Dotaz

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, z čeho pramení závratě. Již několik měsíců se u mě občas závratě objevují. Prostě se mi zničehonic zamotá hlava, že se musím zastavit a sednout si. Začne mi pak bušit srdce, mám strach z čeho to je a že se mi udělá zle.Nemám pak chuť ani nikam chodit, třeba ven do obchodu. Někdy mě pak trochu po závrati bolí hlava, nebo mi je na zvracení,také cítím takové tlaky v hlavě. Ale spíš mi nic nebývá, jenom se mi ta hlava zatočí. Závratě mívám jak kdy, někdy jsou slabší, někdy silnější. Nevím, zda to může být krevním tlakem nízkým nebo vysokým. Budu vám vděčná za odpověď.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
zadejte do vyhledávače Závratě a přečtěte si odkazy, které se vám objeví, bude to pro vás jistě zajímavé.
Duchovní příčina závratě je nestabilita. Přečtěte si i o chudokrevnosti, mám pocit, že tady je jádro. Neřekla bych, že musí vaše závratě souviset s krevním tlakem a když, tak s nízkým, základem bych viděla zablokovanou lymfu a tekutiny v těle špatně fungující – co studené nohy a ruce? Pokud máte, pak je to tu 🙂
Je třeba učit se poslouchat více své srdce a intuici, jste sice citlivá, ale přebíjíte to argumenty, učte se být ženou – to je to, co se vám nechce přijmout. Doplnila bych minerály a rozhýbala lymfu:
Ocean 21 – čistí a rozhýbává lymfatický systém, dodává v ideální formě železo, obsahuje mořské řasy, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Power Mins – komplex minerálů, který vám dodá stabilitu, dávkování 1-1-1 po jídle.
Stress B komplex – nejdůležitější stabilizátor naší nervové soustavy, dávkování 1-1-1 po jídle.
Je potřeba vědět, že krevní skupina AB je nejcitlivější a nejchoulostivější skupina, a chemie ve stravě ji nejvíc poškozuje – především nervovou soustavu a psychiku. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny
Přečtěte si knížku Radost, pomůže vám 🙂
Vaše Empatia s láskou
Pokud něco potřebujete doplnit, jsem tu

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?