednou radila s Lichen posílala jste mi i rozbor a vyrážka ustoupila a jizvy se vyhojují.
Děkuji a přeji pěkný den P

Odpověď

Dobrý den,
panikařit nemá význam, ale něco dělat nutné je, použít nějakou berličku, buď pomoc lékařskou (sice vás posune jinam, ale posune) nebo přírodní. Z minulé odpovědi je jasné, že váš problém je přetížená lymfa a neschopnost mluvit o svém nitru, toto nelze zvládnout za rok ani za pět 🙂 je to úkol na celý život. Proto i podporovat lymfu je třeba celý život. Určitě bych si dala teď přes léto očistu lymfy třeba znovu, pokud jste jí už měla, to nevadí, začíná teď její nejaktivnější čas. Místo Omegy bych užívala pupalku, je na podporu ženských tvarů i na rozhýbání lymfy – zadejte si do vyhledávače v Empatii Prsa, je tam mnoho rad. Dělejte si zázvorové obklady do podpaží i na zatrvrdliny. Nastrouháte čerstvý zázvor, zalijete trochu vdou a přivedete k varu. Vypnete a namočíte do toho ručník, vyždímete a přiložíte do podpaží (nebo třísel) tak teplé, jak to vydržíte, počkáte, až to vychladne a tak uděláte znovu, po sobě asi 5x. Takto týden a pak pauzu. Můžete používat tentýž nálev. Zázvor povoluje od zatvrdlin, rozehřívá a rozhýbává zatvrdlou lymfu.
S láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře