Dotaz

Dobrý den,
jestli mohu , chtěla bych prosím poradit, dle emoční medicíny. Podle masérky, mám enormně ztuhlé fascie, zejména na levé polovině těla. Mimo to, mám vyklenutí plotének až výhřez v bederní oblasti. Naštěstí dle ct neni pateřni kanal vyznamneji zužen. Ted jsem objednaná na rehabilitace na mckenzieho metodu. Záda mi významně bolí od narození 3 dcerky, kdy jsem měla uplnou blokaci zad cca rok po porodu. Pak prý mám ještě celkově rozvolněné klouby. Jinak jsem sportovně založená, do nedávna jsem cvičila jogu, cvičení ma míčích , ted uz muzu jen jezdit na kole. Když jsem si chtěla zpevnit střed těla, aby mi záda nebolela , málem jsem “ ochrnula „. Dle mé masérky, bych se měla spíš šetřit.
Děkuji mnohokrát za odpověd 🙂

Odpověď

Dobrý den,

vaše potíže pramení z enormní mužské síly, kterou ventilujete nesprávným způsobem. Jste žena, resp. duše v ženském těla, ale vnitřní energie je veskrze mužská. Přečtěte si o své plné rovině myšlení, odhodlání, o síle energie 9 Ohně a krevní skupiny O. Máte též plnou rovinu porozumění, takže svou sílu uplatňujete na to, abyste zlepšila vztahy, ale děláte to nežensky, ale mužskou silou. Proto zatuhnutí, proto  málo měkkosti. Jste tak silná a samostatná, že i na sebe kladete tak vysoké nároky, neumíte vyjádřit slabost, neumíte požádat o pomoc ženským způsobem. Proto vás bolí bederní páteř, která ukazuje na to, že nesete příliš – viz duchovní příčiny problémů s páteří.

Vaše životní orgány jsou srdce a tenké střevo – duchovní příčiny oslabení, výzva nepitvat se v maličkostech, dokázat se povznést nad nesmysly a zářit, svítit, radovat se. Možná si myslíte, že je třeba v životě něčeho dosáhnout, někým se stát, vykazovat výkony, něco „dělat“, aby člověk byl úspěšný a tak milovaný. Chce to začít žít bez tlaku na sebe a na výkon, Uvědomit si a žít svou skutečnou ženskou sílu, kterou je pasivita, ustoupení muži a mužské energii, aby pro nás mohla aktivovat a nám mohla pomáhat. Podívejte se na videa V co věřím a za čím si stojím, jde o základní principy ženství. I problémy na levé straně těla jsou ukazatele ženských problémů. Pro vás jsou  připraveny programy Žena je láska – kurz zdarma, knížka, videa na různá ženská témata, především téma Jak si pomáhat a KRUH Žena je láska. Připojte se!

Pokud jedete na výkon v mužské energii, musí vás tělo zastavit. Zatuhlost, tvrdost, je problémem jater, která mají být pružná a měkká, tvárná – stejně jako naše ženská energie. Proto váš problém souvisí s játry, žlučníkem a spokojeností sama se sebou a se životem, který žijete, především v partnerství. Měkkost a pružnost každé buňky souvisí s funkcí jater. Doporučila bych odkyselit zatuhlý organismus a začít změkčovat játra, doplnit kolagen a následně na jaře, až nastoupí období jater, udělat si jaterní kůru.

Teď doporučuji:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přes den + Super Soya Lecitin 3-3-3 po jídle na rozvolnění + Pure Juka 1-1-1 + Organic Noni 3 polévkové lžíce + kolagen GlamUp 1 odměrku denně

Takto 3 měsíce a následně jaterní kůru, po ní nastupuje v časném létě nejaktivnější období vašich životních orgánů srdce a tenkého střeva, tak vše doťuknete podporou srdce a Radovat se je láska.

Vše si pořídíte v empatia shopu

Stravu podle krevní skupiny, co rozhodně vyřadit je cukr, sladkosti, mléčné výrobky, pečivo, z masa pouze ryby, respektovat stravu podle období, v tuto chvíli šetřit ledviny, kvalitně pít.

Opatrujte se!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře