Dotaz

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat na svůj už dlouhodobější problém, který mě psychicky úplně skolí vždy, když se objeví. Je to už asi 3 rok za sebou, co se mi s přestávkami neustále vrací kožní problémy, vyrážka po celém těle (někdy až bolestivá, zánětlivá), svědící a suchá kůže i pokožka hlavy. Většinou se vše zlepšilo tak nějak samo, ale byly doby, kdy to bylo v takovém stádiu, že jsem to už nezvládala a z odporu k tomu, jak vypadám, jsem nakonec zašla za svým alergologem nebo kožním a nechala jsem si předepsat kortikoidy (i přesto, že jsem proti nim, ale psychicky jsem byla už opravdu na dně). Nějakou náhodou jsem narazila na vaše stránky a nedokázala jsem se od nich odtrhnout. Vlastně to co jsem si sama tak nějak říkala, jsem si u vás potvrdila. Jen mám problém s tím, jak začít, co přesně změnit, aby se mi to peklo už nejlépe nikdy nevracelo do života, abych kromě problémů s kůží nebyla ještě i v depresi z toho jak mě trápí to jak vypadám. Možná to bude nějaký nasbiraný hněv? Mám pocit, že bych se pro druhé rozdala a asi nějak doufám, že pak od ostatních můžu čekat to samé, ale nakonec se často zklamu z vlastního očekávání (že když jsem já taková, mohli by být i ostatní takoví). Asi už mám takovou povahu…

Kromě těchto pocitů je důvěra další věc, která mi dělá problém. Pokud mě někdo zradí, nedokážu to jen tak zapomenout. Někdy si připadám už trochu jako blázen. Tak přemýšlím jestli tohle všechno nemůže za ty moje zdravotní problémy, často jsem si říkala, že člověk musí asi změnit svůj postoj než očekávat něco od druhých, ale nějak to pro mě není jednoduché. Myslím si, že jsem člověk co vydrží opravdu hodně, ale jsou dny, kdy si říkám, kolik toho ještě bude 🙂

Moc děkuji za rady, doufám, že dokážu něco změnit, abych mohla žít zase v klidu jako dříve.

Odpověď

Dobrý den,

určitě jste si prostudovala empatii, přečetla duchovní příčinu ekzému, je z ní proklik na přírodní léčbu. Přesně to, co jste, vydedukovala o uzavřeném vzteku je o vás….

Podle Astrologie 9 planet jste 1 Voda, což je energie, která drží vše v sobě, hluboko uvnitř jsou tlaky, ale na povrchu to vypadá, že jste v pohodě, Vodičky jsou hérečky 😀 protože nesnášejí konflikty, tak se tváří, jako že nic… Podívejte se na Harmonické vztahy, pomohou vám to pochopit.

Ten tlak ve vás je obrovský, protože jste ryze mužská energie – máte plnou rovinu odhodlání s vícečetnými devítkami, je to buldočí rovina, která tlačí, tlačí a tlačí a chce vše podle svého, a k tomu pouze osmičku, což je kromě energie síly i energie negativity a výzva hledat rovnováhu. Vše dokresluje váš charakter podle vašeho dne narození... Ve vašem případě je třeba najít a žít vědomé pasivní ženství, to, co si myslíte, že je ustupování a pasivita nemá s vědomou a sebevědomou pasivitou moc společného. Ale vše se naučíte 🙂

Doporučuji vstoupit ještě rychle do kurzu pro životní úkol vaší energie 1 Vody – je třeba ho pochopit a jinak začít vnímat a žít vztahy – Soužít je láska. Kurz je otevřen do poloviny února, spěchejte rychle, ať nečekáte další rok, je to základní pro vás – členská sekce je tady.

Poté je třeba začít vnímat a žít sebe v ženské energii, což se naučíte ve všem, co pro ženy tvořím v Žena je láska – k dispozici je kurz zdarma, knížka, videa zdarma na různá témata, pro vás je zásadní téma komunikace, protože vůbec nedokážete mluvit o svých pocitech žensky, vstupte do KRUHU, až ho otevřu. Nastupte ženskou cestu, je to nutné.

A pro vaše tělo je toto:

Vojtěška Green Health na odkyselení vnitřního prostředí a podporu ledvin, vašich životních orgánů 2-2-2 + AC Zymes  probiotika na sliznice a odkyselení, posílení imunity 2-2-2 + pupalka Eveninig Primrose Oil proti zánětům 2-2-2 + C 1000 na zhojení kůže 2-2-0

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto 3 měsíce, a poté si v létě udělat očistu lymfatického systému a rozhýbat lymfu a tekutiny v sobě – jako Voda s tím máte zásadní problém, komunikace o pocitech stojí, to se následně domluvíme, co a jak. Kromě kortikoidů na kůži vyhodit i hormony všechny např. antikoncepci.

Ze stravy je nutné vyřadit sladkosti, cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, maso (můžete pouze ryby). Jíst rýži, pohanku, jáhly, ovesné vločky, rostlinné mléko a mléčné výrobky (ne soju!), zeleninové polévky, rizota, zeleninu na všechny způsoby, dopoledne ovoce.

Přečtěte si naše zásady zdravého stravování.

Je třeba ze sebe vaši mužskou, silnou, aktivní energii ventilovat fyzicky, ideálně prací, kterou byste milovala a dávala do ní vše. Pokud takovou práci nemáte, pak sport, fyzicky se vybít.

Pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře