Dotaz

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala na pár věcí…Celkem si uvědomuji, v čem vězí mé problémy, ale bohužel nevím, jak s nimi bojovat:-(. Žiji v neustálém strachu (o rodinu, budoucnost, abych vše zvládla…), pořád se už dopředu něčeho obávám, přemýšlím, co by se třeba mohlo stát a tak. Vidím všude jen nebezpečí, v každém řešení problém, o všem musím moc přemýšlet a to mne jaksi dost omezuje a svazuje (mám to už odmalička, ale v dětství se nejednalo a tak závažné věci). Dále mne trápí věčný chlad, studené ruce, nohy, teď na podzim je to ještě mnohem horší, nedokážu se ničím zahřát (je pravda, že jsem dost hubená)…Již od puberty se také potýkám s akné, teď převážně jen na čele, přitom se snažím jíst zdravě, dbám na pravidelné vyprazdňování – ale zřejmě to nestačí, chtělo by to asi nějakou celkovou očistu…Po porodech jsem se také začala dost potit, i když mi je ale třeba zima – je to spojeno se stresem, ne s teplem a je to dosti nepříjemné a samozřejmě mne to opět stresuje…
No, je toho dost, nevím, zda jsem to napsala srozumitelně a věřím, že se mnou něco vymyslíte;-). Z.

Odpověď

Hezký den,
Váš chlad = strach. Jste človíček s velkou emocionální energií, vše si víc berete. Přitom tyto vaše emoce, pokud byste je dostatečně realizovala v tvůrčí činností, v něčem, co by vás uspokojovalo, v realizaci nějakých svých plánů, svého životního poslání, by vám nádherně pomáhaly v dosažení všeho, na co byste si myslela. Je třeba se zaměřit v tomto životě především na svou seberealizaci, na to, abyste se cítila platná, něco tvořila, budovala, našla své poslání. Protože se ale tímto nezabýváte, nerealizujete se, tato energie se nikam neztratí, zůstává ve vás a projevuje se jako strach. Strach udělat krok, první krok. Než cokoliv uděláte, už předem se sama zradíte, že to nedopadne dobře, tak nemá cenu vůbec nic začínat. Ale čeho se bojím, musím si na to sáhnout, jinak nepoznám, že se nemám čeho bát 🙂 Máte rovinu Saturnu, což může někdo brát jako smůlu, já to vnímám jako úžasnou výzvu (ostatně jste si to tak vybrala sama, tak jaký trest?). Díky těmto překážkám (neschopnosti prosadit se, neschopnosti udělat první krok, neschopnosti hodit svá negativa za hlavu a říci si: No a co?), díky těmto ztíženým podmínkám můžete pochopit mnohem víc, než my běžní smrtelníci, kteří si tu v životě řešíme jen drobnosti 🙂 to zlehčuji… Chlad s tím krásně souvisí. Kde není prokrvení, kde není život, akce, není nic. Je tam jen chlad. Takže pokud chcete rozhýbat své prokrvení, je třeba něco začít reálně dělat, aktivovat. Najděte si, co vás baví, co děláte ráda, a to dělat začněte. Nebo se podívejte kolem, určitě výzev je okolo dost. Nehledejte důvody, proč ne, hledejte podmínky, jak ano. Nebojte se akce, nezáleží na výsledku, důležitá je právě jen ona akce.
Přečtěte si knížku Racek, pomůže.
Na tělesné úrovni je přetížený lymfatický systém, lymfa pomalu teče, tudíž nedochází k dobrému proudění látek do periférií a ani z nich, takže prochládáte. Přetížené lymfě chtějí pomoci játra, proto se potíte. Během těhotenství a kojení každá žena ztrácí velké množství minerálních látek, a tím se překyseluje, dochází k horšímu trávení, nadýmání, špatnému vyprazdňování, k většímu zanášení organismu škodlivinami, přetížení lymfy i jater, a následně k psychické labilitě, nervozitě, depresím. A to jen nedostatečným doplňováním minerálních látek, nebo špatnou kvalitou, nevstřebatelností těchto minerálů. Některá žena se z tohoto deficitu nedostane za celý život. Takže co doporučím užívat:
Ocean 21 – tekutý produkt, základ je aloe vera a v ní rozpuštěny výtažky z mořských řas, čistí, detoxikuje, čistí lymfu i játra, rozhýbává tekutiny v našem těle, budete za týden hřát jako kamínka :-), dávkování 3 polévkové lžíce denně
New Life – multivitamín pro těhotné a kojící na doplnění chybějících minerálních látek, dávkování 1-1-1 po jídle.
Rhodiolin – přírodní adaptogen, který vám pomůže zbavit se stresu, resp. učit se s ním vypořádat, dávkování 3tbl. denně.
Dopoledne pít bylinkové čaje na podporu trávicích orgánů a odpoledne na podporu vylučovacích orgánů, uvařit si vždy 1 litr a popíjet. Bylinné čaje zezásaďují organismus, přečtěte si o Aquarionu, ionizátoru vody, který umí vyrábět vodu zásaditou (nebo kyselou) a je to ideální řešení pitného režimu pro celou rodinu a na celý život.
Ze stravy je nutné vyloučit na dobu, než se situace spraví, všechny mléčné výrobky a sladkosti, bílou mouku nahraďte natrvalo špaldovou.
Za tři měsíce se mi ozvěte, jak se cítíte, a co jste změnila, půjdeme dál 🙂
Kdyby něco, jsem tu.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře