Dotaz

Dobrý den, mám dotaz ohledně kažení dětských zubů. Co z toho mám pochopit? Kazy jsou malé, nebolí. Zvladame spravování. Hygiena je dobrá. Dítě 4 roky. O kazech na dětských zoubkach se toho moc najít nedá a vůbec nevim čeho se chytit. Nevim jaké informace byste ještě potřebovali. Jsem členkou v některých vašich programech, ale s timhle si nevim rady. Dekuji.

Odpověď

Ahoj!

Veškeré nemoci dětí do min. šesti let jsou nezvládnuté výzvy jejich matek, takže pokud se ptáš na duchovní příčinu zubního kazu, tak je to výzva pro tebe. V tomto dotazu jsem odpovídala na podobný dotaz.

Jinak duchovní příčina na tebe sedí naprosto dokonale. Máš ohromnou vnitřní sílu (plná rovina dovednosti a energie), kterou pokud neventiluješ, tak se obrací vnitřně proti tobě a zvyšuje tvůj sklon k nespokojenosti (dvě osmičky), a pokud ji neventiluješ ideálně seberealizací, tak ji v sobě uzavíráš a jsi jako konzerva, nebo spíš papiňák – jsi 7 Kov. Tahle ohromně silná energie ti přináší nejsilnějsí výzvu ve tvém životě – najít rovnováhu mezi pasivním ženstvím doma a v partnerství a mezi aktivitou v tom, co miluješ. 

Jsi správně v KRUHU Žena je láska 🙂

Kromě rovnováhy mezi mužskou a ženskou energií ti doporučuju vypořádat se s minulostí a odpustit, je to tvůj základní životní úkol, soustředila bych se i na nejdůležitější své životní orgány – plíce a tlusté střevo – fyzicky očistou. Zubní kaz je známka překyselení (na úrovni duše nespokojenost), přemíra škodlivin v těle (na úrovní duše neschopnost zbavit se toho, co nám neslouží).

Takže ty se snaž o postup na úrovni mysli a své dítě podpoř na úrovni těla. U diagnostik jednotlivých orgánů najdeš i souvislost se zuby, takže např. u tlustého střeva jsou to problémy se stoličkami, pokud chceš hledat konkrétně (já v tom tedy důležitost nevidím, spíš bych se zaměřila na celkový obraz). 

Dítě je třeba zdravě stravovat, žádný cukr a sladkosti, nic překysellujícího, a doplňovat hmotně doplňky stravy, co zubům chybí, a odkyselovat. Dávala bych mu:

Liquid Chlorophyll (trošku do vody a dát mu to pít, vypláchnout nejdřív pusu a pak spolknout) + Lion D nebo Gummy Kids 3 denně + Lion C 3 denně + Strong vysypat na lžičku nebo pokud spolkne 2 denně, nebo ideálně Power Mins – komplex minerálů, ale to by musel umět spolknout tabletu – 3 denně. 
Vše si koupíš v empatia.shopu

Jinak u duchovní příčiny zubního kazu je proklik – jak léčit přírodní cestou, kde je vše potřebné pro tělo vysvětleno.

Pokud se projeví nemoc hmotně na těle, je třeba ji řešit hmotně, obzvlášť u našich dětí 🙂

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře