Dotaz

Dobrý den. Rada bych se prosím zeptala.

Již dlouhá léta jsem stresovy typ, myslím na budoucnost, bojím se co bude (např v minulosti, jaká bude výplata, aby jsme vystacily,) aj. Nyní už ale vím, že vždy to nějak dopadne a mám žít teď a tady. Již léta mám píchání pod zebry, úzkosti, bolest žaludku, pocit na zvracení (nikdy jsem ale nezvracela, ikdyz pocit že budu okamžitě zvracet byl silný klidně X týdnu denno denne).

Poslední rok (můj muž je 1,5r vážně onkologický nemocný, tudíž stres je častý) se mi zhoršilo pálení žáhy, které se střídá s pocitem tělesa v krku, posledních XX noci šťávy v krku, křeče pod žebry, píchání v oblasti žaludku, posl 4mes štípání jazyka, i rtů, sucho v ústech někdy, jako kdyby mi drhl jazyk. Od listopadu s přestávkami kašlu, což jsem již vypozorovala jako psychogenní kašel (myslím), když na to nemyslím a někde jsem, nekaslu.

Obvodni dr mi dává již léta helicid, Emaneru. Podstoupila jsem utz krku, břicha, krev, na Orl kamera do krku, vyter, rtg plic, vše ok. O gastro dr říka, že není potřeba, že vše mám psychické. To samé mi tvrdí moje psycholozka. Když se sklidnim, když uklidnim mysl, tak cítím že vše je opravdu poháněno stresem, strachem, trpím na úzkosti a nove i sem tam se objeví panicka ataka. Ale když mě X dní stipe jazyk, pálí žáha, aj, tak moje myšlenky zaplavuje neskutečný strach z nemoci.

Pracuji na odkyseleni organismu, zajímám se jaká strava je vhodná a jaká ne. Nasadila jsem si probiotika.

Jelikož věřím, že mi to má něco ukázat, něčemu mě to naučit, že to může i má duše volat o pomoc, ráda bych Vas poprosila o Vas názor. Ty problémy se různé střídaji. Nyní dala žáha pokoj, kdy se ozvala cca 10dni a po ní začal silné stipat jazyk, jak kdyby mravencil, občas v průběhu noci cítím šťávy v krku, sucho/drhnuti v puse, kyselost v krku, píchání pod zebry. Jindy zas žáha, kašel, šťávy… Různé se to střídá.

Dřív před 2lety jsem zase měla X mes v kuse pocit na zvracení silný, každý den. Ale nikdy že mě nic nešlo. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji krásný den.

S pozdravem, Jitka

Odpověď

Dobrý den!

Všechny vaše potíže souvisí s překyselením a přetížením žlučníku a jater. Vy jste energie 3 Dřevo, vaším úkolem je učit se být spokojená se vším a naučit se zpracovávat negativní emoce. Vaše orgány jsou játra a žlučník, které souvisí se zlosti, nespokojenosti – energetická růžice. Vaše 2 osmičky vám dávají tvrdohlavost, zatvrzelost a neústupnost, negativní pohled s jakým přistupujete k situacím, máte tendence vše vidět černě.

Máte hodně aktivní energie – Rovina energie, kterou musíte správně ventilovat, fyzicky, sportem, seberealizací, dělat něco, co vás těší a začít pracovat na své ženské energií, změkčovat, učit se být pasivnější.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma a na videa Probuzení, myslím, že tam najdete hodně pro sebe.

Jste silný člověk, máte rovinu Saturnu, to jsou lidé, kteří si vybrali těžší úkoly, protože si věřili a mají na to, to zvládnout. Všechno začíná v hlavě, ve vašem přístupu k tomu, co prožíváte, uvědomte si, že jste to vy, kdo to může změnit. negativní myšlenky způsobují negativní pocity a pokud je to váš způsob myšlení dlouhodobě, někde se to na těle odrazit musí. Musíte změnit svůj přístup, přestat očekávat to nejhorší, být vděčná za to, co máte, hledat jiné úhly pohledu.

Nespokojeností se překysujete a překyselením ztrácíte minerály, především vápník s hořčíkem, a problém se posouvá dál jako psychická nestabilita, deprese. Když si zadáte do vyhledávače Pálení jazyka, najdete tam vysvětlení i řešení, co se sebou sama můžete dělat. Přečtěte si o příčinách nemoci žaludku a překyselení.

Doporučila bych vám:

Green Health = vojtěška – sušená rostlina, harmonizující a posilující celý trávicí trakt, má protizánětlivé účinky, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít. Pokud byste užívala léky na ředění krve, pak místo toho užívejte Liquid Chlorophyll, ten je zbaveni vitamínu K, dávkování 3 lžíce do 1,5l vody, popíjet během dne.
Zvýšila bych probiotika, ať máte rychlejší efekt – AC zymes PLUS –  2-2-2 před jídlem s vojtěškou

K tomu minerály a vitamíny New life 1-1-1 po jídle a Strong Boness- vápník s hořčíkem k doplnění živin a neutralizaci, dávkování 2-2-2 po jídle.

Na zklidnění a harmonizaci psychiky užívejte Rhodiolin 2-2-2 po jídle.

Je potřeba užívat alespoň 3 měsíce, ať se orgány stabilizují.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je potřeba více pít, alespoň 2 litry tekutin, dopoledne popíjejte čaje na podporu trávení . Podívejte se na stravování podle své krevní skupiny. Je třeba vyloučit cukr, bílou mouku, uzeniny, překyselující potraviny, co nejvíce zjednodušit stravu – rýži a zeleninu. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování.

Akademii celostního zdraví najdete pro váš prvek kurz Tolerovat je láska a vhodný pro vaše potíže je i Přijímat je láska.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře